Civil rozdaje

Siemanko wszystkim. Dość często zdarza się tak, że kupuje humble bundle(zdarzyło sie i tak, że kupiłem komuś na forum :P). Więc troche mi się kodów uzbierało. Także postanowiłem zrobić temat w którym będę coś rozdawał, czasami nawet i pełne humble bundle. Kolejny giveaway wkrótce

30.08 Heroes of Might & Magic IV Complete Edition(kod uplay) Sildu

02.09 Audio Surf (kod steam) Nvminer

The Witcher: Enchanced Edition Director's Cut w piątek (11.09) w okolicach 15-16

EDIT

By rzeczywiście nie wyłudzać lajków(one powinny trafiać do osób, które rzeczywiście tworzą dobry content - zawsze to jakieś wyróżnienie) zaszły lekkie zmiany. Jak już wspomniałem takich giveayaów planuje sporo(często dostaje różne rzeczy, czasami kupuje humblebundle tylko dla jednego tytuły szkoda, by to sie marnowało). Także krótki regulamin.

1. KAŻDY kto będzie obserwował ten temat lub zlajkuje ten post, bierze udział w każdym kolejnym losowaniu. Czyli odbędzie się bez bzdurnego lajkowania tysiąca postów czy wpisywania numerków i nabijania postów.

2. Giveaway'e będą dość często. Raz na tydzień lub więcej. Kolejny giveaway przewiduje na pierwsze dni września.

3. Losowanie odbędzie się poprzez program napisany przez Ajrona. W puli będą wszystkie nicki chętnych osób, program wybierze jeden losowo.

4. Część kodów może być rozdana na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

5. Przy każdym nowym giveaway będę odświeżał temat i edytował ten post.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało

Maszyna losująca ufundowana została przez Ajrona (Dzięki!)

Polajkuje nawet dlatego że to twój post :3

Wyłudzanie lajków! Ale h4 to by się przydał, więc przekazuje ci cząstkę mocy w postaci like.

Tyle razy ile ja rozdawałem coś w stylu kto pierwszy ten lepszy to głowa mała. Poszedłem na łatwizne z tymi lajkami, bo rzeczy do rozdania trochę będzie i bez sensu zakładać za każdym razem nowy temat. Pomyśle nad jakimś ciekawym systemem(może coś zewnętrznego)

d245881590_ja_ci_dam_wyludzanie_lajkow_.

Zaszły małe zmiany. Zedytowany pierwszy post

ayy lmao

pytanie - kiedy dostanę H4? Nie to że mam dwie wersje na półce, ale ta internetowa też się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dawać hirołsa

Ciekawa inicjatywa , poszedł like :)

Nigdy nic nie wygrałem więc może tu się uda ;p

W sumie nie chcę, bo lubie nawet Hirołsy IV za piękne dialogi. Ale inicjatywa warta poparcia i ubezpieczam się na zapas ot.

Może się uda, bardzo ciekawa inicjatywa.

Wiem, że zasady zdążyły się zmienić, ale

af30c80f3ca80fa6a0d492b0d520d75ebee7352f

Podziwiam, ja osobiście ładuję wszystkie kody z bundli, nie wiadomo czy mnie kiedyś na te dziwne gry nie najdzie :P

To dla mnie przyjemnosc. Apka juz jest u Civila.Zycze wszystkim powodzenia!

Ja bym tej apce nie ufal :v

xD Szkoda,że nie jest to III tylko IV z tego co pamiętam wystarczył odział Wampirów i każdy..leżał :_: jest to zdecydowanie najmniej popularna części.Lecz Kluczem raczej nikt nie pogardzi ^^

było was sporo, aż 77 osób brało udział. 45minut szybciej, ale musicie wybaczyć, później mnie nie będzie a warto dzisiaj ogłosić wynik. Nie omylna maszyna Ajrona wybrała *fanfary* Sildu (a tak bardzo nie ufał apce XDDD).

e01977ed8caf96040888900bbae251b0.png Kolejny mały giveaway będzie na dniach. Gratulacje dla Sildu. Wszyscy chętni mogą śmiało obserwować cały temat lub lajkować pierwszy post (komu wygodniej).

PS. Jeśli Sildu zrezygnuje z nagrody, losowanie odbędzie się raz jeszcze

Dzięki :D

Dat C ehh a było się przyłożyć do programowania xD

2 Września, godziny popołudniowe-wieczorne Audio Surf na steam ;)

Cześć i czołem. Losowanie dobiegło końca. Musze was przeprosić za brak screena, ale apka jest w fazie turbo alfa i za każdym razem musze wpisać nicki wszystkich, a przez przypadek zamknąłem program iiii nooo screenshota nie mam :( Niemniej kodzik na Audio Surf na steam wygrał Nvminer. Także brawa dla zwycięzcy. Wracamy za pare dni z czymś bardzo bardzo fajnym ;)