Google Play

Witam, otóż chciałbym zakupić Baldur`s Gate EE w/w Google Play, przy użyciu karty kredytowej, problem polega na tym iż przy próbie kupna ów aplikacji wyskakuje mi komunikat iż nie jest to możliwe przy użyciu tej karty kredytowej, środki finansowe jako takie, na karcie się znajdują, z pewnością są wystarczające, sprawdzałem, wszystkie czynności które poleca sprawdzić Google Play, sprawdziłem i all jest okey, więc nie bardzo wiem co dalej robić, ktoś może miał podobny problem, i wie jak mu zaradzić? Pomocy !!!

Jaką kartę masz? Jeśli to jakiś prepaid to google play ich nie przyjmuje

Spróbuj przez PayPal

Średnio chce mi się bawić w PayPall, a moja karta to MasterCard.

Z tego co wyczytałem po kilku minutach w wujku Google, to karta "MasterCard" oraz "Visa" nie współpracuje z Google Wallet. Jeżeli masz blisko do Empiku, to możesz tam kupić kartę podarunkową Google Play, a jeżeli nie, to zostaje PayPal. Jest jeszcze opcja transakcji z konta abonenckiego operatora sieci komórkowej. W przypadku T-Mobile ta metoda działa i jest stosunkowo łatwa w aktywacji, ale nie wiem jak z innymi sieciami. Możliwe nawet, że działa tylko w przypadku T-Mobile. Koszty tych transakcji z konta abonenta są stosunkowo małe i kupowanie ogranicza się do wpisania wcześniej ustawionego hasła, no ale jeśli nie masz komórki na abonament, to zostaje tylko PayPal, Karta Podarunkowa, albo ewentualnie inna karta niż MasterCard.

Jak to nie współpracuje? Ja mam w google swoją MasterCard zarejestrowaną i dokonywanie płatności przebiega bezproblemowo. Może masz na karcie ustawione ograniczenia płatności online? Ja na swojej miałem coś takiego nałożone i ręcznie musiałem w ustawieniach konta bankowego (karty) zmienić limit na większy.

MasterCard, ale jest to zwykła karta debetowa, którą dostałeś do konta, czy jakaś prepaid, założona wirtualnie ?

Nie ważne czy MC czy Visa, obie są obsługiwane. Musi posiadać kod cvv2 i płatności online powinny być możliwe.

Witam, otóż chciałbym zakupić Baldur`s Gate EE w/w Google Play, przy użyciu karty kredytowej, problem polega na tym iż przy próbie kupna ów aplikacji wyskakuje mi komunikat iż nie jest to możliwe przy użyciu tej karty kredytowej, środki finansowe jako takie, na karcie się znajdują, z pewnością są wystarczające, sprawdzałem, wszystkie czynności które poleca sprawdzić Google Play, sprawdziłem i all jest okey, więc nie bardzo wiem co dalej robić, ktoś może miał podobny problem, i wie jak mu zaradzić? Pomocy !!!