Shingeki no Kyojin

Dla tych co nie mogą się doczekać kolejnego sezonu film kinowy :)

http://www.cda.pl/video/285141cd

Gdyby mi ktoś zapłacił, to może bym i obejrzał a tak to nie dziękuję, czytam mangę i jest kiepska. Polecam wszakże dla każdego fana SnK bowiem są sami swoi w tym filmie

Film nie wnosi niczego nowego .. jeśli po prostu nie chcesz tracić czasu na oglądanie wszystkich odcinków pierwszej serii...Możesz sobie obejrzeć film : )

Ja filmu nie spróbuje, bo nawet samo anime mi nie podeszło. Nudni i bezbarwni bohaterowie, oklepana walka ludzkości z złem. Po tak popularnym anime spodziewałem się czegoś więcej, niż tylko oryginalnej kreski.

Obejrzałem choć nie jestem fanem mangi o ogólnie tych klimatów. Ale jak film to bardzo dobra robota jak dla mnie, efekty stoją na znośnym poziomie i przyjemnie się ogląda. Z niecierpliwością czekam na kontynuację ;)

Przed chwilą skończyłem oglądanie. Film był całkiem okej, ale szkoda, że tak wiele pominięto i pozmieniano...

No i skąd te opancerzone wozy i czemu Armin nie ma blond włosów?!

Historia w ogóle całkowicie inna,animacje średnie,ale wszystko ratuje Eren tytan i te rozbrajające gęby tytanów.

Raczej nie inna tylko trochę przyspieszona (sezon 1), jedyne co zmienili to to, że w anime oddział zwiadowczy istniał i eren chciał do niego należeć, a w filmie dopiero go formowali i zostało mu to zaproponowane

Mi SnK średnio podeszło(główny bohater wręcz wkurzał), ale film obejrzę z czystej ciekawości.

Właśnie trójca bohaterów jest strasznie dziwna. Eren, który jest psychopatą w ukryciu, Mikasa przy której posąg potrafi wytrząsnąć z siebie więcej emocji oraz Armin, będący mózgiem i głównym strategiem ludzkości mówiący frazesy typu "Tytani mają jeden słaby punkt na karku, więc starajmy się w niego atakować". Dobrze, że tak długo nie ma nowego sezonu, bowiem hype już przynajmniej opadł. Wielu ludzi zaczęło czytać mangę w tym ja i utwierdziło się w przekonaniu iż nie ma na co czekać. Wielu ludzi znów będzie napędzać hypetrain gdy będzie nowy sezon, ale to już nie będzie taki wielki hypetrain jak wcześniej.

Gdyby ktoś chciał się pobawić w zwiadowcę, a nie znał tego linku to zapraszam :D

http://fenglee.com/game/aog/

Ludzie twoją MMO, a ta gra to czysta prostota i daje wiele zabawy!

Przed chwilą skończyłem oglądanie. Film był całkiem okej, ale szkoda, że tak wiele pominięto i pozmieniano...No i skąd te opancerzone wozy i czemu Armin nie ma blond włosów?!

To normalne w tego typu filmach.

Można to porównać do zrobienia filmu na podstawie serii gier Ace Attorney :I

Nie oglądałam jeszcze, ale nie wydaje mi się, żeby historia była ta sama, skoro nie ma takich ważnych postaci jak Erwin, Annie czy Levi (tak, wiem, zastąpiono go jakimś gostkiem).

I ci azjatyccy aktorzy... Beznadzieja, teraz to się nie da ich odróżnić, a najlepsze jest to, że w samym SnK Azjatka była tylko jedna.

A skoro mówicie, że Zwiadowcy byli dopiero formowani, to nawet nie wiem, czy jest sens to oglądać. Jak ktoś widział tylko anime to może nie ogarniać, w czym problem, ale tak się składa, że ich przeszłość jest ważna.

2 sezon zostawił po sobie trochę pytań może to nie jest jakieś arcydzieło ale ja chętnie obejrzę jak wyjdzie

film średni moim zdaniem odskoczyli od mangi ale po co? stracił swój urok (prócz 2 scenek^^) podobali mi się giganci fajnie zrobieni byli no i efekty na + natomiast bardzo mi się nie podobało to że oglądając film czułem wrażenie że jak by na siłę przeciągali wszystko a gdy naprawdę akcja się rozpoczeła to film się skończył taki film powinien mieć minimum 2.5h a nie 1.5h

podsumowując Fanów Mangi ten chwil może nie zachwycić i nie spodobać to samo dla fanów anime ale jak dla kogoś kto spojrzy na ten film z 3 strony to może być ok

Co do filmu to 19.09 pojawi się druga część tego filmu także długo nie będzie trzeba czekać na kontynuację :)

Dla tych co nie mogą się doczekać kolejnego sezonu film kinowy :)

http://www.cda.pl/video/285141cd