Polska społeczność Haven & Heath in nutshell

Pół forum właśnie tak wygląda...

...

Wiesz przynajmniej o co chodzi?

Nic w tym dziwnego, totalnie rozumiem dlaczego rage taki jest. Zrobili z tej gry p2p, 15$ miesięcznie w alfie... za tyle to ja mam abonament do Final Fantasy 14 który jest quality mmorpg.

Już płacz bo nie można grać 24/h

Sildu źle doczytałeś nie płacisz 15$ za miesiąc grania tylko za 720h grania które lecą ci tylko w grze :D Doczytaj dokładniej http://www.havenandhearth.com/portal/store Grając po 4h dzienie styknie ci na pół roku :D

Płacz, bo można grać max 24 minuty dziennie w momencie kiedy nie płacisz, a 15$ ja wolę przeznaczyć na wowa, niż tą grę.

Troszkę nie fair z ich strony. Spore opóźnienie a teraz jeszcze ten system płatności. Nie usprawiedliwiam tutaj nikogo, ale nie ma co się dziwić, że tak ponosi niektóre osoby na tym ich forum.

Oni też chcą zarobić ale oczywiście większość chciała by mieć wszystko za darmo...

Nic do tego nie mam, ale troszkę przesadzają z tym abonamentem. Cenią się jak tytuły z topki a gra ciągle jest w fazie testów.

Jeśli już coś takiego planowali to w porządku, ich gra, ich prawo tylko wypada poinformować graczy wcześniej.

@Edit:

Jeszcze po takim czymś nie idzie się zalogować. Kiepski start mają.

Kurcze no, do d*py to zrobili i tyle. Mogli zapytac spolecznosc o system platnosci przed premiera, a nie taka niespodzianka. Pozatym placic za gre z takimi lagami, gdzie server nie moze niecalych 2k osob utryzmac - porazka. Do tego to jest alpha. Poprzewracalo sie w 4 literach od tych eraly accesow na steamie. A szkoda bo hnh super gierka, ale tylko dla graczy bardziej hardkorowych, ktorych to wlasnie ten system ogranicza ;(.

Wiadome że społeczność chciała by f2p to poco pytać. Zastrzyk pieniędzy powinien przyśpieszyć tempo prac nad grą...

Zapytać o system płatności? 720/24 to... 30 równych dni. Nie wiem, z jakiej racji bazowa subskrypcja 30-dniowa miałaby się bardziej opłacać.

15$ dolarów miesiecznie (zakładając, że gracie 24h/7) to nie jest tak wielki wydatek, nawet dla mieszkańców Polski (no a jak Cię nie stać na wydatek rzędu ~45 zł, to się obejdź smakiem).

Nie dobrze, miałem zamiar pograć. Już wolałbym gdyby było jakieś wskrzeszenie postaci, lub coś w item shopie. Po zmianie grafiki h&h miało okazje zabłysnąć, a tak gracze będą omijać i nici z popularności.

Fakt, te 15$ to zaraz nie tak dużo. Z drugiej strony item shop chyba by lepiej wyszedł. Bo zmiany wyszły na plus, a tu nagle BOOM p2p. Chociaż troche przykro oglądać takie screenshoty >.>

Działa wam? Ja się połączyć nie mogę...

Server padł o godzinie 7:33, Jorb pewnie śpi więc chwile jeszcze poczekasz. To jest właśnie jeden z powodów dla których ta gra nie jest warta 15$, za tą sumę mam 2 miesiące dobrze prosperującego wowa, który musi opłacić nie tylko servery, ale i pracowników. HnH nie ma tylu wydatków i nie jest wart 15$, zdecydowanie przesadzili.

To jest właśnie jeden z powodów dla których ta gra nie jest warta 15$, za tą sumę mam 2 miesiące dobrze prosperującego wowa

Porównanie 2 różnych gier heh to tak jakbym napisał nowy cod jest za drogi wole grac w fife......Kto jest fanem i bardzo podoba mu się gierka i tak wyda te 15$.

Serwera nie naprawią a usuwają każdy temat na forum który tego dotyczy... Dziwne postępowanie.

Nie porównuje w tym momencie gier, ja porównuje jakoś usługi, za mniej więcej tą samą cenę. Różnica w tych przypadkach jest ogromna i ni jak nie zaprzeczysz temu.

Spokojnie, miesiąc dwa i i m przejdzie. Sorki ale raczej nie wielu zapaleńców się znajdzie którzy będą płacić za coś takiego.