Warto zaczynać?

Szybkie pytanie warto zaczynać ? Ile czasu potrzeba, aby wkupić bohatera ? Ostatnio siedzę mniej czasu przed komputerem, mam mało czasu na gry. A jak wiadomo moba, czasami są czasochłonne (wybicie lvl'a, ogarnięcie mechaniki, ogarnięcie bohaterów).

Ludzie, czemu wy pytacie czy warto zaczynać grać w grę F2P?? ściągnij i zobacz, zanim ktoś udzieli ci sensownej odpowiedzi sam to sprawdzisz.

Jak masz mało czasu to właśnie gra dla Ciebie :)

Warto.
Piszesz, że masz mało czasu na gry, a przy HoTS'ie się troszkę rozluźnisz, gra nie jest wymagająca, rozgrywka jest o wiele bardziej dynamiczna niż LoL i nie wymaga maksimum skupienia.
Na bohaterów troszkę będziesz zbierać, bo większe ilości Golda dostajesz za Daily Questy. Za Szybki Mecz ok. 40G.
Są natomiast nagrody za wbicie lvl'a w postaci golda czy innych rzeczy.

Wspomnę jeszcze, że każdego bohatera możesz wypróbować w walce przeciwko botowi lub w dowolnej rozgrywce podczas rotacji.

Lel. Na jednego najdroższego bohatera, przy małej ilości czasu bedziesz zbierał bardzo dłuugo. Zresztą jak grałeś w Hearthstone'a to podejście do HotSa jest to samo. Albo grindujesz jak chińczyk po 12h dziennie albo wydajesz 100 euro, żeby grać jak człowiek ;)

@Civil

Yyyy no chyba nie...

W Hotsie właściwie nie ma różnicy czy grasz dużo czy mało. Złoto zarabia się glownie na misjach dziennych bo te 30 golda za wygraną to praktycznie nic. Wiec żeby zarabiać NORMALNIE golda wystarczy tylko robić regularnie misje.

Co do cen bohaterów to już się zaczyna robić nudne słuchanie tych płaczków. xd

Najdroższy bohater kosztuje 10k. Za misję dostajemy w najgorszym wypadku 200 golda (najwięcej 800), pierwszy mecz dnia +100 golda za goblina. Do tego w huk kasy za wbijanie lvli bohaterami, 500 za 5 lvl, 750 za 9 lvl. Rozumiem ze w takim LoLu szybciej uzbieramy ma najdroższa postać? No nie wydaje mi się.

Porównam do LoL'a, bo w niego pewnie grałeś:

Jeżeli grasz po 1 godzinkę dziennie - szybciej kupisz najdroższego bohatera w HoTS'ie.

Jeżeli grasz po 10 godzin dziennie - szybciej kupisz najdroższego bohatera w LoL'u.

Te 2h wyskrobię na grę spokojnie, lol mi się ostatnio przejadł. Dota 2 i Smite nie jest dla mnie, nie wiem coś mnie odrzuca od tych gier. Nie chodzi o to, aby szpanować najdroższymi postaciami. Chcę sobie pograć na luzie, nie koniecznie rankedy.

Szybkie pytanie warto zaczynać ? Ile czasu potrzeba, aby wkupić bohatera ? Ostatnio siedzę mniej czasu przed komputerem, mam mało czasu na gry. A jak wiadomo moba, czasami są czasochłonne (wybicie lvl'a, ogarnięcie mechaniki, ogarnięcie bohaterów).

Jeżeli lubisz gry typu MOBA to myślę, że HOTS przypadnie Ci do gustu. Rozgrywka jest o wiele bardziej dynamiczna niż w LoL'u, mecz trwa zazwyczaj nie dłużej niż 25 minut. Bardziej niż umiejętności poszczególnego gracza liczy się tzw teamwork. W Hots'ie nie uświadczysz monotonnej farmy minionków i siedzenia na lini przez 15 minut.

Po wbiciu 10 poziomu dostajesz darmowy 7- dniowy booster do expa i golda, ponadto grając ze znajomymymi z listy battlenet masz stałą premię +50% doświadczenia. Wbicie 30 poziomu zajmuję około 14 dni spokojnej gry.

W razie pytań pisz tutaj lub na priv, chętnie wyjaśnię podstawy i pomogę w rozegraniu kilku meczy.

Pozdrawiam,

Ekonom#2819

Moim zdaniem warto, bardzo interesujaca, moim zdaniem lepsza gra od lola, tymbardziej jezeli lubisz uniwersum Blizzarda.

Szybkie pytanie warto zaczynać ? Ile czasu potrzeba, aby wkupić bohatera ? Ostatnio siedzę mniej czasu przed komputerem, mam mało czasu na gry. A jak wiadomo moba, czasami są czasochłonne (wybicie lvl'a, ogarnięcie mechaniki, ogarnięcie bohaterów).