Szukam graczy do gry "MO RPG"

Witam serdecznie !

Poszukuję ludzi do gry MO RPG ! ( niedawno był zamieszczony wpis na stronie głównej) !

Gra jest niesamowicie wciągająca, dawno nie znalazłem tak dobrego tytułu.

Brak grafiki ale za to jaka grywalność, lada dzień powstanie aktualizacja z systemem gildi, przyda się grupa rodaków.

LINK do gry:

mo.ee

LINK do wiki z poradnikami/informacjami

http://rpg-mo.wikia.com/wiki/Main_Page

Chętnie pomogę na początek i odpowiem na pytania !

serio jest az tak swietna ?

Jedyna gra, która nie była zablokowana w robocie, siłą rzeczy odpaliłem na 30 minut "przetestować" - nie wyłączam od 5 dni :)

grunt to nie sugerować się 1 wrażeniem : )

ja gram w digimon masters online tez sprawdz

Nie ma opcji żebym zmienił grę, póki co nudne "kopanie" golda -> nowe itemki -> go pg

Serdecznie zapraszam, proszę też nie reklamować innych tytułów w tym temacie

Ktory Swiat?

Też bym chciał poznać świat. Wypróbuje z wielką chęcią.

Jest to 1 świat, który dzieli się na kanały od 1 do 7 ( channele), możemy pomiędzy nimi "przeskakiwać"

W grze znajduje się "MARKET" - za real gotówkę jak w tego typu grach bywa, jednak nie jest pay2win. Przykładowo najlepszym itemkiem z marketu jest 2x exp potion ( podczas gdy użyje go jakiś gracz - podwójny exp ma cały serwer) :)

Wrzucę kilka screenów dla zachęty

Mały huncik, dobijam do 80 acc na lepszą broń.

moss.png
free upload image
Okienko Skilli
moss.png
windows 7 screenshot
Ekwipunek
m1111111111111.png

Podbijam. Gharrr już nie gra, ale ja nadal gram. Jakaś mała grupka polskiego community też jest w grze =)

Sprawdzę grę, będę się odzywał ;).

Jak aktualnie wygląda gra + moje okienko skilli

+ dla zachęty, w tym tygodniu wchodzi do gry nowy update, dodający sporo nowości, oraz m.in animacje walki (i być może chodzenia), nowe mapy, etc.

Podbijam. Do gry wszedł update zmieniający sporo rzeczy i dodający nowości =)

Bumpity Bump.

bumpity bump

bumpity bump, polska społeczność się rozrasta =)

bumpity bump

Chętnie z tobą pogram ! Mam tsa ;D

W takim razie zapraszam do gry, spotkasz mnie na czacie [PL] (domyślnie Ci się on odpali). Nick: kaazame. Niedługo spadam, ale pewnie w okolicach 18 wrócę i posiedzę kilka godzin ^^

+ jak coś, to codziennie jestem w mniejwięcej tych samych godzinach: 15-17 i potem od około 18-19 do późnego wieczora. A nawet jeśli mnei nie będzie, to przeważnie spotkasz tam pomocnych (informacjami, nie kasą) graczy =)

Bumpity Bump

Staty:

47cfSj3.png

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co trzeba robić w tej grze to mógłbym zagrać :)