Kilka pytań co do Battlefielda

Witam

Postanowiłem wydać te 50zł na jakiegoś FPSa. No i myślę czy by nie kupić premium do BFa3.

1. Gra dużo ludzi na dodatkach, czy tylko na podstawce?

2. Myślałem także co będzie lepsze: premium do BFa3 czy podstawka BFa4?

3. Czy ta oferta jest ok?

https://www.g2a.com/battlefield-3-premium-origin-cd-key-global.html

Jeszcze nie miałem okazji kupować na tej stronie. W sumie to na żadnej.

No to te kilka pytań.

Po BF 3, każdy następny to większy crap :>, chyba za bardzo pozazdrościli sukcesów CoD-owi, szczególnie to widać w ostatniej częsci.

Grałem w BF3 jakieś 400h więc może nie dużo, ale zdecydowanie - bardzo dużo osób pozostało przy nim mając do wyboru takie miernoty jak BF4 czy hardline. Z premium będziesz miał ogrom misji do zrobienia i tak jak mówiłem - tyle godzin co ja spędziłem żeby gra zaczęła się nudzić to minimum :) Oferta atrakcyjna według mnie.

Jak chcesz dobrego bfa to tylko bad company 2, znacznie lepszy niz bf3 i jak dla mnie ostatni prawdziwy bf!

NIE MA CHORYCH DODATKÓW,a sama gra jest tez swietna, lepsze rozwiazania w klasach.

do bf3 musisz miec wszystkie dodatki by dobrze sie bawic.

Mam Bad Company 2

Najlepsza gra w jaką grałem, tyle w nią przegrałem...

No ale coś się gryzie z moją kartą dźwiękową i nie chodzi jak powinna.

Dzięki za odp.

Ja zakupiłem kilka miesięcy temu i moim zdaniem warto.Na pewno to nie będą zmarnowane pieniądze,premium znacznie poszerza content gry.Dużo dobrych map,broni do odblokowania,wyraźnie odczuwasz urozmaicenie.Gra nie znudzi Ci się tak szybko,oprócz rozmaitych map i dostępu do broni dochodzi jeszcze kila trybów gry..Inna sprawa to mnogość graczy używających wspomagaczy różnego rodzaju i to czasami psuje zabawę.Niestety,przez to BF3 nie ma szans być konkretnym,nastawionym na taktykę i uczciwą rywalizację mmofps'em ,nom ale taki urok tego produktu,zawsze da się zagrać w miarę normalny mecz i mieć z tego sporo zabawy.

Wiem co daje :)

A jak jest z ludźmi na dodatkach? Głównie chodzi mi o powrót do Karkand.

No i, co z tym G2A? Bo tam za 30zł mogę zgarną. Ok strona?

Wiesz,powiem tak.Zauważyłem,że teraz w okresie wakacji bardzo dużo ludzi grało i kilka serwerów się pojawiło,w tym serwer o nazwie Timeless i tam non stop lecą mecze z dodatku BtK,moje ulubione mapki,miodzio.Trochę się pograło i zauważyłem,że nawet admin bywał i porządku w miarę pilnował.Tak że,myślę że jest ok :D. Edit.Timeless to w ogóle jakieś gaming community jest i w Bf3 odpalili serwer,czy reaktywowali,nie wiem dokładnie,ale polecam.

Kupiłem na tej stronie 2 gry i nie było problemu.

Może przed BF 3 spróbuj zagrać w Planetside 2. Sam lepiej się przy nim bawiłem, niż przy bf. Co najlepsze ps2 jest darmowy.

Wiem co daje A jak jest z ludźmi na dodatkach? Głównie chodzi mi o powrót do Karkand.No i, co z tym G2A? Bo tam za 30zł mogę zgarną. Ok strona?

Najwięcej właśnie gra jak na dodatkach na mapach wymienionego dodatku.

Potem prawie po równo pozostałe(nawet Gun Master).

Gdyby tylko BF 2 dalej żyło. A Bad Company 2 w moich oczach było średniawe, głównie za brak czołgania się.

Na Originie jest okres testowy BF4 (tydzień).

Dodam tylko, że dzisiaj wchodzi patch wprowadzający tickrate 60. Dodatkowo bf4 już od jakiegoś czasu jest grywalny i w niepamięć odeszły problemy z czasów premiery. Wydaje mi się, że jest to lepsza propozycja niż bf3 w którym baza graczy systematycznie kurczy się.

Planetside 2 mi troszkę słabo chodzi. Hmm BFa3 ciągnie na Ultra.

Postanowiłem zainstalować Bad Company 2. Jeśli nie będzie działać kupię sobie premium.

Dzięki za odpowiedzi.

Witam

Postanowiłem wydać te 50zł na jakiegoś FPSa. No i myślę czy by nie kupić premium do BFa3.

1. Gra dużo ludzi na dodatkach, czy tylko na podstawce?

2. Myślałem także co będzie lepsze: premium do BFa3 czy podstawka BFa4?

3. Czy ta oferta jest ok?

https://www.g2a.com/battlefield-3-premium-origin-cd-key-global.html

Jeszcze nie miałem okazji kupować na tej stronie. W sumie to na żadnej.

No to te kilka pytań.