Jaki telefon opłaca się kupić do 500zl?

Witam, w piątek jadę do Kętrzyna kupić nowy telefon do 500zł. Jaki polecacie? Chodzi mi o to, abym szybko mógł przeglądać internet, aby telefon się nie zacinał.

Jak chcesz telefon głównie do internetu i dzwonienia, a nie zwracasz uwagi na tysiące apek, to wybierz coś z microsoftu. Oferta jest bogata, nawet w tym przedziale cenowym. Niektóre modele posiadają większy ekran, ale brak kamerki z przodu, inne mają trochę lepsze parametry. Ogólnie polecam, sam mam telefon do dzwonienia i internetu, i właśnie M$ jest do tego idealny

Na przykład 535, 640, 720. Popatrz i sam zdecyduj, bo żaden nie będzie się zacinał

Nie taniej Ci wyjdzie zamówić online? Że tylko wspomnę o tym, że w stacjonarnych punktach jesteś ograniczony do tego co obecnie jest w ofercie.

Ja bym kupował online, no i brałbym androida(ale to moja subiektywna opinia).

Może galaxy S3 używany, albo coś z oferty http://www.morele.net/telefony/telefony-smartfony-krotkofalowki/smartfony-280/300.00,500.00,,,,,,sd,1,,28065O992517.974899.988321/1/#product_list

Witam, w piątek jadę do Kętrzyna kupić nowy telefon do 500zł. Jaki polecacie? Chodzi mi o to, abym szybko mógł przeglądać internet, aby telefon się nie zacinał.