Szukam serv priv Metin2

szukam dobrego stabilnego server

Mógłbyś podać więcej szczegółów, np: exp rate, populacja, pochodzenie serwera etc.

żeby nie robić tematu też się dołącze, szukam serwera "hard" w starym stylu, robienie skilli razem z księgami, dobrze zdropiony fms, jest cenny itd.

może być angielsko-języczny, nie musi być Polski, ale może.

tak jak kolega up :)

Chyba, nikt nam nie pomoże :/

Aktualnie jednym z dobrych serwerów jest Tandoria. Wystartował w ostatnią niedziele. Fajny hardzik z nowościami (ale nie aż tyloma by nimi zwymiotować)

Grałem, tego serwera nie można pod żadnym pozorem nazwać hardem, jest zbyt łatwy, drop idiotyczny - nie mozna kupić mieczy na 20/25 u handlarza, zdropić też się nie da ani z metinów ani z potworów. Grając tam godzine miałem 40 poziom na początkowym ekwipunku. Nie polecam

nic pewnie nie znajdziemy :(

Tandoria wyglada calkiem ciekawie . Na priv moge wrzucic linka do prezentacji servera..

@Edit sry ze nie doczytalem :(

Kolega wyżej podawał i jak wspomnaiłem, byłem - grałem godzine i nie warto, strata czasu.

@Eclipsei

Nie można kupić mieczy dlaczego ? Bo w początkowej broni posiadamy bon "średnie". Następne EQ po początkowym jest na 35 poziom - zbroja i broń ze świątynnego dungeonu (gdybyś wykonywał misje to byś wiedział) , a resztę EQ (buty,bizu itd. robimy z początkowego.

szukam dobrego stabilnego server