Nowy w gw 2

siema,jestem nowy w gw2 i tu będę zadawał pytania na , które nie znam odpowiedzi gdzie mogę zdobyć nową broń eq z fabuły? mam 7lv

na 10lvl zaczynają sie questy fabularne i jak je ukończysz to dostaniesz jakieś itemki

Cześć nowy. Co jest takiego ciężkiego, że godziny nie możesz pograć bez zakładania tematów typu "jak żyć". Praktycznie każda gra mmo na rynku ma na wstępie samouczek, a nawet jak nie ma to zwykle da się ogarnąć grając parę godzin. Zrozumiałbym jakbyś się zapytał o jakieś trudniejsze rzeczy, jak zdobyć przedmiot, czy jaki jest sposób na zrobienie prekursora 100%.

Gdybyś znał odpowiedzi, to byś nie zadawał pytań.

Co to znaczy "nową broń eq z fabuły"? Tam są przecinki? I dlaczego akurat z fabuły? Zadania fabularne masz co 10 poziom. Po wykonaniu zadanie dostajesz nagrody. Ekwipunek można zdobyć również z mobów, a niektóre części można kupić przez Trading Post. O crafcie nie wspomnę.

Graj, nie pytaj ;) wszystko jest prościutkie, a i gra jest przyjazna. EQ po kilku godzinach gry wręcz będzie ci się wysypywać z plecaka.

Co do broni i eq z fabuły to co misje będziesz dostawać jakieś tam itemki ( 0 szału ) więc lepiej graj swoje, a na misje nie licz.

Nie mówię jednak, że te nagrody cię nie zadowolą ;) ale myślę, że nie jest to bóg wie co.

Korzystając z okazji to i ja chciałem zapytać, mam 34 lvl w trading poscie znalazłem fajne eq na 35lvl ale troche drogie, mam około 2golda, podpowiecie jak zarobić?
Oglądałem filmiki na youtubie i troche poczytałem,ale tam każdy lata postacią 80lvl więc troche to nie pomaga.
Robie daily questy, odkrywam mapy ale to ciągle za mało

Korzystając z okazji to i ja chciałem zapytać, mam 34 lvl w trading poscie znalazłem fajne eq na 35lvl ale troche drogie, mam około 2golda, podpowiecie jak zarobić?Oglądałem filmiki na youtubie i troche poczytałem,ale tam każdy lata postacią 80lvl więc troche to nie pomaga.

W GW2 zarabia się po prostu grając. Robisz codziennie jakieś aktywności i zobaczysz, że masz sporo złota. Sprzedawaj co jakiś czas nazbierane w banku matsy, do tego wymieniaj na gold laurelsy, tokeny z misji gildyjnych itp.

Ach, no i nie polecam kupować na 35lvl eq za gold - szkoda go.

W ogóle nie kupuj żadnego eq. Biegaj z tym, co ci wypadnie. Na takim poziomie, to strata kasy. Eq kup dopiero na 80 i to exotic. Do tego czasu nie trać na to kasy. Mam 32 lvl teraz i mam 12 golda. Po prostu sprzedaje wszystkie surowce, bo w crafting się nie bawię. Zbroje i bronie, których nie używam, po prostu rozwalam Basic Salvage Kit dla kolejnych surowców i dla "szczęścia".

@Nehezbegar

Hehe....hehehehe.....hehehehehehehehehehehehehehahahahahaha xD

matsy T6 zachowujcie, gdyby wam się kiedyś ubzdurało Legendarki robić :)

@up

Ugh,te aktualne legendarki w większości są paskudne,chyba,że ktoś lubi biegać z gay-dreamerem :)

Co do eq to tak jak piszą wyżej,zupełnie olej eq 1-79 i skup się na exoticach 80 lvl,to co CI wpadnie w łapki rozwal i sprzedaj/zachowaj na craft - ceny niektórych matsów lov lvl są dużo droższe niż te t4/5

@up - chyba mówisz o kucykomiocie!

Również polecam biegaćw tym co popadnie, ewentualnie kupować sobie zielone itemki co 5-10 lvli.

A te bronie za karme w centrum tego dużego miasta tier 1 warto kupić ?. I jak zdobyć jakiś ładny skin na niższym lvlu jeśli się da ?/

@up

Nie,karmę zostaw sobie lepiej na exotic gear który można kupić w świątyniach na orr , żadne rare itemy Cię nie powinny interesować,chyba,że chcesz na skina

https://wiki.guildwars2.com/wiki/Temple_armor

Jakieś małe ilości karmy to tam można raczej spokojnie wydać - ta waluta akurat nie jest wcale jakaś super.

Chociaż niektórzy twierdzą, że zmieni się to w dodatku i na ten czas ją trzymają.

Jednak co ty zdobędziesz tej karmy na low lvl? ;) Tyle IMO spokojnie można przeznaczyć na eq (oczywiście jeśli znajdziesz jakieś tanie)

siema,jestem nowy w gw2 i tu będę zadawał pytania na , które nie znam odpowiedzi gdzie mogę zdobyć nową broń eq z fabuły? mam 7lv