Co jest powodem pustki na serverach Black Gold online?

Tak jak w temacie, zastanawia mnie jak to możliwe, że tytuł, który łączy ładną grafike, ciekawe klasy, system targetowy + nontarget (jak kto woli), i całkiem przyjemną dynamike nie odniusł sukcesu.

Włączyłem i pierwsze wrażenie naprawde świetne, ale co z tego jak w lokacji startowej i kawałek dalej nie spotkałem ani jednego gracza.

Bo gra jest słaba.

Serio.

A druga rzecz, że w każdej grze kilka miesięcy po premierze startowe lokacje są puste - a w szczególności jeśli gra jest tak słaba jak BG.

Zapewne poza przeciętną grafiką i w dodatku azjatycką gra nic nie oferuje. Obecnie wszystkie gry mmo które są wypuszczane mają te same błędy. Skupiają się głównie na grafice zapominając od end-game, o tym żeby gra miała ciekawe i trudne questy, raidy, dungeony, pvp. Wbijasz max lvl i nuda.

Tak jak w temacie, zastanawia mnie jak to możliwe, że tytuł, który łączy ładną grafike, ciekawe klasy, system targetowy + nontarget (jak kto woli), i całkiem przyjemną dynamike nie odniusł sukcesu.

Włączyłem i pierwsze wrażenie naprawde świetne, ale co z tego jak w lokacji startowej i kawałek dalej nie spotkałem ani jednego gracza.