LG Leon Y50 Titan

Witam, zamówiłem ten telefon dzisiaj(LG Leon Y50 Titan), będę mieć go w sieci Orange. Jak mieć w nim internet bez wifi? We wcześniejszym telefonie Goclever Quantum 400 nie działał mi internet bez wifi.

Skoro bedziesz mial karte SIM z sieci Orange to sprawdz jakie maja taryfy i odpowiednim ich kodem uruchomisz sobie neta bez wifi. Bedziesz mial oczywiscie limit w postaci megabajtow. Z regoly 1 lub 2gb internetu mobilnego starczy na miecha spokojnie. Oczywiscie to kosztuje np w playu 1gb internetu kosztuje 10zl. Taki przyklad. Inna siec inne ceny.

Ps. Oczywiscie aby korzystac z internetu mobilnego czyli bez wifi musimy w telefo ie uruchomic transmisje danych. Mamy juz w opcjach telefonow. Znajdziesz sam.

Oferta Nowe Orange Go, chcę internet na 30 dni. Jaki kod sms musze wpisac i na jaki numer wyslac sms?

Witam, zamówiłem ten telefon dzisiaj(LG Leon Y50 Titan), będę mieć go w sieci Orange. Jak mieć w nim internet bez wifi? We wcześniejszym telefonie Goclever Quantum 400 nie działał mi internet bez wifi.