Archeage Nowy Serwer Rangora

Witam. Jest jakaś większa społeczność szykująca sie do gry na tym nowym serwerze ? Jak mi wiadomo to samemu jest ciężko coś osiągnąć.
Może ci co chcą grać na nowym serwie niech się tu wpisują i coś stworzymy jak będzie nas kilku. Zawsze to jakiś start
Do startu jest 9 dni

Możliwe, że ja, jeśli wytrzymam te 9dni. Bardziej myślę czy już nie zacząć na Kyprosa.

Ja bardzo chętnie ale niestety nie miałem okazji ogarnąć gierki.

ja pobieram żeby sobie nazbierać choć na jednego apexa teraz ;] Jak zaczynać od nowa to tylko na nowy serwie. Teraz opłaca się tylko NA i zbierać fundusz :D Grałem w AA od startu. Jeszcze za czasu śmiesznego gondoru. Odszedłem przez boty i uciążliwe P2W ale może na tym nowym serwie z nową ekonomią biędzie całkiem przyzwoicie.

Jeśli na nowy serwer zbiera się jakaś konkretna epika to poprosze o info. Chętnie dołączę. ;)

Kiedy nowy serwer startuje?

Witam

Serwer startuje 12 września. Zapraszamy do gildii która powstaje na nowym serwerze!
http://mmorpg.org.pl/forum/topic/76398-theblacksun-archeage-rangora-nowy-serwer/?p=593962

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda populacja? Dużo ludzi na dzień dzisiejszy? Czy lepiej na kyprosa?

Nowy server to jedyny słuszny wybór na tą chwilę. Prawie non stop populacja high, ale jest dopiero kilka dni po starcie servera, więc to normalne.

Polecam server, bardzo duzo ludzi. Mam tylko nadzieje, ze tak zostanie, albo przynajmniej nie duzo osob odejdzie.

Troche tez grywam, jakas polska gildia jest juz?

Nadal nie mogę się zdecydować , głównie będe grał z żonką , i nie wiem czy pchać się na nowy serwer , a na rynku nie będzie ubogo skoro tylko z 1 serwera ?

Nadal nie mogę się zdecydować , głównie będe grał z żonką , i nie wiem czy pchać się na nowy serwer , a na rynku nie będzie ubogo skoro tylko z 1 serwera ?

Hmmm raczej można powiedzieć, że do łask wracają crafty "podstawowe" :)

Rynek jest świeży i rozwija się dynamicznie.

Więc raczej dłuższego zastoju nie spotkasz gdy czegoś brakuje =)

Na czym można zarobić ? na wszystkim =)

Info dla nowych graczy co do lvl`owania 50-55 Jest o niebo zmniejszony potrzebny exp.

Więc zajmując się tylko farmami, paczkami (normalnym funkcjonowaniem) jesteśmy w stanie wbić lvl =)

Rynki na starych serwach zostały od razu wypaczone, przez zbyt duży napływ gotówki generowany dzięki exploitom. Tutaj tego nie ma i jest szansa na normalny rynek i normalne ceny. Polecam nowy serwer.

Szkoda ze jest P2P gracze F2P nawet nie maja czego szukac sam sie zastanawiam nad gra tylko nie wiem czy warto wydawac na nia co miesiac kase.

Szkoda ze jest P2P gracze F2P nawet nie maja czego szukac sam sie zastanawiam nad gra tylko nie wiem czy warto wydawac na nia co miesiac kase.

A grałeś osobiście, czy tylko powtarzasz co przeczytałeś u innych?

Kupujesz raz patrona, a potem już lecisz apexy za golda - taki B2P bym powiedział.

Chyba w końcu ogarnęli grę jak trzeba i można grać.

Imho lepsze te Patrony, niż P2W...

Gajin a po co kupować? Nigdy złotówki w tej grze nie wydałem - na nowym serwie apexy chodzą po 150g obecnie, po 18g ludzie sprzedaja licencje (jako gift) do auctionera zebys mogl handlowac - wystarczy kilka dni farmy na kamieniach, troche questow i masz na 2 apexy - teraz jest prosćiej zrobic 150g niz po premierze AA rok temu sie robiło 60-70g

W jaki sposob zdobywa sie najlepszy gear? Dungi czy co ? I czy łatwo go zdobyc bo nie lubie latwych gier...

Z tygodnia na tydzień cena apexa będzie rosła, więc jeśli teraz się nie przyłoży to mu się zejdzie :), a później znowu będzie musiał zbierać hajs normalna praca w grze :).

Człowiek przychodzi styrany i musi lecieć na skałki kopać xD, jeśli koś ma mało czasu na grę to to go zniechęci , najlepiej 1 patrona kupić za dolary, a w między czasie na drugiego się nazbiera

Up kiedyś chyba z dungów, obecnie zdaje się craft ale potrzeba kupę kasy, jesli ktoś jednocześnie zbiera na apexy to zajmie mu to masę czasu

Gajin a po co kupować? Nigdy złotówki w tej grze nie wydałem - na nowym serwie apexy chodzą po 150g obecnie, po 18g ludzie sprzedaja licencje (jako gift) do auctionera zebys mogl handlowac - wystarczy kilka dni farmy na kamieniach, troche questow i masz na 2 apexy - teraz jest prosćiej zrobic 150g niz po premierze AA rok temu sie robiło 60-70g

Ja sprzedałem ostatnio apexy po 170 ;)

Ale zgadzam sie. Łatwo zbiera sie kase teraz.