Wspólna gra

witam

Testuje darmowe konto.

Zapraszam do wspólnej gry.

Mogę używać ts'a o ile ktoś "ma" jakiś serwer. :)

Display name Komo.8267

Tylko jaki serwer ? Ja gram na Blacktide

Serwer niema znaczenia,jeśli tylko nie gracie www

Santjago.9031

W sumie to nawet nie wiem na jakim serwerze gram, słyszałem że da się grać ze wszystkimi obojętnie od serwera.

Bloofire.1309

Inżynier lvl 20 na Blacktide

Własnie z tego co wiem to już tak to nie działa , trzeba grać na tym samym serwerze.

Własnie z tego co wiem to już tak to nie działa , trzeba grać na tym samym serwerze.

To źle wiesz.

Serwer nie ma znaczenia. Wystarczy dodać się do party a następnie nacisnąć prawy przycisk myszy na nick osoby w Party i "Join in ". Żeby to zrobić musicie być na tej samej mapie. Jeżeli dodacie się do party przed przejściem na mapę, to przy teleporcie lub wejściu na mapę, gra sama was wrzuci na jeden serwer.

Serwer jest tylko ważny podczas gier World vs World vs World, gdzie w jednej drużynie są gracze z jednego serwera.

Dodałem tych co podali nicki do znajomych.

Ja mam guardiana, człowiek xD poziom 16 jak na razie:) .

jak sprawdzić te swoje dane bo ja w to zielony :P z checia się doalacze

Widzę że już się zaczął hype na gw2... bo darmowe. Mogę oddać konto które sam dostałem od znajomego, bo jak i jego tak i mnie gw2 nie zaciekawiło. Btw jest sens grania bez dodatku ?

kontem z checia się zaopiekuje bo wkrecilem się w to i coraz bardziej mi się spodobalo a co do dodatku to nie wiem

Karas do lvla capa można grać bez problemu, ale później bez dokupienia dodatku nie ma się nowego contentu

@

Mój nick Besiek

:)

besiek.2346?

Wiesz co zaraz sprawdzę, ale wydaje mi się, że po prostu Besiek :)
Hehe--->Zapomniałem

Tak masz rację Besiek.2346
Najwyraźniej gra sama dobiera cyfry po nazwie

Wcale się nie dziwie, że dali za darmo. Ta gra jest martwa w ludzi. 3 ludzi spotkałem na mapie w ciągu godziny grania i tylko 1 event.

Może jeszcze z tutorialu nie wyszedłeś?

Gra ma się całkiem dobrze, ludzi sporo, jest co robić szczególnie po max lvlu :) Dużo achivementów, pvp, wvwvw, kampanie, eventy, dungi, puzzle, craft, fraktale, i coś tam jeszcze, plus dodatek nowy, który oficjalnie dopiero wejdzie :)

Polecam rozejrzeć się za gildią, wtedy jest lepiej i łatwiej :)

@3up - jakies glupoty gadasz. Nawet w tutorialu masz pelno dzieci obecnie (fakt, kiedys to byly z 2-3 osoby... ale to tutorial tylko). A po za nim wcale nie lepiej. Byles w LA (odpowiednik np orgri w wowie - zbieranina wszystkich graczy)? Pewnie nie. Gw2 NIGDY nie bylo puste. A co do eventow to ciekawe... bo nawet jak nie chcesz to masz co pare min eventy :P. I to nie jeden i ten sam a kilka roznych na mape.

Ale racja, hejters gonna hejt a nawet nie wie za co hejtuje :)

Również przyłączę się do gry jeśli chcecie, wymagam jedynie kulturalnej atmosfery i śmiechu bez chamstwa. Mój nick to Krxlion(Krxlion.9783) zapraszam do kontaktu tutaj lub bezpośrednio w grze.

Witam, gram od 2 dni mój nick to: JohnyPri.7321