Czarna lista

Witam, chcialbym podac pomysl czarnej listy/listy ignorowanych. Tak by osoby dodane do tej listy nie mogly do nas wysylac wiadomosci na pw, a najlepiej zeby ukryc posty tej osoby jesli by sie dalo :). Powod? Bo ostatnio pewien uzytkownik zaczal wysylac obelgi na pw a ja nie mam ochoty na takie cos, ani na blokowanie "skrzynki pocztowej" tutaj przez tego jegomościa. I jestem pewny ze nie jedna/nie dwie osoby tez by z tego pomyslu skorzystaly :)

Możesz go zgłosić :P

Zglosilem ale nwm co z tego wyjdzie, a po za tym jak bedzie chcial to dalej moze wysylac, a mi serio nie usmiecha sie reportowanie co drugiej wiad za to :D. A mysle ze to by problemem nie bylo - skoro jest lista znajomych, to na podobnej zasadzie zrobic czarna liste :)

Własny profil -> Edytuj Profil -> Ignorowani Użytkownicy i blokuj do woli.

Taka lista to nie lekarstwo, koleś może sobie założyć nowe konto. Nie jestem przeciwny, jednak na paranormalnych w internecie nie wymyślono lekarstwa.

Tak jak wspomniał Avitus, mam nadzieję, że ten link przekieruje tam gdzie chciałem - http://mmorpg.org.pl/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=ignoredusers

Można dodawać innych użytkowników do listy tak aby nie widzieć ich podpisów, postów lub prywatnych wiadomości. Ogółem chyba wszystko czego od takiej listy można chcieć ;)

Jeśli obraża Cię bez żadnej przyczyny (oczywiście zakładam, że sam nie zacząłeś wyzywać go pierwszy) możesz dodać któregoś z moderatorów bądź administratorów do rozmowy. Wejdziemy, zbadamy sytuację i ewentualnie wyciągniemy konsekwencje.

Okej, dzieki wszystkim za pomoc, juz sobie dodalem do ignorowanych i chyba dziala bo nie przyszla od jakiegos czasu zadna wiad od niego xD. I super ze jest taka opcja, choc troche ukryta :D

Witam, chcialbym podac pomysl czarnej listy/listy ignorowanych. Tak by osoby dodane do tej listy nie mogly do nas wysylac wiadomosci na pw, a najlepiej zeby ukryc posty tej osoby jesli by sie dalo :). Powod? Bo ostatnio pewien uzytkownik zaczal wysylac obelgi na pw a ja nie mam ochoty na takie cos, ani na blokowanie "skrzynki pocztowej" tutaj przez tego jegomościa. I jestem pewny ze nie jedna/nie dwie osoby tez by z tego pomyslu skorzystaly :)