3.3.5a Potrzebni ludzie do wspolnej gry od zaraz! :D

Tak jak w temacie, poszukuje ludzi chetnych do pogrania 3.3.5a frakcja jak i rate sa mi obojetne ;)

Chetni niech pisza ponizej, dogadamy sie na priv

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/76348-lordaeron-warmane/

Wciąż czekam : ) kolego z góry odesłał mnie do już nie istniejącego tematu.

Preferuje serwer Warmane na realmie Ragnaros, ludzie piszcie! Samemu to **** a nie gra : D

warn_ico.png
Wulgaryzmy
~Leman

Sam jestes jak wulgaryzm :o sa same ****** moge tego nastawiac mnostwo napisz mi co to za wulgaryzm mistrzu :) "***********************************" pozdro za warna, bo nie widze zadnego wulgaryzmu

Gwiazdkowanie kolego kiedy post jest jednoznaczny tez jest zabronione przez regulamin. Wystarczy go przeczytać. Zresztą podwójne posty tez.

Ja Ci mogę polecić sunwell sam na nim gram i dużo polaków tylko GM trochę ułomni

Ja bym chętnie powrócił do wowa. Pisz do mnie na PW. Odpiszę jak tylko będę mógł.

Aktualnie prowadzę Druida 28 poziom na Sunwell. Jak coś to PM :)

Ja Ci mogę polecić sunwell sam na nim gram i dużo polaków tylko GM trochę ułomni

wczoraj event zrobili jak na całkowicie nie przemyślany spontan nawet nieźle wyszło ma być ich więcej zobaczymy co zrobią...

też polecam na 3.3.5a chyba najlepszy ;p

Warto poczekać na nowy realm na Warmane (stary Molten) startuje 25 września. Czysty Wrath of the Lich King x1 zero dodatków , do tego pliki mają najlepsze.

Nie podawajcie nazw prywatnych serverów, bo forum nie wspiera piractwa. Takie szczegóły przekazujcie sobie na PW.

taa a reklama na stronie mmorpg.pl odsyla do Nostalrius
wiec wtf gdzie tu logika ?. rozumiem iz portal musi z czegos istniec..ale skoro pokazuja sie reklamy pirackiego servera to rozmawianie o prywatnych serverach nie powinno byc zabronione....

Tutaj prawo działa w jedną stronę ;).

Ludzie nie grajcie na tym badziewnym serwerze.

Pisz pw jak chcesz grać, mogę dzisiaj, zaraz, teraz.

Tak jak w temacie, poszukuje ludzi chetnych do pogrania 3.3.5a frakcja jak i rate sa mi obojetne ;)

Chetni niech pisza ponizej, dogadamy sie na priv