Via www

Ostatnio naszła mnie ochota poklikać w gierkę przeglądarkową. Jednak z tego co widzę ciężko znaleźć coś dobrego. Szukam czegoś w stylu shakes&fidget czy gladiatus. Czyli rozwój postaci, jakieś pvp i ogólnie rankingi. Chciałbym jednak, aby ta gra była popularna, bo nie interesuje mnie gra samemu. Dobrze by było jakbym był po dłuższej grze w stanie coś osiągnąć, a nie obrywać od osób, które grają już kilka lat. To chyba tyle, czekam na wasze propozycje :>

Dawno temu pogrywałem w Battleknight i KNIGHTS.pl, ale grałem w to naprawdę dawno temu i nie mam pojęcia jak te gry się rozwinęły oraz jak liczna jest populacja w nich. Chociaż zawierały wszystko to co chciałeś.

W podstawówce grałem w Dark Orbit- spróbuj nie wiem jednak jak wygląda sytuacja teraz, ale gra była bardzo przyjemna.

Mhm, w Dark Orbit na pewno znajdę rozwój postaci. A co do Battleknight i knights.pl to już są praktycznie zapomniane gry, a szkoda bo grało się kiedyś.

Hero Zero?

W AQW jest wszystko o czym mówisz(pvp jest, ale pve jest znacznie bardziej rozbudowane), ale jest tu trochę rzeczy za walutę premium jak zresztą w każdej innej przeglądarkowej grze.

Właśnie myślałem trochę o niej ale wydaję mi się na pierwszy rzut oka niezbyt rozbudowana i taka 'dziecinna'. Mogę się mylić, jak to na prawdę jest?

AQW będę zaraz sprawdzał, orientujesz się czy gra trochę ludzi w nią?

Grałam w nią dość sporo czasu. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś była na dość podobnym poziomie co S&F. No może poza kreatorem postaci - nie ma tam wyboru rasy i klasy. Są bossy też, lochy w pewnym sensie też są, chociaż tutaj trochę inaczej się nazywają no i coś z tam z przygodą się nazywało. Może wydawać się dziecinna, ale ja bym powiedziała, że taka "z jajem". ;)

Jest dobra, rozbudowany świat, sporo lokacji, jak ja grałem to grało multum ludzi w tej godzinie jest online 6,276 ludzi więc nieźle jak na tą godzinę. Klas jest sporo, obecnie jest tego mnóstwo. Customizacja postaci jest też fajna, wiele fryzurek i innego typu pierduł w późniejszej części gry nie tylko w początkowym kreatorze. Świetne eventy, na każde święto(dosłownie każde, dzień sera/naleśnika też). Walki z bossami są fajne, jest dużo zróżnicowanego ekwipunku. Gra się pewnie wiele zmieniła, ale wątpię by było to zmiany na gorsze. Pamiętam jak z grupką randomów czekaliśmy na nowy rok, czy urządzaliśmy sylwestra w czyimś domku.

W dark orbit jest rozwój .... statku

To graj sobie w margonem lub MFO 1/2/3.

Tanoth

Runescape ;)

Therian Saga ostatnio zrobiła się dosyć popularna.

Polecam Therian Sage :)

A może League of Angels? Zobacz jak to wygląda - https://www.youtube.com/watch?v=_BPQQ01ermQ

Przypomniał mi się jeszcze Warxz, ale też grałem w to dawno.

również polecam Therian Saga

Moze Star Conflict: https://goo.gl/zpQzlc

A może star conflict nie jest grą przeglądarkową, nie posiada rozwoju postaci i wcale nie przypomina S&F? No bo skąd ja to mogę wiedzieć

A może star conflict nie jest grą przeglądarkową, nie posiada rozwoju postaci i wcale nie przypomina S&F? No bo skąd ja to mogę wiedzieć

Pomylka pisalem w nocy :P najwyrazniej musialem zle przeczytac ;D