Singlówki do nadrobienia

Witam :>,

przez ostatnie 3 lata, jedyną grą single player, jaką ograłem, było GTA V. Jakie gry, według was, powinienem nadrobić? :P Mam tylko PC.

Aaa, podawanie Wiedźmina 3 możecie odpuścić, oczywista oczywistość :D

Gier jest masa, chociaż podaj jaki gatunek :)

Chodziło mi o takie największe tytuły i waszą opinię, przede wszystkim. Dlatego myślę, że gatunek jest zbędny :P

Mad Max

Shadow of mordor, lords of fallen, pillars of eternity, dying light, metro last light,life is strange...

Dishonored, Deus Ex: Bunt Ludzkości. Nie są to może najnowsze gry, ale warte sprawdzenia. Polecam jeszcze Obcy: Izolacja, BioShock Infinite, Far Cry 3 i 4, Dragon Age Inkwizycja, This War of Mine oraz gry, które wymienił Barosz.

Aż dziwne, że do tej pory nikt nie wymienił "The Elder Scrolls V: Skyrim".

Nikt nie wymienił, bo to gra z 2011 :D Skończyłem w 100%, ale bez dodatków. Może się kiedyś skuszę :P

A ja polecam South Park: Kijek Prawdy :P

CoD: Ghost, CoD: Advanced Warfare, Dragon Age: Inkwizycja, Wolfenstein: The New Order + dodatek, Dying Light, The Forest, Thief, This War of Mine, The Evil Within, Enemy Front, Risen 3. Coś jeszcze by się tam znalazło.

Jakoś tak patrzę na te tytuły i nie mam takiego uczucia, że o kurde, jakie to super, muszę w to zagrać. Trochę się zawiodłem :P Ale dziękuję. Ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Może Mass Effect?

Arcydzieło ostatnich lat moim zdaniem i obowiązkowe do przejścia dla osób lubiące gry RPG a dokładnie Divinity:Original Sin oceniam na 15/10 gdzie 10 to max :)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Wcześniej nie grałem w mgs'a, ale ten powiem szczerze spodobał mi się, ilość rzeczy i możliwości w tej grze przygniata. Grając bez jakiegoś maxowania gry w 100%, spędziłem tam z 40-50godzin. Ci co chcą zrobić wszystko na maxa w grze, zajmie ponad 100godzin z tego co widzę po postach ludzi na steamie :P. Ilość broni i możliwości przejścia danej misji jest ogromna. Liczba osób grających przez steama w MGSV raczej mówi sama za siebie :Phttp://prntscr.com/8ih89l

Castlevania 1 i 2

Darksiders
Ryse Son of Rome
Metal Gear Rising Revengeance

Mass effect cała trylogia, to rzecz obowiązkowa.

Tomb Raider 2013

Dragon Age:Początek i Dragon Age:Inkwizycja (dwójkę możesz odpuścić)

Far Cry 3 - fabuła zdecydowanie lepsza niż w nowszej 4.

Może któryś z Assassinów ? Black Flag czy Unity, to dość spoko gry.

Pillars of Eternity

Crysis 1, 2 i 3

Mafia 2

Wolfenstein: The New Order

Deus Ex

Max Payne 3

Może jakaś część Batmana ?

BioShock Infinite
Jak lubisz trudniejsze gry, to moze Dark Souls ?

Metro,a najlepiej Redux

Alan Wake - fabuła wgniata w fotel, aż chce się grać. Czułem się jakbym oglądał dobry serial.

Od siebie polecę Bioshock Infinite. Gra krótka bo przeszedłem ją w 10 godzin nie spiesząc się a i fabularnie jest świetna, zwłaszcza koncówka :)
Aktualnie gram w Rogue Legacy, też ciekawy tytuł ale to dla tych którzy lubują się w platformówkach.

Rzadko gram w gry singlowe, ale Dust: An Elysian tail to masterpiece :)

Witam :>,

przez ostatnie 3 lata, jedyną grą single player, jaką ograłem, było GTA V. Jakie gry, według was, powinienem nadrobić? :P Mam tylko PC.

Aaa, podawanie Wiedźmina 3 możecie odpuścić, oczywista oczywistość :D