Archeage jak obecnie wygląda?

W jakiej obecnie sytuacji jest Archeage ? Świeci pustkami czy może trochę ludzi się zebrało, i wprowadzili coś innowacyjnego ?

Rangora ma ponoć status "High", ale jak sobie zwiedzam świat, to trochę jak na jakimś privie WoW'a z wysokimi ratami. Nie spotkałem wielu graczy.

graj stary nie zastanawiaj sie ! znajdz sobie gildie itp ;) jesli nie spotkales wielu graczy to chyba byles w poczatkowej lokacji gdzie itak jest ich duzo. Gra ma swietny klimat naprawde zaczalem i nei zaluje :)

Rekrutują jakieś polskie klany na nowym serwerze Rangora?

Rangora jako jedyny server ma high prawie cały czas(chyba jedynie z rana nie, wiadomo wszyscy śpią). Po obu stronach jest po pare gildii ktore cały czas rekrutują. Ja zapraszam na Haranya.

Graczy na Rangora jest. Sama gra się nie zmieniła, mastercard for the win! Są zmiany na lepsze, ale dolar dalej jest OP. Dungeony możesz robić określoną ilość razy, chyba, że masz dość golda żeby sobie kupować uzupełnienia "biletów" do instancji.

Jeśli masz życie prywatne, to za czołówką serwera nie nadążysz; mnie osobiście to nie przeszkadza, bo powracając do gry byłem świadom, że zawsze będą ludzie z 2-3x lepszym EQ ode mnie.

Graczy na Rangora jest. Sama gra się nie zmieniła, mastercard for the win! Są zmiany na lepsze, ale dolar dalej jest OP. Dungeony możesz robić określoną ilość razy, chyba, że masz dość golda żeby sobie kupować uzupełnienia "biletów" do instancji. Jeśli masz życie prywatne, to za czołówką serwera nie nadążysz; mnie osobiście to nie przeszkadza, bo powracając do gry byłem świadom, że zawsze będą ludzie z 2-3x lepszym EQ ode mnie.

Ja dalej nie rozumiem jaki p2w tu jest? Przecież w IS nie ma niczego co by sprawiło, że będziesz lepszy. Nie ma jakiś wykokrzonych itemów. Mógłbyś mi to wytłumaczyć?

Ps to nie jest atak, po prostu tego nie rozumiem.

Gram na nowym serwerze US i w tydzien od startu serwera posiadalem juz 5 wybudwanych dzialek 16x16 do tego farm wagon z 6 slotami. Wczoraj wybudwalem pierwsze gazebo a dzis dolacza to tego dwa kolejne. Zajete mam jeszcze kilka miejsc na dzialki w 2C. Jesli ktos wiedzial jak zarabiac na starych serwerach poradzi sobie i na nowych. Juz w tym momencie mam odlozone okolo 20 apexow i ta liczba caly czas sie zwieksza. Jak dla mnie mozna grac w ta gre na wysokim poziomie nie spedzajac w grze 24/7 i nie wydajac pieniedzy. Trzeba tylko od poczatku miec pomysl na to co chce sie robic. Dodam tez, ze na gre wydalem do tej pory tyle co na 2 miesiace abonamentu w momencie kiedy AA startowal.

Ja dalej nie rozumiem jaki p2w tu jest? Przecież w IS nie ma niczego co by sprawiło, że będziesz lepszy. Nie ma jakiś wykokrzonych itemów. Mógłbyś mi to wytłumaczyć?Ps to nie jest atak, po prostu tego nie rozumiem.

Zwróć uwagę, że mając dolce możesz kupić WSZYSTKO w tej grze. Żagiel epic za 1000g tydzień po starcie serwera? Żaden problem wstarczy sprzedać kilka apexów na AH, kosztuje Cię to 5min łącznie z wystawieniem na AH.

Chcesz mieć armor na celestial? Nic prostszego, ciśniesz do sklepiku po regrade charmy i jedziesz z koksem!

Nigdy nie dogonisz w tej grze gracza, który używa master card. Taka jest ta gra, ja się z tym pogodziłem i gram. Nie ma w itemshopie super pancerzy, ale jest wszystko co potrzebujesz żeby taki mieć w ultra mega krótkim czasie.

criss85 nie wiem czy zauważyłeś, ale zaznaczyłem, że jeśli nie masz życia to możesz lecieć z czołówką serwera za darmo.

Dla mnie gra ma dawać zabawę a nie być pracą po pracy.

MasujDzika jasne, ze zawsze beda lepsi od Ciebie. Jednak grajac systematycznie masz szanse nie odstawac aż tak od ludzi i w te przynajmniej Epherium sie ubrać.

Jest może jakaś gildia, która przyjmuje nowych graczy na serwerze Rangora? :)

MasujDzika jasne, ze zawsze beda lepsi od Ciebie. Jednak grajac systematycznie masz szanse nie odstawac aż tak od ludzi i w te przynajmniej Epherium sie ubrać.

Gra to nie praca, by robić w niej coś na przymus, regularnie.

Gra to nie praca, by robić w niej coś na przymus, regularnie.

I tu niestety jesteś w błędzie. Widze, ze grasz/grales w WoWa i tam ta systematycznoscia sa np. raidy 2-3 razy w tygodniu. Jeśli nie jesteś systematyczny, jeśli nie poświęcasz grze czasu to nie masz sprzętu, a przede wszystkim nie masz skilla bo umiejętność walki w PvP nie spadnie Ci z nieba. Tego trzeba sie nauczyc. a co za tym idzie nie będziesz odczuwał przyjemności z gry np. w PvP. To samo tyczy sie PvE jeśli nie bedziesz trenowal z ekipa podejsc do bossa, trashu etc, to przez Ciebie i brak znajomości taktyk czy ogarniecia rotacji pozostałe osoby będą przez Ciebie marnowały swój czas.

Wszyscy tak narzekali na tą grę i nawet nie chcialo mi sie zaczynać. Jednak pare dni temu spróbowałem i podoba mi sie na maxa super sandbox do tego ta grafika a w item shopie nie ma nic co by bylo p2w bo mam kase i kredyty na koncie i nie mam co kupic bo same gówna są i chyba wydam na patrona na nastepny miesiac.

Ja dalej nie rozumiem jaki p2w tu jest? Przecież w IS nie ma niczego co by sprawiło, że będziesz lepszy. Nie ma jakiś wykokrzonych itemów. Mógłbyś mi to wytłumaczyć?Ps to nie jest atak, po prostu tego nie rozumiem.

Serio ? :P A superior regrade charm choćby ?

Ed:

Oczywiście gra nie jest tak P2W jak wcześniej, ale wciąż znajdą się smaczki dla mastercard ;)

Serio ? A superior regrade charm choćby ? Ed:Oczywiście gra nie jest tak P2W jak wcześniej, ale wciąż znajdą się smaczki dla mastercard

Daj te twoje przykłady. bo jakoś nie wiem o czym mówisz.

Powiem wam to samo. Gram już może z 5 dni i jestem zachwycony! Grafiką, gameplayem, możliwościami jakie nam gra oferuje. I zamierzam kupić Patrona. Tak samo nie widzę pay2win. Skłaniałbym się, że Aion ma bogatszy item shop niz Archeage. ;)

Kolejny temat p2w or not p2w.

Quiz: Co jest najcenniejszą rzeczą/walutą w archeage?

EDIT. nei ważne, to jest bezcelowe. Dyskusja z osobami, które zaczynają grę a uważają że nie ma nic w item shopie; dalej gość który chce dowodów na istnienie p2w przedmiotów w sklepie a który posługuje się cytatem w którym już istnieje taki przykład. NVM. można usunąć posta.

Najcenniejsza rzecza na high pop serwerach sa dzialki. Nawet Mizar czy Csimi, ktorzy byli creditcard warriorami posiadali dzialki, ktorych nie chcieli sprzedac. Zreszta od kiedy tylko zaczynalem grac Csimi mial na Halcy na przeciw mnie zajete kilkanascie dzialek wraz z kumplem. :) I pomimo, ze placilem dobrze nie chcial ich odsprzedac. Bo wiedzial, ze ziemia w AA to towar deficytowy.

Może ktoś jest zainteresowany wspólną grą ? Bo myślę czy zostać przy skyforge czy pograć w archeage ;p