- WildStar - Mała ekipka - No hardcore -

Witam serdecznie,

Jak w temacie, szukam paru osób do wspólnej gry. Oczywiście gra casulowa, bez rushowania ( tego nienawidzę ).

Z uwagi na to ze również nie lubię tłoku w zaciśnionym gronie, rozglądam się z paroma pełnoletnimi graczami z olejem w głowie, bez głupich pomysłów jak trollowanie siebie na wzajem itp.

Oczywiście wezmę pod uwagę graczy młodszych, ale ich już zweryfikuje na ts3.

Brak mutacji mi nie przeszkadza, bo dlaczego w ogóle miało by to komuś przeszkadzać?:)

Może w paru podpunktach napiszę wymagania, aby było wszystko czarno na białym.

Wymagam:

- komunikatora głosowego.

- troszku chęci do gry.

- min. 18 lat ( wyjątki jak wyżej ).

- tolerancji wobec młodszych kolegów.

- ogarnięcia i spokoju ducha ( nie lubię porywczych ludzi ).

- współpracy ( tego wymaga Wildstar ).

- minimalnej znajomości języka angielskiego ( w końcu Wild jest po eng. )

Odrzucam:

- Trolli ( na forum bywam od hoho nie pamiętam - wiem co i jak ).

- Ludzi konfliktowych.

- Nerwusków.

- Cwaniaków z zawyżonym EGO.

- Fanatyków kucyków.

Docelowo maksymalnie chciałbym dociągnąć do 10 osób w ekipie. Aktualny stan 2/10.

Pozdrawiam.

jak coś dołączę z 4 osobami :) 2 DPS tank i healer :)

jak coś dołączę z 4 osobami 2 DPS tank i healer

Ok's! Wobec tego jest Nas już 6 osób. Masz czas jutro od rana zweryfikować się na ts3? Dostępny będę do 12. Później już dopiero wieczorkiem. Właśnie tak przy okazji aby ozywić nudna rekrutacje to może poruszymy temat ras, klas i upodobań graczy?:)

Chcialbym tylko pochwalic autora najlepsze I najdluzej trzymajace sie razem gildie, a wiec silne... Budowaly sie od malych grup tzw. Core wiec dobry pomysl zebrac 10 os cos juz mozna w takiej gr. Robic Na max lvl wiec czas sie nie zmarnuje potem ktos odpadnie-> zastapi sie go.

jak sir zgracie, to sie potem wedlug potrzeb, preferencji rozbudujecie.

Chcialbym tylko pochwalic autora najlepsze I najdluzej trzymajace sie razem gildie, a wiec silne... Budowaly sie od malych grup tzw. Core wiec dobry pomysl zebrac 10 os cos juz mozna w takiej gr. Robic Na max lvl wiec czas sie nie zmarnuje potem ktos odpadnie-> zastapi sie go.jak sir zgracie, to sie potem wedlug potrzeb, preferencji rozbudujecie.

Exactly Man! :)

ja pracuję od 4 rano do 14 :) W domu jestem ok 16 do 21 więc w takich godzinach mnie znajdziesz a co do reszty wejdą na ts3 przed startem f2p

Akurat mam jutro urlop wiec spoko. Dogadamy się na luziku.

ja z chęcią dołączę :)

Po której ze stron zamierzacie grać Dominion czy Exiles?

ja bym chyba proponował Exiles ale waham się :)

Docelowo Exile's. Oczywiście wszystko do uzgodnienia:)

@Adavald

Jutro ogarniemy ts3 i wyśle namiar na PW.

Miłej nocki, wybywam odpocząć :)

Aby grało Wam sie przyjemnie musicie pomyśleć o zebraniu składu raidowego a do tego trzeba 20 osób. Niestety endgame PvE < czyli wyjścia na raidy > osiąga się bardzo szybko.

Również na PvP nie jest łatwo. Masa osób narzekała na zapisujące się cale grupy Rosjan w premade teamach przez co ludzie nie mogli w ogóle się pobawić na ratedbg.

Małą grupka ludzi można pograć w WSa ale do osiągnięcia satysfakcji te min 25-30 aktywnych osób musi ze sobą grac aby zawsze w dni raidowe był skład.

Witam, ja też poproszę o tsa na priv

Aby grało Wam sie przyjemnie musicie pomyśleć o zebraniu składu raidowego a do tego trzeba 20 osób. Niestety endgame PvE < czyli wyjścia na raidy > osiąga się bardzo szybko.Również na PvP nie jest łatwo. Masa osób narzekała na zapisujące się cale grupy Rosjan w premade teamach przez co ludzie nie mogli w ogóle się pobawić na ratedbg.Małą grupka ludzi można pograć w WSa ale do osiągnięcia satysfakcji te min 25-30 aktywnych osób musi ze sobą grac aby zawsze w dni raidowe był skład.

Dziękuję za informację, ale docelowo ma być 10 osób i tyle wystarczy do zgrania i ogarnięcia się. Później, później jak uznamy że brakuje ludzi to weźmiemy to pod uwagę :)

@up

Jak będzie ts3 dam znać. Póki co do gry mamy jeszcze 5 dni.

Proszę o ts3 na pw :) Aaaa i chyba będę miał więcej osób do wspólnej gry :)

Chętnie bym zasilił wasze szeregi. Poproszę też o ts na pw ;D

ts3 rozesłane. zapraszam serdecznie :)

Cześć, byłbym chętny(+1 osoba) do wspólnej gry jednak wpierw chciałbym porozmaiwać z założycielem gildi ;)

to nie jest gildia tylko luźna ekipa. Jak na razie szukamy ludzi do wspólnej gry potem zobaczymy co i jak.

jezeli nadal sa miejsca w ekipie chetnie sie dołacze, wymagania sadze ze spelniam a w wildstara mam zamiar grac dosc dlugo bo grajac na PTS stwierdziłem ze to wlasnie to MMO na ktore czekalem od 3 lat ^^ wiec jezeli nadal sa miejsca chetnie przygarne jakis kontakt bo wole grac w jakims gronie ludzi niz sam zreszta chyba po to gra sie w MMO.