Armored Warfare

Czy ktoś z Was już gra?? Jak ocenia grę? Wasze plusy i minusy?

Hej, oczywiscie ze gra, sporo ludzi kupilo founder packi, ja oczekiwalem wlasnie tego co jest w grze i juz po 1 dniu gry wiedzialem ze bije WoT na glowe i juz do niego nie wroce, wieksze mozliwosci, lepsza grafika cryengine, nowoczesne czolgi.. a to dopiero poczatek!

A jakoś nie mogę się przekonać do tej gry. Najbardziej zawiodłem się na niszczycielach czołgów. Fajna opcja z tym pve.

Ja grałem i hmm od WoTa lepsze jest.

Plusy:

-Nowoczesne czołgi

-CryEngine

-Grafika

-Dosyć szybkie bitwy

-3 rodzaje doświadczenia (1 do głównego drzewka, 2 wolny exp, 3 do modułów czołgu)

Wady:

-Bardzooo długo trzeba farmić na czołgi wyższej ery. (już na 5)

-Czołgi znikają tak samo jak w WoT

-Czołgi hmm jakoś dziwnie strzelają

-Bugi ale to minie z czasem

No i największą wadą jest to, że widać już w garażu kopię WoTa a co dopiero w grze.

Grałem niedużo bo tylko do 4 ery, ale na OB na pewno wejdę i na pewno zostanę na dłużej.

Chociaż jakbym miał wybierać to brałbym WarThundera, ale jakoś gra na 20FPSach mnie nie satysfakcjonuje.

ja narazie ogladam streamy i wydaje sie calkiem niezle moze sobie kupie tego founder packa :) tylko pytanie ile ma trwac to early acces mowili cos o tym? grafika o wiele lepsza niz WoT to od razu mozna powiedziec :)

Za 2 dni zaczyna się open beta dla wszystkich.

-Bardzooo długo trzeba farmić na czołgi wyższej ery.

Masz na myśli doświadczenie czy kasę?

Fajne jest to że jak kupimy nowy czołg i wiadomo stockowy czasem kiepskawy to zamiast się męczyć na pvp można wbić na pve i odblokować na spokojnie ulepszenia.

Czy ktoś z Was już gra?? Jak ocenia grę? Wasze plusy i minusy?