Marvel Heroes Online pytania

Siemka! Mam zamiar grać w ww. grę więc mam kilka pytań:

Jest to typowy grindownik?
Mmo z poziomami jak rozumiem, jakieś ograniczenia względem f2p?
Duża populacja?
Wciąga? :D

1. I tak, i nie. Po 30-40 lvlu trzeba troche pogrindowac, ale masz rajdy i inne tego typu rzeczy.

2. Nie ma zadnych ograniczen. Mozesz zaplacic i kupisz sobie nowego bohatera (ktorego mozna rowniez wydropic, albo zdobyc poprzez zbieranie Eternity Splinters - dodatkowo po 2 dniach logowania dostajesz wystarczajaca ilosc ES, aby kupic sobie wymarzonego superbohatera) lub kostiumy.

3. Tak, bardzo duza. Wystarczy odwiedzic forum...

4. Wciaga? Jesli kochasz farmic, jesli kochasz Marvela - tak.

Nie tylko. Generalnie musisz lubic przy tej grze progress i dla ciebie sensem gry musi byc szukanie i poznawanie czegos nowego... bo jako takiej farmy nie ma tam az tak duzo, ot tyle co w wiekszosci mmo :). Za to sensem gry sa np alty - nie ma chyba gracza ktory by gral w to dosc dlugo i siedzial tylko na jednej postaci :D

to gra typu wbij 60 i następny bohater, co do reszty to topowe teraz postacie to war-machnie i kitty pryde, inne zaś dr doom , jean gray na fenixa, thing, juggernaut, cabble, roket racon, ice man, scarrlet witch, black panter, silver surfer.

Tymi polecam grać reszta się nie nadaje jak chcesz end game robić, ale i tak to jest jeden lepszych grindowników hs jakie grałem druga taką grą jest metal reaper online.

to gra typu wbij 60 i następny bohater, co do reszty to topowe teraz postacie to war-machnie i kitty pryde, inne zaś dr doom , jean gray na fenixa, thing, juggernaut, cabble, roket racon, ice man, scarrlet witch, black panter, silver surfer.Tymi polecam grać reszta się nie nadaje jak chcesz end game robić, ale i tak to jest jeden lepszych grindowników hs jakie grałem druga taką grą jest metal reaper online.

nie zgadzam się :) Ja gram ostatnio 70% czasu postaciami na 60 lvl.

zależy co masz na myśli endgame: jeżeli axis raid to prawie każda postać dobrze zroiona się nadaje. Na cosmic patrolach też dużo różnych postaci można spotkać.

Lista trochę dziwna: jest rr i ss a nie ma capitana ?

Gridowanie - najlepsze przedmioty w grze dropią tylko z przypisanego bossa - więc jak chcesz np jeden z popularniejszych artefaktów to zabijasz tego samego bossa 100-150 razy :P

Mmo z poziomami jak rozumiem, jakieś ograniczenia względem f2p?Duża populacja?Wciąga?

1. Niektóre teamupy są dostępne tylko w kartach dostępnych tylko za kase - ale w sumie wystarczą Ci i tak 1-2 teamupy (jeden za achiev - deadpool)

2. Ostatnio napewno trochę w dołku - dużo graczy, którzy sporo grali robią przerwę czekają na zmiany w trybach gry (danger room, rework xdef, holosim, nowy patrol i story chapter).

3. Jak pisałem wyżej dużo osób ma trochę "dość" ale są to ludzie, którzy mają >1000h w grze (ja mam ok 1500, gram od premiery)

Mam przegrane prawie 1000h.

Jest to typowy grindownik?

Chyba kazdy hack and slash to grindownik. Pierwsze postacie ktore bedziesz expil to troche grindu ale za kazda postac wyepiona do 60 lvl twoj ogolny +bonus exp rosnie wiec z czasem idzie to o wiele szybciej. Jesli Twoim glownym celem bedzie zbieranie waluty na nowych bohaterow to poczujesz grind i nude - 1 item dropi co 7-8 minut a potrzeba ich 200, 400 lub 600 na bohatera. Wiec jesli juz to polecam sobie wybrac jednego bohatera ktorego lubisz i nim poprostu grac lub nawet wydac kase na jednego lub 2 bohaterow na poczatek zeby poprostu umilic sobie gre. Ja osobiscie kupilem rocket raccoona bo mialem lachen jak widzialem tego szopa na ekranie i nawet nie zalowalem.

Mmo z poziomami jak rozumiem, jakieś ograniczenia względem f2p?

Glownie czasowe. Ktos kto zaplaci dostanie bohatera/kostium ot tak w sekunde. Ale nie ma w tej grze pay to win.

Duża populacja?

Populacja jest ok bym powiedzial. Tak jak poprzednik napisal sam czekam na jakies konkretne zmiany bo wiele contentu jest przedatowane i nie oplaca sie go robic. Problemem dla mnie tez jest optymalizacja. Po ktoryms updacie zmienili chyba sposob ladowania mapy no i od tego czasu moj komputer ma problemy to uciagnac. Ale to juz 6 czy 7 letni dinozaur.

Wciąga?

Na to musisz sobie sam odpowiedziec. Dla mnie satysfakcjonujace jest wybijanie calego ekranu stworkow jednym skillem. Bossy tez gina szybko. Gra przyjazna i przyjemna.

Siemka! Mam zamiar grać w ww. grę więc mam kilka pytań:

Jest to typowy grindownik?
Mmo z poziomami jak rozumiem, jakieś ograniczenia względem f2p?
Duża populacja?
Wciąga? :D