The Secret World - Rady dla początkującego

Hej!

Czy macie jakieś konkretne rady dla początkującego? bo kupiłem niedawno The Secret World ale nie mam bladego pojęcia co robię oraz w co powinienem wydawać te całe AP i SP :>. Oraz fajnie by było wiedzieć czy ktoś z forum także gra :D

Na poczatek radze Ci grać na serverku RP bo tam najprawdopodobniej spotkasz polaka niby templariusze są najludniejszą frakcja jednak tam jest też dużo noobów osobiscie siedzę w iluminatach :D A ap rozdawaj na początek według decków frakcyjnych domyslnie klawisz "N" a SP w bron której uzywasz w danym decku troche w talizmany

http://yokaiblog.wikidot.com/guides:faction-decks

Jakiś konkretny serwer RP (albo w ogóle serwer)? Bo poza tym, że serwer Role Play to żadnej różnicy nie ma?

jest jeden server (RP) nazwy konkretnej Ci nie powiem napisalem Ci na gg jakbyś coś potrzebował.

I warto zbierać oraz tworzyć sobie samemu zbroje i różne takie rzeczy, np te potiony czy cuś :D a jak np nie wiesz, jak układać materiały, by coś z nich stworzyć, to wciśnij Y i włóż w slot do rozwalania itemów jakąś potkę lub broń, to wtedy na górze pojawi ci się, jak te materiały się układają. Te układy są na stałe, jedynie tylko poziom materiałów się zwiększa, by tworzyć potężniejsze rzeczy ^^

Z gadu już dawno nie korzystam (zapomniałem z profilu usunąć), a z tego co widziałem jak się logowałem to są dwa serwery RP, Arcadia oraz Leviathan.

Arcadia :D

A co do porad - włącz mózg. Wiele zadań odbiega od schematu do jakiego nas przyzwyczaiły gry MMO. Zauważenie graffiti, zrozumienie rymowanki, czy to jak układają się latarnie ma wpływ na progres. Dzięki temu gra bije na głowę inne MMO. Oczywiście znajdziesz tony poradników, solucji, ale po co sobie psuć zabawy.

Fajnie, że ktoś założył taki temat bo sam dopiero zaczynam przygodę z TSW (grę zakupiłem ostatnio na kinguin). Server Arcadia Templar właśnie robie tutorial nick Error606.

Hej!

Czy macie jakieś konkretne rady dla początkującego? bo kupiłem niedawno The Secret World ale nie mam bladego pojęcia co robię oraz w co powinienem wydawać te całe AP i SP :>. Oraz fajnie by było wiedzieć czy ktoś z forum także gra :D