Path explorera

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi questami? Mam teraz bodajże 3 misje na explorera. Jedna mam cartography: levian bay i ma 76%. Kiedy klikam f prowadzi mnie do data cubes, ale kiedy je aktywuję quest nie idzie do przodu. Druga sprawa, mam innego questa gdzie mam niby coś znaleźć, ale kiedy klikam f to strzałka pokazuje pod siebie, nie mam bladego pojęcia o co chodzi w tych misjach, może ktoś by mógł pomóc? :)

Ja jestem początkujący i i na becie wziolem scientista i tez nie wiedzialem co to k**wa za misje xD, potem wziolem explorera bo myslalem ze latwiejsze ale dopiero builder mnie zadowolił :) przynajmniej mam buffki jak se wybuduje :) Polecam!

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ NS

cartography to misje polegające na odkryciu całej mapy a co do tego drugiego to pewnie musisz postawić radar, jak najedziesz kursorem na ten quest to przy nim powinna być taka strzałka czy coś podobnego, klikasz na to i wyskakuje okienko explorera

W pewnym momencie naładowania paska tak jak napisał Grochol masz możliwość postawienia jakiegoś ustrojstwa. Wtedy zaliczy Ci misję.

Jeśli nic ci nie wyskakuje po dojściu w dane miejsce a musisz postawić np. radar to naciśnij G, odpowiada za akcje do twojego pathu

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi questami? Mam teraz bodajże 3 misje na explorera. Jedna mam cartography: levian bay i ma 76%. Kiedy klikam f prowadzi mnie do data cubes, ale kiedy je aktywuję quest nie idzie do przodu. Druga sprawa, mam innego questa gdzie mam niby coś znaleźć, ale kiedy klikam f to strzałka pokazuje pod siebie, nie mam bladego pojęcia o co chodzi w tych misjach, może ktoś by mógł pomóc? :)