Cs go Youtube

Zapraszam do obejrzenia moich kilku krótkich filmów z cs go :) jeżeli wam się spodoba dajcie like bądź suba :)

https://www.youtube.com/channel/UC5jm9wqwS5jCVqt1f-eFjpg/videos

Wszystko super cacy i fajny temat ale moglbys intro skrocic do 3-4sekund :P

Beznadzieja.. HAHAHAHAH kto wrzuca zwykłe

strzały z AWP na youtube? [Facepalm].Jump shoot z kałacha to nie jest żaden wielki wyczyn, gdyż

przeciwnik było obity (miał około 15hp) i 1 strzał wystarczył żeby go zabić + był bardzo blisko.

4 fragi z M4A4 ? Boże czemu ludzie wrzucają każdą akcję na youtube jakbym ja zaczął wrzucać to

z każdego meczu bym po 3-4 filmiki uploudował. W tych filmikach nie ma nic nadzwyczajnego... + intro 15 sekundowe [Facepalm]

Słabe, suba na pewno nie będzie, bo znudziłem się już oglądając intro :>.

Beznadzieja.. HAHAHAHAH kto wrzuca zwykłestrzały z AWP na youtube? [Facepalm].Jump shoot z kałacha to nie jest żaden wielki wyczyn, gdyż przeciwnik było obity (miał około 15hp) i 1 strzał wystarczył żeby go zabić + był bardzo blisko.4 fragi z M4A4 ? Boże czemu ludzie wrzucają każdą akcję na youtube jakbym ja zaczął wrzucać to z każdego meczu bym po 3-4 filmiki uploudował. W tych filmikach nie ma nic nadzwyczajnego... + intro 15 sekundowe [Facepalm]

Ba to nie tym jestes na filmikach wiec nie pluj ;p. Umiesz grac wcierasz w podloge pro wiec rob upload i chwal sie ^^

Strasznie obraz rwie, mało masz chyba FPS.

Akcje nic specjalnego, według mnie nie ma sensu wrzucać czegoś takiego, jednak jeżeli uważasz, ze jest jakakolwiek grupa która będzie Cię oglądać to rób to dalej.

I sprawy czysto techniczne, z edytuj jakoś te demka, dodaj jakąś fajną muzykę no i chyba najważniejsze, popracuj nad płynnością wideo, strasznie razi w oczy, gdy masz poniżej tych 30 kl/s.

Dzięki za rady :) od czegoś trzeba zacząć. Jest dużo ciekawszych akcji lecz mój sprzęt powiedzmy nie pozwala mi tego nagrać ponieważ jest za słaby a nie chce wstawiać filmów z rozdzielczości na której gram i black barach. Intro muszę usunąć bądź zrobić krótsze dzięki za opinie.

Beznadzieja.. HAHAHAHAH kto wrzuca zwykłestrzały z AWP na youtube? [Facepalm].Jump shoot z kałacha to nie jest żaden wielki wyczyn, gdyż przeciwnik było obity (miał około 15hp) i 1 strzał wystarczył żeby go zabić + był bardzo blisko.4 fragi z M4A4 ? Boże czemu ludzie wrzucają każdą akcję na youtube jakbym ja zaczął wrzucać to z każdego meczu bym po 3-4 filmiki uploudował. W tych filmikach nie ma nic nadzwyczajnego... + intro 15 sekundowe [Facepalm]

Jeżeli masz zamiar Hejtować to proszę bardzo zacznij sam wklejać akcje na youtube :)

Czemu wszystko co jest opinia kogos w dzisiejszych czasach jest ''hejtem''?

A co do filmikow to sa poprostu nudne i bardzo proste.

Czemu wszystko co jest opinia kogos w dzisiejszych czasach jest ''hejtem''?A co do filmikow to sa poprostu nudne i bardzo proste.

Chodziło mi bardziej o wstęp " HAHAHAHAHAHAHAH beznadzieja " nie brzmi zbyt kulturalnie.

Mimo, że w CS:GO nie gram już to czasem fajnie jest obejrzeć dobrą montażówkę fragów, jakichś odjechanych akcji a i nawet "fartownych" strzałów, ale te akcje tutaj są takie po prostu... meh. Jeżeli już wstawiać takie rzeczy to lepiej i fajniej by to wyglądało z dobrym podkładem muzycznym, fajnym montażem i nie przesadzonymi efektami. Nawet denne i wykorzystane przez wszystkich żarciki poprawiły by nieco odbiór moim zdaniem. Póki co to są po prostu krótkie klipy bez polotu, ot takie moje zdanie.

Ach i może wypowiedź wcześniejsza z tym "hahahaha" nie brzmiała zbyt miło, fakt aczkolwiek odpowiadanie "zacznij sam wklejać akcje na youtube" jest nie na miejscu. Nie każdy musi być twórcą żeby czerpać przyjemność z oglądania innego materiału albo jej nie czerpać prawda? Widz to widz, niezależnie od tego czy sam uploaduje fragi czy też nie.

Zapraszam do obejrzenia moich kilku krótkich filmów z cs go :) jeżeli wam się spodoba dajcie like bądź suba :)

https://www.youtube.com/channel/UC5jm9wqwS5jCVqt1f-eFjpg/videos