Mysz + klawiatura ~150zł?

Jakiś godny polecenia zestaw lub mysz + klawiatura w tej cenie? Najważniejsze aby były możliwie ciche, dodatkowo klawisze makro i podstawowe podświetlenie byłyby atutami. Nie grywam w FPS, tylko MMO. Nie mam punktu odniesienia co do palm/finger/claw grip, ani wysoki/niski skok więc zdaję się doradztwo.

Punkt wyjściowy to CM Storm Devastator - jedyne czego mu brak na pierwszy rzut oka to klawiszy makro (no i nie wiem czy głośne). alternatywnie ew. jakieś Nateki.

Jeśli chodzi o ciekawą i nie drogą klawiature to mogę polecić Logitech G103, ma makra, ale nie ma podświetlenia, kosztuje jakieś 100zł. A co do myszki to hmm, może jakis A4tech, ale model Ci nie powiem jaki, sam mam Bloody V3 i 2 lata już mi służy bez problemów.

G105 wychodzi trochę poza budżet (pow 100zł), a raczej liczę się z tym, że kupując oddzielnie to mysz będzie droższa od klawiatury.

http://www.mobimaniak.pl/160226/gembird-kb-umgl-01-klawiatura-graczy-rozsadnej-cenie/

A z tym cudem ktoś może miał stycznośc (lub z marką?). Teoretyczne moje wymagania opcjonalne nawet spełnia, ale ta marka ogólnie furory chyba nie robi z tego co wiem

Mam w sklepie budżetową klawiaturę gembird kb-u-103. Fajnie pracują membrany, ale nie mam pojęcia jak z jej wytrzymałością, bo użytkuje ją od lipca. Gdybyś kupił tego gembirda, którego wysłałeś to chętnie o nim później poczytam. Gdyby miał podstawek pod nadgarstek to już dawno bym był jej właścicielem :P .

Jakiś godny polecenia zestaw lub mysz + klawiatura w tej cenie? Najważniejsze aby były możliwie ciche, dodatkowo klawisze makro i podstawowe podświetlenie byłyby atutami. Nie grywam w FPS, tylko MMO. Nie mam punktu odniesienia co do palm/finger/claw grip, ani wysoki/niski skok więc zdaję się doradztwo.

Punkt wyjściowy to CM Storm Devastator - jedyne czego mu brak na pierwszy rzut oka to klawiszy makro (no i nie wiem czy głośne). alternatywnie ew. jakieś Nateki.