Armored Warfare! chetni do gry?

W czwartek rusza open beta, wiec z zapytaniem do was czy sa chetni na zrobienie batalionu (klanu) w grze, mowa tu raczej o osobach doroslych.

edit. sam mam 30 na karku i raczej wole zgrana, dorosla ekipe 20-30 osob niz masowke jak robia inni

http://aw.my.com/pl

logosite6.png

F2p czy b2p? W kazdym razie ja sie pisze do wspolnej gry.

f2p a osoby co kupily founder packi juz graja (juz cos tam w grze mam bo gram)

U mnie różnie, praca, rodzina, przeważnie mam czas po 22, aktualnie moja główna grafa jest na gwarancji, jeśli pójdzie na zapasowej to się piszę :), dziś pobiorę.

Dodam, że jestem kompletnym nobkiem w grach czołgowych, kiedyś grałem trochę w WoT-a i tyle :)

Skill z czasem przyjdzie a czas na gre zawsze sie znajdzie jak sie chce nawet poznymi wieczorami :) jak WoT chodzi to AW tez raczej na twojej karcie. Tutaj jest co prawda silnik cryengine, Radeon 6700 HD daje rade nawet na nisko-srednich.

No to ja zaczne od czwartku :) nie bede kupowal bo wole najpierw przetestowac skoro obt juz za 2 dni :) bedziemy mieli teamspeak ? Bo nie uzywam skype do gry.

Nieco o mnie mam 26 lat jestem z Poznania z online to roznie gdyz pracuje w systemie 2 zmianowym ale codziennie bede online chyba ze sila wyzsza.

Co do ts3 to moge ogarnac nam kanal od pewnego serwisu AW, pogadac z nimi chyba wystarczy. Jak beda ludzie to moge swietna strone www zrobic dla nas nawet aby to wygladalo na poziomie :) kiedys prowadzilem multigaming :)

No to elegancko :) jutro jak wroce z pracy poogladam streamy z AW. To postarj sie ogarnac TS to jutro pogadamy i dasz nam troche informacji o grze :)

Spoko, wszystko opowiem i doradze co i jak juz sie zacznie na ts.

Stronka raczej niepotrzebna. Też pykam od zeszłego tygodnia więc jak coś to możesz mnie dodać do znajomych nick JanekBrygadzista :D

moze i masz racje, zobaczymy, ok dodam Cie w grze :)

ps. zalozenie klanu w grze kosztuje majatek wiec musze byc pewny tej czynnosci :)

Witam, ja na pewno będę grał od jutra po godz. 20 (jak wrócę z pracy). Chętnie dołączę do wspólnej gry :).Uwielbiam symulatory, ale ani WoT ani WT nie przyciągnęły mnie na dłużej. Mam nadzieje, że zrobi to AW.

Sam chętnie dołączę, grałem już na 2 closed betach, co nieco mi wiadomo. Kiedyś w WOT do 6 tiera grałem, potem bez premium to ciężko. w AW 5 tier osiągnięty. Fajnie było by pograć, nick oczywiście nONAMEu

Angelborn o ktorej startuje jutro OBT wiesz moze? jutro rano koncze prace wiec bede juz mogl grac.I postaraj sie juz dzis ogarnac byle jakiego TSa

Jeszcze nie wiem o ktorej start, klan juz zalozony i TS gotowy :)

to wyslij TS :)

ts3armoredwarfare.eu

kanaly: GROM

Uwielbiam symulatory, ale ani WoT ani WT nie przyciągnęły mnie na dłużej.

Do symulatora bliżej WT niż AW.

Od której dziś się zaczyna?

Od której dziś się zaczyna?

head start ruszyl tydzien temu o 17:00 czasu pl, wiec Open Beta tez pewnie popoludniu