Szukam towarzystwo do gry

Witam serdecznie, szukam towarzystwa do wspólnej gry, najlepiej MMO 3D, nie jestem zainteresowany grami MOBA, wszelkiego rodzaju shooterami czy hack and slashami jak i Guild Warsem 2/Wildstarem. ^_^

Z chęcią pogram zarówno z jedną osobą i zacznę od zera jak i dołącze do rozwiniętej gildii. (mile widziane świeże tytuły)

Jedyne wymagania to komunikator głosowy (np. TS3) i dojrzałość emocjonalna. :)

Osobiście rozważałem Aion'a (EU), Albion Online. (tylko sugestie, z żadną z tych gier nie miałem styczności)

Może być B2P, P2P, F2P byle nie P2W :D

Kontakt w tej sprawie:

Najlepiej PW na forum

Mail: szczyguo@gmail.com

Steam: Szczyguo

PS Swojego czasu grałem trochę w:

  • Runes of Magic
  • Guild Wars 2

Ciut poniżej masz mój temat o ddo, może cię zainteresuje. Dzięki temu tematowi mamy masę nowych graczy, więc na pewno nie będziesz się czuł osamotniony, a może przyjemnie razem pobiegać z kimś, kto też nie jest jakimś ultra pro grającym 50 lat. :P

Czytałem twój post na temat DDO, grę sprawdzałem, ale niestety nie mój klimat, bardzo ograniczone PvP, z populacją chyba tez nie jest zbyt kolorowo. Umówmy się, jest to dość specyficzne MMO, ale dziękuje za zainteresowanie. :)

Albion Online ma wystartować z Closed Betą w Listopadzie. Co do gildii w tej grze to już sam zadecydujesz :)

Na Albiona trzeba jeszcze trochę poczekać, aczkolwiek pozycja bardzo przyjemna. Niestety nie przekonała mnie, aż tak do siebie żeby kupić

Founder Pack'a, który do tanich nie należy.

Witam serdecznie, szukam towarzystwa do wspólnej gry, najlepiej MMO 3D, nie jestem zainteresowany grami MOBA, wszelkiego rodzaju shooterami czy hack and slashami jak i Guild Warsem 2/Wildstarem. ^_^

Z chęcią pogram zarówno z jedną osobą i zacznę od zera jak i dołącze do rozwiniętej gildii. (mile widziane świeże tytuły)

Jedyne wymagania to komunikator głosowy (np. TS3) i dojrzałość emocjonalna. :)

Osobiście rozważałem Aion'a (EU), Albion Online. (tylko sugestie, z żadną z tych gier nie miałem styczności)

Może być B2P, P2P, F2P byle nie P2W :D

Kontakt w tej sprawie:

Najlepiej PW na forum

Mail: szczyguo@gmail.com

Steam: Szczyguo

PS Swojego czasu grałem trochę w:

  • Runes of Magic
  • Guild Wars 2