Silkroad - sytuacja na globalnych serwerach

Siemka. Jest ktos tutaj kto gra na iSro lub SRO-R? Jak tam ludzie? Jest ich jeszcze troche czy juz pomalu sie wykruszaja? Bo chcialbym wrocic do starych czasow, ale nie wiem czy sie oplaca. Piszcie na jakim sro jest wiecej ludzi i lepiej zagrac od poczatku. Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

@ref

Raczej sie nie opłaca. Ta gra głównie polega na boceniu także za duzo się nie pobawisz grając

Pare miesięcy temu graliśmy ekipą na Sro R. Gra jeszcze trochę ludzi. Boty botami, ale zabawa była super. Myślę że na sro R jest większa populacja

Z Silkroadem jest teraz troche jak z MU - lepiej iść na prywatne serwery.

Ja gram ciągle na isro i jest naprawdę sporo ludzi na serverach. Joymax w ostatnim czasie wiele zrobił dla silka przez co troszeczkę ożył, cały czas są jakieś eventy a party czy taxi nie jest ciężko znaleźć. :)

Ostatnio pisałem ze starym znajomym z silka z isro. Mowil, ze ostro gra ze znajomymi, juz 4 postacie na 125. Jakbym mial wracać to chyba na isro, ze wzgledu na brak/mniejsze lagi jak na sror.

Planuje zagrać na globalu pewnie ostatni raz w życiu w Silka ktoś chętny?

Ostatnio pisałem ze starym znajomym z silka z isro. Mowil, ze ostro gra ze znajomymi, juz 4 postacie na 125. Jakbym mial wracać to chyba na isro, ze wzgledu na brak/mniejsze lagi jak na sror.

Ja mam aktualnie 103lvl na Hadesie. Jak chcesz wracać to wiesz do kogo się zwrócić. :) Ja w tym momencie próbuję wejść na serwer...

Planuje zagrać na globalu pewnie ostatni raz w życiu w Silka ktoś chętny?

Jak Oynoki zechce wrócić to będzie nas 3. :)

Siemka. Jest ktos tutaj kto gra na iSro lub SRO-R? Jak tam ludzie? Jest ich jeszcze troche czy juz pomalu sie wykruszaja? Bo chcialbym wrocic do starych czasow, ale nie wiem czy sie oplaca. Piszcie na jakim sro jest wiecej ludzi i lepiej zagrac od poczatku. Z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.