Wilkolaki? AAAUUUUUuuuu

Co powiecie, aby wystartowac z nowymi wilkolakami? Raz na jakis czas powinnismy zapolowac na kudlaczy, bo sie paletaja w naszej spolecznosci i panosza, jakby wszystkie rozumy swiata pozjadaly. Nie jest to temat do rekrutacji, tylko taki orientacyjny, abym wiedzial, czy jest sens zabierac sie za kolejny sezon.

Tak, poprosze

No tak, zapomnialem tez wyjasnic osobom, ktore nie sa z nami tak dlugo, aby pamietac poprzednie sezony, czym wilkolaki wlasciwie sa. I wiecie co? Nie bede tego robil, bo to nie jest gra dla leniuchow. Poszukajcie tematow w tym dziale, jest ich kilka. Znajdziecie tam zasady gry (rozne dla kazdego sezonu!), a takze watki, w ktorych prowadzona byla rozgrywka.

Ja też bym chętnie kolejny sezon zobaczył. Mogę się w sumie podjąć też prowadzenia jednego sezonu, bo zawsze chciałem spróbować, jeżeli nie byłoby innego chętnego na to miejsce. Jeżeli chodzi o zasady, to myślę, że te z ostatnich sezonów są idealne i wykorzystałbym właśnie je (jeszcze upewniłbym się, że Yang nie ma nic przeciwko), natomiast wstępna historia i opis wydarzeń kolejnych dni byłby oczywiście zupełnie nowy, unikalny.

A co to te wilkołaki?

Chcialem prowadzic kolejny sezon, ale skoro jestes chetny, to odstapie to zaszczytne miejsce Mistrza Gry, bo nigdy wczesniej tego nie robiles i nie chce odbierac ci tej przyjemnosci.

Do dzis pamietam jedna akcje z wilkolakow, to byl sezon drugi albo trzeci... nie jestem pewien. Bylem wtedy po stronie tych zlych i tak zakrecilismy calym towarzystwem, ze nasz plan uznaje za majstersztyk ; p.

A co to byla za sytuacja, kiedy jeden z graczy pierwszego dnia uzyl swojej mocy natychmaistowego zabijania? Trafil oczywiscie na wiesniaka.

EDIT:

A co to te wilkołaki?

A umiesz czytac?

Raz na jakiś czas na forum, kiedy robi się więcej użytkowników, organizowana jest gra - polega ona na tym, że losowo z pośród wszystkich użytkowników losowany jest wilkołak (przez administracje losowany) i ma on prawo banować jednego użytkownika dziennie. Użytkownicy również w tym czasie głosując banują kolejno tych, których podejrzewają, aż nie złapią wilkołaka.

Wszystko ma na celu zmniejszenie ilości użytkowników.

Chętny.

BOŻE ZRÓBCIE JE A BĘDĘ WAS KOCHAŁ DOŻYWOTNIO.

Jestem chętny jak zawszę.

Nie sprawiedliwe, bo wiadomo, że jak zbanuje wszystkich z klubu anime to będę to ja....

A tak na serio

Ty tazos sie nie podniecaj, bo i tak nie zagrasz. Dlaczego? Bo cie nie lubie.

Ty tazos sie nie podniecaj, bo i tak nie zagrasz. Dlaczego? Bo cie nie lubie.

Załamałem się... :(

Zagram w rosyjską ruletkę z 5 kulami w rewolwerze.

To niesprawiedliwe ja tutaj rozdaję karty.

W zasadzie mogę wystartować z zasadami i rejestracją jeszcze dziś, chociaż pierwszy dzień głosowań będzie pewnie dopiero w piątek, bo wypadałoby zebrać te kilkanaście osób i jakichś rezerwowych.

Eno spokojnie, mozna wystartowac z cala gra w niedziele. Nie gralismy w to tyle czasu, ze mozna i poczekac te dodatkowe pare dni. Ja napisze dzis do Yanga, moze sie skusi na gre.

przy ostatnim sezonie podstawowa lista zapełniła się w przeciągu jednego dnia, więc jeżeli pójdzie podobnie szybko, to myślę, że pojutrze nie będzie już na co czekać.

No zobaczymy w takim razie. Jesli chcesz, to juz dzialaj, nie bedziemy cie powstrzymywac.

Zapisy można dać, nie zmarnuje się, a i potencjał zobaczy się. Pytanie też na ile specjalnych klas. Guardian, zabójca, prorok z dobrych i jakieś uber wilki co też z instanta zabijają + ten co może przemienić kogoś czy jeszcze jakieś wymysły

ja bym na razie żadnych zmian nie wprowadzał. Ostatnio sezon był na tyle dawno, że już trudno mi sobie przypomnieć co mogłoby działać lepiej albo dodać jakiejś konkretnej wartości do rozgrywki w tym nadchodzącym, ale jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, to oczywiście możemy pomyśleć. No i teraz po razie z perspektywy MG powinienem też móc nieco więcej powiedzieć na temat ewentualnych poprawek, bo będę miał też pogląd z góry na to co się dzieje wewnątrz.

A umiesz czytac?

Po pierwsze, troche grzeczniej, bo do rodziców nie piszesz, po drugie byłem na stronie 10 minut zanim napisałeś tego posta. Tak trudno było to napisać w pierwszym poscie, zamiast potem zgrywać ziomalka w postach?

Po pierwsze, troche grzeczniej, bo do rodziców nie piszesz, po drugie byłem na stronie 10 minut zanim napisałeś tego posta. Tak trudno było to napisać w pierwszym poscie, zamiast potem zgrywać ziomalka w postach?

hola, hola ziomek. Uważaj, bo on admina zna :x

a co do tematu, to przygotowuję się już do pisania tematu rekrutacyjnego, dlatego wszyscy zainteresowani powinni już powoli zacząć śledzić temat, żeby miejsc w razie czego nie zabrakło. Ostatni sezon był teoretycznie najbardziej zbalansowany, bo wystąpił w nim remis, dlatego w tym nadchodzącym zastosujemy takie same zasady i taką samą liczbę uczestników co poprzednio. Jeżeli gra zakończy się remisem po raz kolejny albo podczas rozgrywki wyjdą jakieś znaczące rzeczy do poprawy, to będziemy się zastanawiać w kolejnym sezonie - tzn. ten ktoś, kto będzie go prowadził.