[Wildstar] Polska gildia - Blood Wolves (prostowanie spraw)

Wątek zdublowany z działu Wildstara. Proszę o nie usuwanie wątku, chodzi oto aby sprostowanie dotarło do jak najwiekszej ilości osób.

Witam wszystkich graczy.
Na wstępie chciałbym przeprosić ponieważ doszły do mnie informacje że BYŁY Lider gildii Blood Wolves narobił trochę siary na tym forum. Tego gracza nie ma już z nami i mam nadzieję że nasza gildia nie będzie kojarzona z jego wypowiedziami. Jeżeli ktoś z forumowiczów czuje się urażony albo chce o czymś porozmawiać zapraszam na /whisp w grze (Mefit Voo) lub priv w tym serwisie.
Wracając do głównego wątku, jesteśmy największą polską gildia w Wildstar na serwerze Jabbit PVE po stronie exile. Obecnie ze względu na f2p, nie mamy żadnych wymogów co do lvl postaci, każdy może spróbować swoich sił. Gildia skupiona jest zarówno na PVE jak i PVP. Posiadamy serwer ts, forum będzie niebawem, chętnie pomagamy nowym graczom i służymy doświadczeniem. Jesteśmy w trakcie montowania skladu rajdowego składającego się tylko z polskich graczy. Obecnie najbardziej porządana klasa postaci Engee.
Osoby zainteresowane zapraszam na /whisp Mefit Voo, Rodon Thenner
Jeszcze raz przepraszam za wypowiedzi poprzedniego lidera, mam nadzieję że użytkownicy serwisu zapomną o tym bo nie chcemy tu wrogów.
pozdrawiam

Chetnie bym napisał w grze, ale mam ciągle jakieś problemy przy logowaniu. Ciągle wyskakuje okienko "Wrong build version" i nie za bardzo wiem co mam zrobić. Próbowałem na ten moment tylko wyłączyć firewalla i nic to nie dało.

Serwery leża i będzie nowy patch, także musisz po prostu poczekać :)

Proszę: https://twitter.com/wildstarops tutaj dowiesz się jaki jest status serwerów.

Jakie jest wasze podejście do gry? Życie to Wildstar czy raczej gramy dla zabawy? Pytam bo kolejnej gildii z pretensjami, że za mało gram nie zniosę. Gram tylko tyle ile mogę lub chcę... Czy to wam odpowiada?

Mamy w gildii zarówno graczy "hardcorowych" jak i bardziej "casualowych". Docelowo, jak sytuacja z rekrutacją sie wyklaruje, nowi gracze wyleweluja postaci, zobaczymy kto jaki styl gry preferuje, jakiego ma skilla itp. powstaną 2 grupy:

1. Semi hardcore - gracze rajdujący, mający cierpliwość na progressie itp
2. Social - to kazdy wie oco kaman

oczywiscie gracze social w odpowiedim momencie rowniez beda mogli brac udział w rajdach (jak juz bedzie na przysłowiowej farmie)

W tej chwili usuwamy z gildi graczy którzy mieli wiecej niz 14 dni nie zgłoszonego offline.

Mama nadzieję że rozwiałem wątpliwości i zapraszam w grze:)

Mefit, jesteś teraz online na WS? Próbuje napisać na privie, ale coś mi to nie wychodzi :v

Mefit, jesteś teraz online na WS? Próbuje napisać na privie, ale coś mi to nie wychodzi

Jeszcze nie. Dziś bedę dopiero po 20. Próbuj pisac do Rodon Thenner, Linerage Quel, albo zapytaj na globalu czy jest ktos od nas.

Zeby miec globala wpisz /joinchat Global

Zeby napisac na globalu wpisz /1 treść

Gildia Blood Wolves nadal rekrutuje! Wczoraj 20-10-2015 jako (chyba:P) pierwsza w pełni polska gildia zabiliśmy wszystkie mini bosy z 1 piętra GA oraz położyliśmy Experyment-89:) Dziś czeka nas trening na Kuralaku.

Chętnych do wspólnej gry zapraszam na www.bloodwolves.cba.pl lub /whisp w grze:)

/whispy można pisać do:

Mefit Voo
Rodon Thenner
Linerage Quel
Shyril Turbo
Azshara Sunstar

Rekrutacja znowu otwarta:) Zapraszamy na forum www.bloodvolves.cba.pl do działu rekrutacja oraz na whisp w grze:

Mefit Voo
Rodon Thenner
Shyril Turbo
Mauser Mef
Linarage Quel
Azshara Sunstar

Z GA została tylko Ohmna:) od stycznia jedziemy Datascape, zapraszamy chętne osoby.

pozdro

Rekrutacja znowu otwarta:) Zapraszamy na forum www.bloodvolves.cba.pl do działu rekrutacja,na whisp w grze ewentualnie PM w celu uzyskania dalszych informacji

Osoby, do których można sie zgłaszać w grze:
Mefit Voo

Rodon Thenner
Shyril Turbo
Mauser Mef
Linarage Quel
Azshara Sunstar

Obecny nasz progress 5/6 GA zaczynamy podejścia do Ohmny, zapraszamy serdecznie !

Pozdrawiam Azshara Sunstar

Wątek zdublowany z działu Wildstara. Proszę o nie usuwanie wątku, chodzi oto aby sprostowanie dotarło do jak najwiekszej ilości osób.

Witam wszystkich graczy.
Na wstępie chciałbym przeprosić ponieważ doszły do mnie informacje że BYŁY Lider gildii Blood Wolves narobił trochę siary na tym forum. Tego gracza nie ma już z nami i mam nadzieję że nasza gildia nie będzie kojarzona z jego wypowiedziami. Jeżeli ktoś z forumowiczów czuje się urażony albo chce o czymś porozmawiać zapraszam na /whisp w grze (Mefit Voo) lub priv w tym serwisie.
Wracając do głównego wątku, jesteśmy największą polską gildia w Wildstar na serwerze Jabbit PVE po stronie exile. Obecnie ze względu na f2p, nie mamy żadnych wymogów co do lvl postaci, każdy może spróbować swoich sił. Gildia skupiona jest zarówno na PVE jak i PVP. Posiadamy serwer ts, forum będzie niebawem, chętnie pomagamy nowym graczom i służymy doświadczeniem. Jesteśmy w trakcie montowania skladu rajdowego składającego się tylko z polskich graczy. Obecnie najbardziej porządana klasa postaci Engee.
Osoby zainteresowane zapraszam na /whisp Mefit Voo, Rodon Thenner
Jeszcze raz przepraszam za wypowiedzi poprzedniego lidera, mam nadzieję że użytkownicy serwisu zapomną o tym bo nie chcemy tu wrogów.
pozdrawiam