Gta Online szukam Ekipy/Ludzi do gry!

Witam :)

Szukam ludzi lub ekipy do napadów/wyścigów itd..

W tygodniu zazwyczaj jestem po 18 a weekendy rożnie.

Czekam na chętnych :)

(Jak narazie ranga 15 ale ogarniam wszystko, jednak przez range zazwyczaj jak dołączam do jakiegoś napadu to dostaje kick...

Dalej szukam !! Najlepiej ekipy do napadow mam chate.

up.

Czemu nie, można by coś sklecić i pograć. Wiadomo jak to z randomami jest, a jak trzeba będzie to i TS-a mogę mieć ;)

Czemu nie, można by coś sklecić i pograć. Wiadomo jak to z randomami jest, a jak trzeba będzie to i TS-a mogę mieć

Fajnie by było zamotać jeszcze ze 2 osoby żeby 4 byly i postarać się o te nagrody :

  • Lojalność – Ukończenie wszystkich napadów (wraz z przygotowaniami) z tą samą drużyną zapewni dodatkową premię 1 000 000 GTA$.
  • Geniusz zbrodni – Ukończenie wszystkich napadów na wysokim poziomie trudności, w odpowiedniej kolejności, z tą samą drużyną i bez utraty życia to aż 10 000 000 GTA$.

Masz skype to zadzwoń do mnie "jargol00088"

też się piszę, ale raczej szukam kogoś do gry na spokojnie bo jakoś nigdy nie miałem okazji za dużo pograć online :(

W takim razie ja zapraszam na ts-a adres: ts-mtg.pl kanał w Strefa Prywatna nazwa BrushPolska

Chętni dodajcie :)http://pl.socialclub.rockstargames.com/member/dzokerss

Witam :)

Szukam ludzi lub ekipy do napadów/wyścigów itd..

W tygodniu zazwyczaj jestem po 18 a weekendy rożnie.

Czekam na chętnych :)

(Jak narazie ranga 15 ale ogarniam wszystko, jednak przez range zazwyczaj jak dołączam do jakiegoś napadu to dostaje kick...