Ajem serczing pipol

Shimano, szukam ludzi do pogrania w jakieś mmo, luźne wieczorne/nocne granie, ktoś zainteresowany :) ?

No pewnie. Zależy tylko w jakie. ;)

I to jest właśnie pytanie ;p Chętnie pogrąłbym w coś gdzie liczy się gra zespołowa ważna jest gildia party itp Myślałem może rift czy Archeage tylko nie wiem czy w tych mmo tak jest

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/76744-dunegons-dragons-online/page-3#entry601532

Rzuć okiem na ten temat. : Niedawno dołączyło do gry kilka osób z tego forum i już chyba trzeci wieczór z rzędu śmigamy sobie w pełnym, 6 osobowym party, a trafili nam się ogarnięci ludzi i już sami sobie nawzajem wyjaśniają i wspierają poradami, więc generalnie na kogo nie trafisz ktoś ci będzie robił za google. :P Niedawno zaczęliśmy, więc mamy niskie poziomy, raz dwa dasz radę dogonić i można wspólnie biegać, a że prawie wszyscy nowi w grze, więc nie będzie jakichś hejtów że czegoś nie wiesz, tylko na spokojnie i luzie do wszystkiego podchodzimy. :P

Chętnie dołączę, ale w co można pograć? Może Guild Wars 2?

Również jestem chętny, zdecydujcie tylko w co i możemy pobiegać. :)

Może Tera albo Archeage >?

TERA US moze? Ew. w Skara: The Blade Remains? (posiadam 2 kluczyki do alpha testow).

Archeage? Czy ja wiem, bez patrona za dużo nie można.

Z chęcią w coś pogram.

To może jakiś ts i się rozkmini:) ( sory że po dwóch dniach ale byłem nieobecny ;p )

Ts'a to jak coś ja mam, więc to nie problem. Problemem jest to w co chcemy grać :)

Moja lista propozycji:

-GW2

-Tera Online

-Warframe <3

-Wakfu

Shimano, szukam ludzi do pogrania w jakieś mmo, luźne wieczorne/nocne granie, ktoś zainteresowany :) ?