[WildStar] [Luminai PVP - Exile] Rekrutacja

Cześć!

Otóż nasza gildia (SomGorsi), która powstała z Waszą pomocą podczas streamu w zeszłą sobotę, z chęcią przyjmię nowych graczy.

Wymagnia:

• minimum 10lvl

• aktywność na chatcie/teamspeaku

• chęć współpracy z reszta członków

• minimum kultury osobistej

Oferujemy:

• flaski i boosty do T4 (w razie mozliwości podnosimy tier)

• Gildyje bg, instancje, w późniejszym czasie raidy

• Gildyjne eventy z nagrodami, pierwszy już w sobote 17.10.2015r.

• Zgrane i pomocne towarzystwo
• serwer teamspeak

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas, możesz mnie o tym poinformować tutaj, podając swój nick i lvl, in-game, zapraszając do znajomych, mój nick: Fenomen ON, bądź wchodząc na teamspeaka na kanał "Rekrutacja".

Adres ts-a: 52.28.235.164:6640

Do zobaczenia w grze!

Ta nazwa gildii odrzuci 90 % ogarnietych ludzi .... "Som" kto to wymyslil polska trudna jezyka czy co ? Przeciez to wstyd biegac z taka nazwa...

Ta nazwa gildii odrzuci 90 % ogarnietych ludzi .... "Som" kto to wymyslil polska trudna jezyka czy co ? Przeciez to wstyd biegac z taka nazwa...

Właśnie o to w tej nazwie chodzi, a wstydem jest biegać z nazwą "Polskie Gówno", a takowa gildia istnieje ;)

A spróbuję jeżeli nie przeszkadza Wam, że w sumie dalej się zastanawiam w co pykać. Myślę nad WS, GW2 i Tibią :P

Najprawdopodobniej zostanę w WS. Gram z bratem i kuzynem, mam doświadczenie w grze na 50 lvl.

Teraz lvluję medyka.

Nick: Bloofire Medic lvl 15+

A jeszcze co do Polskiego Gówna, zatkało mnie jak zobaczyłem tą nazwę...

Jestem gotowy na warna za offtop, ale Polskie Gówno nie jest tak bardzo bezsensowną i śmieszkową nazwą http://www.filmweb.pl/film/Polskie+g%C3%B3wno-2014-491487 Dalej już nie przeszkadzam :)

Ta nazwa gildii odrzuci 90 % ogarnietych ludzi .... "Som" kto to wymyslil polska trudna jezyka czy co ? Przeciez to wstyd biegac z taka nazwa...

Własnie ta nazwa dokona selekcji, kto jest naburmuszony i "ogarniety". I zgłoszą się ludzie raczej wyluzowani i lżej podchodzący do tematu.

Pozdrawiam

A spróbuję jeżeli nie przeszkadza Wam, że w sumie dalej się zastanawiam w co pykać. Myślę nad WS, GW2 i Tibią Najprawdopodobniej zostanę w WS. Gram z bratem i kuzynem, mam doświadczenie w grze na 50 lvl. Teraz lvluję medyka.Nick: Bloofire Medic lvl 15+A jeszcze co do Polskiego Gówna, zatkało mnie jak zobaczyłem tą nazwę...

Nie mogę Cię zaprosić ani do znajomych ani do gildii, błąd: No such player i "Character doesn't exist"

Yup, Bloofire Next :P sorry

Nazwa kojarzy się z "gimbazą", serio.

Cześć!

Otóż nasza gildia (SomGorsi), która powstała z Waszą pomocą podczas streamu w zeszłą sobotę, z chęcią przyjmię nowych graczy.

Wymagnia:

• minimum 10lvl

• aktywność na chatcie/teamspeaku

• chęć współpracy z reszta członków

• minimum kultury osobistej

Oferujemy:

• flaski i boosty do T4 (w razie mozliwości podnosimy tier)

• Gildyje bg, instancje, w późniejszym czasie raidy

• Gildyjne eventy z nagrodami, pierwszy już w sobote 17.10.2015r.

• Zgrane i pomocne towarzystwo
• serwer teamspeak

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas, możesz mnie o tym poinformować tutaj, podając swój nick i lvl, in-game, zapraszając do znajomych, mój nick: Fenomen ON, bądź wchodząc na teamspeaka na kanał "Rekrutacja".

Adres ts-a: 52.28.235.164:6640

Do zobaczenia w grze!