[Przymierze] serwer Jabbit

Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić graczom oraz liderom gildii grających na serwerze Jabbit we frakcji Exile aby stworzyć jedną wielką społeczność(nie gildię) WildStar. Sojusz polegał by na pomaganu między sobie w czasie PvP,Raidów zwykłych instacji jeżeli dana gildia nie będzie miała osób itp. Myślałem także nas wspólnym fanpage w którym dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami, osiągnięciami oraz wspólnymi wypadami na różne EVENTY. Owy projekt nazywał by się "Przymierze Dziekiej Gwiazdy" do której mogły by dołaczać gildie z serwera Jabbit po stronie Exile jak i Dominion. Czy taki pomysł jest możliwy do zrealizowania i czy waszym zdaniem owy projekt jest ciekawy. Proszę o wasze komentarze i opinie na ten temat. Liderzy gildii którzy już są zaciekawieni tematem proszę o PW.

Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić graczom oraz liderom gildii grających na serwerze Jabbit we frakcji Exile aby stworzyć jedną wielką społeczność(nie gildię) WildStar. Sojusz polegał by na pomaganu między sobie w czasie PvP,Raidów zwykłych instacji jeżeli dana gildia nie będzie miała osób itp. Myślałem także nas wspólnym fanpage w którym dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami, osiągnięciami oraz wspólnymi wypadami na różne EVENTY. Owy projekt nazywał by się "Przymierze Dziekiej Gwiazdy" do której mogły by dołaczać gildie z serwera Jabbit po stronie Exile jak i Dominion. Czy taki pomysł jest możliwy do zrealizowania i czy waszym zdaniem owy projekt jest ciekawy. Proszę o wasze komentarze i opinie na ten temat. Liderzy gildii którzy już są zaciekawieni tematem proszę o PW.

Przepraszam że offtopuje, ale czy jabbit to pve czy pvp?

PvE mój drogi kolego :)

Projekt jest niemożliwy. Powód? Polska społeczność nie posiada za grosz zgrania. Nawet jeżeli udałoby się to w jakiś sposób utworzyć, chwilę zająłby upadek. Niestety, brak nam wymaganej kultury, zgrania i chęci pomocy. Polacy to samoluby.

Projekt jest niemożliwy. Powód? Polska społeczność nie posiada za grosz zgrania. Nawet jeżeli udałoby się to w jakiś sposób utworzyć, chwilę zająłby upadek. Niestety, brak nam wymaganej kultury, zgrania i chęci pomocy. Polacy to samoluby.

Nie wszyscy. Taki stereotyp.

No właśnie mam nadzieję że nie :) No cóż może ludziesię zminili i inaczej teraz myślą :D

Wątpię, jakoby społeczność w wieku 12-17 lat mogłaby stworzyć przymierze. Do tego potrzeba dojrzałych osób, chociaż u władzy.

Nawet jeszcze przed f2p kilka osób próbowało coś takiego zrobić...

skończyło się tak,że został jeden wielki burdel dodatkowo okraszony obrażaniem się nawzajem gildii,itp,itp,ogólnie wojna na całego.

(Dragonborn vs Dzika gwiazda,tylko czekałem i brałem popcorn gdy ktoś z tych 2 gildii zaczynał pisać na czacie)

Mimo wszystko powodzenia i żeby to się nie skończyło jak ,,słynny,, sojusz blacktide z gw2 :)

Do czegoś takiego trzeba mieć jaja i zaparcie,żeby cokolwiek trwałego z tego powstało,a nie tylko,że każdy patrzy się za swoim tyłkiem.

Myślę,że na start jakiś circle przynajmniej by się nadał

Awen za przeproszenie ale takich głupot już dawno nie czytałem. Raz dokładnie raz jeden z graczy z Dzikiej Gwiazdy wdał się w dyskusje z graczem z Dragonborn na czacie światowy. Nie wiem po co starasz się tu teraz wypisywać głupoty. Może zostałeś wywalony z gildii Dzika Gwiazda/Dragoborn a może byleś/jesteś jednym z tych pieniaczy, którzy grali w Bloody Wolwes i zawsze mieli dużo do powiedzenia na Zone Chat i na whisper. Podziwiam takie bicie piany jakie prezentujesz. Wypisz,wymaluj polska cebula.

Co do społeczności. Arukori próbowała założyć takowa ale to był niewypał. Wspólny fanpage służył do przechwałek, ofensywnych zagrywek oraz prowokacji. Nic z tego dobrego nie wyszło.

Generalnie zasada jest taka - jeśli chcesz dorosłe community znajdź sobie anglojęzyczną gildie.

Generalnie zasada jest taka - jeśli chcesz dorosłe community znajdź sobie anglojęzyczną gildie.

Kupa prawda.

Rozwijając myśl, da się stworzyć polską gildie z ogarniętymi ludźmi, istnieje jednak kilka problemów przeszkadzających w tym. Pierwszy to taki, że założenie gildii z "dorosłymi" człekami zajmuje czas, a część z naszych rodaków chciałaby wszystko na już, nie rozumiejąc że trzeba selekcjonować ludzi. Przy rekrutacji, pomimo obszernych i szczegółowych podań, nikt nigdy nie wie czy dany człowiek nie jest durnym trollem czy nie, to wychodzi w praniu.

Kolejna sprawą jest fakt, że ludzie tworzą wielkie dramy z błahostek i szukają dziur tam gdzie ich nie ma. Mam na myśli sytuacje typu, jedna lub kilka osoba pokaże raz poziom gimnazjalisty, na serio lub poważnie, i ktoś stwierdza że wychodzi z tej gildii bo jest słaby poziom i WSZYSCY, którzy tam graja to dzieci. Druga podobna sytuacja to jak się jedna osoba pokłóci z inną i zamiast po prostu z tym kimś nie gadać i nie grać to quituje co jest dość dziecinne i przesadzoną reakcja, jak dla mnie.

I chyba ostatnia sprawa to ludzie, którzy są ogarnięci uciekają od razu do internationalów, bo nie chce im się stworzyć polskiem "dorosłej" gildii. Później narzekają, że takiej nie ma.

Owy projekt nazywał by się "Przymierze Dziekiej Gwiazdy" do której mogły by dołaczać gildie z serwera Jabbit po stronie Exile jak i Dominion.

Niezbyt neutralna nazwa jak na taki projekt.

Sojusz graczy miał sens przed f2p jak polaków była garstka. Teraz jak mamy f2p zrobienie gildii nie jest już takim problemem. Nie rozumiem po co w tym temacie zaczyna się lanie jadu?? Właśnie takie lanie jadu powodowało że polskie community zasysało. Kolejnym problemem było to że większość graczy wolała dojść do gildii eu która ma progres za sobą niż zrobić coś własnego i progresować.

Ale tak jak napisałem wyżej mam nadzieje że te problemy odeszły razem z p2p i teraz sprawy potoczą się inaczej. Obecnie mamy w gildii ok 50-60 aktywnych graczy i drugie tyle ludzi grających "czasami", pierwsze rajdy zaplanowane są na koniec października.

Zamykając usta krzykaczom od razu mówię że jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły polskiego community i nie zamierzamy przeszkadzać w tworzeniu żadnej inicjatywy dopóki, dopóty nikt nie zacznie bezsensownie trolować naszej gildii, myślę tez że nasza gildia może brać w tym czynny udział:)

pozdrawiam
Mefit Voo
Bloodwolves

Oj Mefit Mefit jesteś liderem gildii, która to wylała tego jadu najwięcej w Wildstar. Nie mogliście znieść konkurencji ze strony innych gildii wiec zawsze po ogłoszeniach rekrutacyjnych konkurentów leciały obelgi na zone czatach lub na PM. Nie wiem wiec dlaczego teraz starasz się umoralniać ludzi? Może i zmieniliście lidera ze spin doktora Wilka na Ciebie ale smród będzie się ciągnął jeszcze jakiś czas za Wasza gildia.

Co do dojścia do gildii z mega progressem. Jak gracze z Dzikiej Gwiazdy przechodzili do Rowsdower to gildia zabijała ledwo pierwszego bossa dzięki naszej grupie progress poszedł z 1/6 do 5/6 w ciągu 2ch tygodni. Gdybyśmy chcieli iść na łatwiznę poszlibyśmy do gildii gdzie GA nie zajmuje 3 dni rajdowych a do gildii robiącej GA w 2 godziny.

Ps. A decyzja o dojściu do eng gildii podyktowana była tym, ze ówczesny lider Bloody Wolwes na próby rozmów o ewentualnym sojuszu reagował nadzwyczaj agresywnie. Przez to własnie nadal nie raiujecie. A pug raid z Codexami to nie raid drogi Meficie tylko własnie pójście na łatwiznę. Bo jak dobrze wiemy Codexi z pug raidem GA robia w niecałe 2h :) To nazywasz progresem mówiąc o Twojej gildii?

Oj Mefit Mefit jesteś liderem gildii, która to wylała tego jadu najwięcej w Wildstar. Nie mogliście znieść konkurencji ze strony innych gildii wiec zawsze po ogłoszeniach rekrutacyjnych konkurentów leciały obelgi na zone czatach lub na PM. Nie wiem wiec dlaczego teraz starasz się umoralniać ludzi? Może i zmieniliście lidera ze spin doktora Wilka na Ciebie ale smród będzie się ciągnął jeszcze jakiś czas za Wasza gildia.Co do dojścia do gildii z mega progressem. Jak gracze z Dzikiej Gwiazdy przechodzili do Rowsdower to gildia zabijała ledwo pierwszego bossa dzięki naszej grupie progress poszedł z 1/6 do 5/6 w ciągu 2ch tygodni. Gdybyśmy chcieli iść na łatwiznę poszlibyśmy do gildii gdzie GA nie zajmuje 3 dni rajdowych a do gildii robiącej GA w 2 godziny.Ps. A decyzja o dojściu do eng gildii podyktowana była tym, ze ówczesny lider Bloody Wolwes na próby rozmów o ewentualnym sojuszu reagował nadzwyczaj agresywnie. Przez to własnie nadal nie raiujecie. A pug raid z Codexami to nie raid drogi Meficie tylko własnie pójście na łatwiznę. Bo jak dobrze wiemy Codexi z pug raidem GA robia w niecałe 2h To nazywasz progresem mówiąc o Twojej gildii?

Tak jak pisałem CI na priv w grze, Wilka nie ma i nie będzie. Mam świadomości że syf po nim zostanie jeszcze jakiś czas, ale prosiłbym o nie wyciaganie jego osoby w dyskusjach:) Skupcie się na moich wypowiedziach na tym forum, bo nie chce żeby kilkadziesiąt osób z gildii było uważanych za "zło" tylko i wył przez 1 gracza którego juz nie ma:)

pozdro

Generalnie zasada jest taka - jeśli chcesz dorosłe community znajdź sobie anglojęzyczną gildie.

Albo znajdź sobie MMO które:

- nie ma bajkowej grafiki

- jest trudne, próg wejścia w rozgrywkę jest wysoki i jest dużo informacji do przyswojenia

- jest płatne ( zawsze to trochę dzieci też odsieje)

Mapryl problem polegał na tym, ze poki nie pojawila sie promocja na Humble z Wildstarem w paczce za 1 dolca to do tej pory w grze było ok. Nie było może i PL gildii ale Polacy dogadywali sie miedzy soba. Po czym do gry przyszło masę "darmozjadów" i nagle przez dobry miesiąc gra zmieniła się nie do poznania. Za przeproszeniem do gry trafiła masa frustratów i już nie było kolorowo. I nie myślę tu tylko o naszych rodakach. A teraz po wyjściu f2p coraz częściej widać na czatach niecenzuralne słowa w naszym języku. Na szczęście większość z tych nowych graczy nie wie jak wejść na czat Global wiec jeszcze jakaś ostoja spokoju istnieje w Wildstar.

Mapryl problem polegał na tym, ze poki nie pojawila sie promocja na Humble z Wildstarem w paczce za 1 dolca to do tej pory w grze było ok. Nie było może i PL gildii ale Polacy dogadywali sie miedzy soba. Po czym do gry przyszło masę "darmozjadów" i nagle przez dobry miesiąc gra zmieniła się nie do poznania. Za przeproszeniem do gry trafiła masa frustratów i już nie było kolorowo. I nie myślę tu tylko o naszych rodakach. A teraz po wyjściu f2p coraz częściej widać na czatach niecenzuralne słowa w naszym języku. Na szczęście większość z tych nowych graczy nie wie jak wejść na czat Global wiec jeszcze jakaś ostoja spokoju istnieje w Wildstar.

O tym pisałem. :)

A tak przy okazji jest na serwerze Jabbit jaka polska gildia poza Blood Wolves?

Ty najpierw swoją gildie utrzymaj więcej niż miesiąc i dopiero potem zakładaj jakieś sojusze, chociaż na serwerze pve to nie ma sensu.

siema a skad pobrac wildstar'a zeby byl ten server o ktorym mowa (Jabbit )bo ja mam Enitity i Warhouse. jak to zmienic?? pliska pomozcie:)

jak mozecie podajcie linka skad pobrac te servery:)

da sie jakos zmienic kontynent czy trzeba gre przeinstalowac gre z NA na EU??