Dungeony

Witam, ciekawi mnie kwestia Dungeonow/instancji w Wildstarze. Otoz, czy posiada on (słynny w WoW'ie) system szybkiego dobierania? Lub czy sa chociazby takie "małe" instancje poza tymi duzymi, trudnymi? Jezeli tak, to od ktorego poziomu zaczynaja sie one? Slyszalem takze cos o 'solo' instancjach. Na wikipedi jest to slabo opisane dla osoby zielonej w tejze grze.

Posiada dung findera,

insty zaczynają sie od 20 lvl( od maxa, ma sie wersje veteran), są trudne z randomami, solo instancje to powiązane z questami instancje typu shiphandy( czyli, ze wysyłaja cie na statek czy tez jakas komete i musisz cos tam zrobic)

Hmm, dobiera od 20? Szkoda, bieganie i robienie ciagle misji robi sie nudne juz na poziomie 10 ;p

W tym czasie możesz kolejkować się na pvp,dość sporo xp leci

pierwszy dungeon jest na lv 10 i jest on wprowadzający że tak powiem, tlumaczy ci wszystkie mechaniki dungeonow i testuje ciebie przy okazji i teamwork, na 20stym jest faktycznie pierwszy bez prowadzenia za rączkę. istnieja takze 'ekspedycje' i 'przygody' ktore mozesz robic z innymi graczami co pomaga w szybszym ukonczeniu questow, daje mniejsze nagrody niz dungeon lecz zawsze cos, sa oczywiscie krotsze i mniej wymagajace. istnieje cos takiego jak dungeon finder ofc, za pomoca tego mozesz sobie znalezc pt nawet do zwyklych questow ;)

Oh, a to interesujące. Nie "ogarniam" jeszcze zbytnio UI, gdzie znajduje się ten finder?

Na dany moment nie ma problemów ze znalezieniem party na dungi/adventury. Pełno osób gra. Group Finder wyskakuje jak naciśniesz klawisz N.

Finder jest domyślnie pod klawiszem N bodajże od 7 poziomu (nie jestem pewna, może nawet i 6) jest też chyba domyślnie na pasku UI na dole po lewej, takie 2 ludki na ikonce.

Dungeony są i to cholernie ciężkie jeśli chodzi o grę z randomami. Ludzie mają jakiegoś raka, który pada na koordynację ręka-oko. Robiłem 4-5 razy dungeony jeszcze przed wersją f2p i wszystkie drużyny miały poważny problem. Nawet gdy za 10 wipem ogarneli taktyke i przeanalizowali to co już pisałem 10 razy, to nie są w stanie unikać markerów, co dla mnie jest wręcz śmieszne. Szczytem było, gdy dungeon na bodajże 25 lvl robiłem 4 godziny, po czym 3 dpsów opuściło party.

Polecam zawsze chodzić jako party healer + tank, bo inaczej wiele niemiłych słów poleci w kierunku monitora

Mogę śmiało potwierdzić to, co koledzy i koleżanki wyżej napisali. Ostatnimi czasy dungeony robię dość często, zawsze jako healer, ale to co wyprawiają inni ludzie to porażka. A to tank niepotrafiący tankować, a to tank robiący więcej dpsa niż sam dps, a to nie potrafią unikać markerów i nie słuchają się poleceń - porażka :D

Nie widzę nic złego w tanku robiącym więcej dmgu niż dpsi, pod warunkiem że wszyscy na single target robią więcej niż 12k dpsu.

Witam, ciekawi mnie kwestia Dungeonow/instancji w Wildstarze. Otoz, czy posiada on (słynny w WoW'ie) system szybkiego dobierania? Lub czy sa chociazby takie "małe" instancje poza tymi duzymi, trudnymi? Jezeli tak, to od ktorego poziomu zaczynaja sie one? Slyszalem takze cos o 'solo' instancjach. Na wikipedi jest to slabo opisane dla osoby zielonej w tejze grze.