Metin 2 Singapur ( Nazarick )

Siemka,

Znajdzie się ktoś sentymentalny do powrotu do tej gry? Oczywiście na wersje SG, bo na PL to czyste p2w. Będzie to dla mnie alternatywa na Wildstara, aby nie wpaść w rutynę i znudzenie produktem.

Niżej najważniejsze info, wraz z klasami postaci i downloadem. Zapraszam serdecznie.

PS. Od poniedziałku mam na 2 zmianę w pracy więc będę dostępny od 7-8 rano do 13:30.

PS2. Tak Nazarick to przyszła nazwa gildii - Motyw anime Overlord.

Strona oficjalna: https://www.metin2.sg/ ( Singapur docenia polskich graczy, mamy full język PL )

Download: https://www.metin2.sg/Metin2-SG_installer.exe ( klient nie waży dużo bo ~ 1GB )

Klasy postaci: https://www.metin2.sg/TheGame ( Kolejna postać -> w prawo lub lewo )

W sumie to pograć mogę, czas mam. Godziny mi pasują, też mam o tej porze wolne zazwyczaj. Dzisiaj spróbuję ściągnąć, myślę że wieczorem możnaby już pograć.

Jaką klasą mam grać? Zwykle grałem wojownikiem, mentalem albo bodym. Z Surą mam średnie doświadczenia, ale to fajna postać. Najrzadziej grałem ninja i szamanem.

W sumie to pograć mogę, czas mam. Godziny mi pasują, też mam o tej porze wolne zazwyczaj. Dzisiaj spróbuję ściągnąć, myślę że wieczorem możnaby już pograć.Jaką klasą mam grać? Zwykle grałem wojownikiem, mentalem albo bodym. Z Surą mam średnie doświadczenia, ale to fajna postać. Najrzadziej grałem ninja i szamanem.

Raczej weź wojownika, ponieważ to najprostsza klasa, a body czy mental sam zdecyduj (Body bardziej exp, Mental pvp)

Niestety, ale Szamanem i ninją trudno radzić sobie ze spotami jak nie masz na niego dobrego EQ. Sura też nie byłby złym wyborem.

Do was nie dołączę, ponieważ nie mam czasu na grę, ale życzę powodzenia!

A p2w tego serva czym się różni od PL?

A jak z populacją na singapur?

A nawiązując do p2w, to owszem, jest mniejsze na tym serwerze, ale nadal jest...

Wojownik to fakt najprostsza klasa postaci, ale... najdrozsza w utrzymaniu :) Ksiegi KU i EQ sa najwyzej wyceniane zazwyczaj. Pozniej wg mojej opinii Ninja, kolejno Sura i Szaman. O Lycanie nie mam danych :( Ogolnie niby szamanek jest najgorsza postacia na start, lecz przy end game'ie robi sie maszynka do PVP. Ogolnie postac must have na slynnym BO i V1 i V2. Jesli chodzi o p2w to na SG prawie nie odczuwalne. Pewnie wszystkim chodzi o bonusy 5-6, ale podobno zostaly znerfione i wartosci profitow nie sa juz tak odczuwalne jak kiedys. Populacja? Frakcja niebieskich w M1 wyglada jak lata swietnosci Metina 2 z 2008-2009 :)

Dietetyk, myślisz o grze 'na poważnie', czy kilku dniowe-tygodniowe zabicie czasu? (zaraz pobieram, biorę na celownik sure)

Caulowa gra po 2h dziennie, ale na stałe. Jak czas pozwoli to nawet 3h lub 4 jak bedzie ekipka.

Czyli gramy u niebieskich?

A i czy masz jakiegoś ts'a żeby pogadać przy grze?

Nie lepiej na World of Metin pograć? 5 razy więcej osób tam gra, GM'mowie cały czas siedzą i są pomocni, polecam.

Nie wiem jak inni, ale ja nie lubię privów.

Jak coś, to mam nick Vanenum :)

Priv nie daje tyle satysfakcji co global. 5x wieksza populacja? Watpie. Tak niebiescy.

edit. Wbilem 15lv Sura BM. Czekam na reszte zadeklarowanych. Nik Praktykant

Oki, ja zacząłem wojownikiem, a dokładniej mentalem. Nick taki sam jak tu, czyli Santjago.

No dobra, też odpaliłam Metka, mam do niego sentyment :) Szkoda, że nie u żółtych bo to moje ulubione królestwo ale w sumie liczą się zgrani ludzie.

Oczywiście szamanka smok :P

Jaki nick? :)

Sillees

Macie jutro rano czas pogadac na ts3?

Ja pracuję, rano odpada.

rano tzn?