Poszukiwane Anime

Witam, poszukuje jakiegoś ciekawego anime gdzie stawia się głównie na intensywne i żywiołowe walki coś typu naruto vs pain. Chodzi mi żeby walki nie ciągły się jak flaki z olejem.

Dodatkowo poszukuje anime o ile takie istenieje gdzie główny bohater od samego początku nie jest ci** jak to jest przeważnie w innych anime.

Może Densetsu no Yuusha no Densetsu

Może Densetsu no Yuusha no Densetsu

Próbowałem się zabrać ale poddałem się po 3 albo 4 odcinkach. :/

fate/zero tutaj masz jak wygląda przykładowa walka https://www.youtube.com/watch?v=OmBABA2Gl_I

Magi: The Labyrinth of Magic fajne walki ale tutaj rozkręca się nieco później

Shingeki no Bahamut: Genesis bohater nieco oryginalny, ale warto obejrzeć

Bleach - główny bohater jest spoko, dużo walk itp.

Code Geass: Hangyaku no Lelouch - Action, Mecha, Military, School, Sci-Fi, Super Power.

FMA: Brotherhood - akcja, dwóch bohaterów z czego jeden jest "ciotowaty" ale ogląda się przyjemnie.

Shingeki no Kyojin - niestety bohater tutaj jest suaby, ale walki i reszta bohaterów to wynagradza więc warto obejrzeć.

Jeżeli szukasz więcej anime gdzie główny bohater jest spoko to łap: Slam Dunk, Death Note, Great Teacher Onizuka, steins gate (to akurat ma oryginalną fabułę)

Zanotowane, coś jeszcze? :)

Hunter x Hunter - <<<<<<<<<<<<<<<<
Toaru Majutsu No Index - oglądam od niedawna i dam 8/10
Bleach to oprócz sagi SS i Arrancarów to dno i kilo mułu zdecydowanie odradzam a bohater na pewno nie jest spoko tylko jest beznadziejny. Postacie drugoplanowe to już prędzej
Code Geass - obowiązkowo
Hellsing Ova - bohater na pewno nie jest leszczem xD

Hmm INTENSYWNE I ŻYWIOŁOWE WALKI KTÓRE SIĘ NIE CIĄGNĄ? - Ić obejrzyj nowość z tego sezonu - One Punch Man! Idealnie trafia w Twoje kryteria! :3 OO I to anime spełnia także Twoje 2 Kryterium! + ogromna dawka śmiechu :D

One punch man jest super. Sprawdź jeszcze Kekkai Sensen, może Gangsta, Garo: Honoo no kokuin, kara no kyoukai, Madan no ou to vanadis, bento.

Witam, poszukuje jakiegoś ciekawego anime gdzie stawia się głównie na intensywne i żywiołowe walki coś typu naruto vs pain. Chodzi mi żeby walki nie ciągły się jak flaki z olejem.

Dodatkowo poszukuje anime o ile takie istenieje gdzie główny bohater od samego początku nie jest ci** jak to jest przeważnie w innych anime.