Black Desert Problem

Hej, próbuje od 2 dni wejść do gry, ale gra odpala się tylko z bin32 i efekt jest taki:

Jeśli odpalę grę przez Bin64x lub GameNet to gra włącza się do loga GameNet i po chwili wyłącza: Gram na laptopie i nie wiem czy to nie problem z grafiką chociaż mam ustawione na kartę wydajnościową nie zintegrowana, ale bywają różne akcje. Próbowałem robić reinstalke gry, sterowników, zmianę internetu, wyłączyłem zapory wszystkie inne programy i już pojęcia nie mam o co może chodzić. Gdyby ktoś z Was miał jakiś pomysł piszcie śmiało spróbuje wszystkiego bo mam mega ochotę w to zagrać. W ramach zachęcenia do myślenia oferuje kod do gw2 i twitch turbo... Kto pierwszy rozwiąże ten dostanie.

Miałem podobny błąd jak trochę za długo zwlekałem z odpaleniem gry po włączeniu launchera. Aczkolwiek z tego co widzę to musiałeś podać zły login lub hasło. (Tak mi się przynajmniej wydaje)

Prędkość odpalenia nic nie zmieniła a co do logowania to jestem zalogowany. Widzę swój nick, rangę i mogę przejść na swój profil z launchera. ; x

Aktywowałeś na mailu konto? W tej cyrylicy kryje się magiczne "ID"

Tak mam wszystkie opcje zabezpieczeń oprócz Kasperskiego w sensie: Hasło,telefon,mail. Wydaje mi się, że magiczne ID jest spowodowane uruchomieniem przez plik Bin nie bez launcher.

Próbuje teraz kilku rzeczy. Znalazłem na stronie supportu informacje o tym, że problemem może być opcja folderu gry (Tylko do odczytu) i potrzebna jest aktualizacja windowsa sp1 i jakiś patch KB3033929. Jeśli pomoże podrzucę Wam tutaj linki, może Wam się przyda na przyszłość.

Hej, próbuje od 2 dni wejść do gry, ale gra odpala się tylko z bin32 i efekt jest taki:6l8s8a.jpgJeśli odpalę grę przez Bin64x lub GameNet to gra włącza się do loga GameNet i po chwili wyłącza: pzca87.jpgGram na laptopie i nie wiem czy to nie problem z grafiką chociaż mam ustawione na kartę wydajnościową nie zintegrowana, ale bywają różne akcje. Próbowałem robić reinstalke gry, sterowników, zmianę internetu, wyłączyłem zapory wszystkie inne programy i już pojęcia nie mam o co może chodzić. Gdyby ktoś z Was miał jakiś pomysł piszcie śmiało spróbuje wszystkiego bo mam mega ochotę w to zagrać. W ramach zachęcenia do myślenia oferuje kod do gw2 i twitch turbo... Kto pierwszy rozwiąże ten dostanie.