Overwatch - dyskusja ogólna

Witam :>,

nie znalazłem nigdzie podobnego tematu, więc go utworzyłem.

Beta ma startować dzisiaj o 18, kto czeka? :D Radzę zaopatrzyć się w cierpliwość, bo serwery pewnie nie będą działały sprawnie ;)

pierw to przydałby się dostęp :P Oni maja falami wprowadzać nowyhc graczy dziś, więc nie wykluczone, że aż tak zle z serwerami nie będzie.

Ja mam zawsze problem z dostępem do gier blizzarda... Na dostęp do HotS czekałem prawie rok, więc z Overwatch pewnie będzie podobnie :P

A do CB zapisałem się w ten sam dzień w którym otworzyli stronę internetową... xD

Nie martwcie się. Za jakieś pół roku może dostaniemy dostęp...

Teraz ma byc dawany dostep do bety wiekszej puli osob. Wiec zobaczymy.

Czekam, czekam byle tylko sie dostac ;)

znając moje szczęście znowu wbije się do bety w jednej z ostatnich fal, a chciałbym przetestować bo ostatnio jakoś żaden tytuł mnie na dłużej zainteresować nie może

Ja swoją wejściówkę do HOTS-a dostałem już w pierwszej fali, więc może teraz się też uda :)

Będzie o tym informacja na email ?

Będzie o tym informacja na email ?

Tak będzie, jednak lepiej sprawdzać bezpośrednio na battle.net, ponieważ emaile czasem nie dochodzą.

Tak naprawdę z blizzem to nie wiadomo. Przy alphie hotsa raz wysyłali, raz po prostu się pojawiało na koncie.

Miałem różnie z tymi dostępami, na hotsa baaardzo długo czekałem, ale za to hs'a dostałem dosyć szybko.

@edit

Niestety, nie dostałem się ;-; Przynajmniej będzie można coś obejrzeć na twitchu. A ktoś z was się dostał?

Tak naprawdę z blizzem to nie wiadomo. Przy alphie hotsa raz wysyłali, raz po prostu się pojawiało na koncie.Miałem różnie z tymi dostępami, na hotsa baaardzo długo czekałem, ale za to hs'a dostałem dosyć szybko.@editNiestety, nie dostałem się ;-; Przynajmniej będzie można coś obejrzeć na twitchu. A ktoś z was się dostał?

Na razie nie ma co się martwić, teraz poszła najmniejsza fala podczas całych beta testów. Z tego co dało się usłyszeć z ust przedstawicieli blizzarda, w przeciągu około 2 tygodni od rozpoczęcia CBT liczba graczy będzie już całkiem pokaźna, jednak nie wiadomo co dla blizzarda oznacza "całkiem pokaźna". Pozostaje nam czekać.

Doskonale wiem, co znaczy bardzo pokaźna. Poza tym, 1. Chciałem zagrać dzisiaj (wiadomo :v) 2. Jest całkiem spora szansa, że za te 2 tygodnie nie zagram ;) W hotsie też były "całkiem spore fale".

Doskonale wiem, co znaczy bardzo pokaźna. Poza tym, 1. Chciałem zagrać dzisiaj (wiadomo ) 2. Jest całkiem spora szansa, że za te 2 tygodnie nie zagram W hotsie też były "całkiem spore fale".

Miałem dokładnie to samo, praktycznie do każdych testów zgłaszałem się tego samego dnia, jednak jakoś nigdy nie miałem szczęścia z dostaniem się do bety. Przynajmniej można już ściągać overwatcha i mieć chociaż jego ikonkę na pulpicie :P

Hmm, a jak można go ściągnąć?

Hmm, a jak można go ściągnąć?

https://overwatch.pl/news/jak-pobrac-overwatch

Coś im się przedłuża ten start

Bardzo przedłuża.

We will be performing scheduled maintenance beginning on Wednesday, October 28, at 1:00 AM CET (5:00 PM PT) and expect the service to be available again at approximately 6:00 AM CET (10:00 PM PT). During this time, the Overwatch beta will be unavailable in the Europe gameplay region.

Będziemy wykonując zaplanowane rozpoczęcie konserwacji w środę, 28 października, o godzinie 1:00 czasu środkowoeuropejskiego (17:00 PT) i oczekują, że usługa będzie dostępna jeszcze w około 06:00 CET (22:00 PT). W tym czasie, Nadzorem beta będą niedostępne w regionie rozgrywki Europy.

To tłumaczenie z google tłumacza już mogłes sobie darować xD No nic, to czekamy do 22. Może dostanę dostęp :v

Ja również na razie nie dostałem, liczę, że jednak panowie z Blizzard'a popatrzą na mnie przychylnym okiem : D...