Gramy w United Eleven

Przy okazji innego tematu, pomyślałem o utworzeniu forumowego topiku, na którym moglibyśmy pomóc sobie nawzajem, dzieląc się spostrzeżeniami i poradami o grze.

Gram od początku gry, czyli 31 sezonów w 2014 i teraz 44 sezon w 2015 (1 sezon = 1 realny tydzień gry).

adres gry: http://ue.nexoneu.com/

zespół: WislaKraków

manager: PanTalon

rozgrywki: Ekstraklasa 1 miejsce (przewaga 11 punktów do 2 miejsca)

Grałem na początku Osasuną, ale po degradacji zespołu z najwyższej klasy rozgrywek, przestali wydawać dla nich karty i musiałem znaleźć nowy zespół. Padło na Real.

Do pełnej 18tki Barcelony brakuje mi 1 zawodnika, i wtedy zacznę ich powoli expić aby ostatecznie grać katalończykami.

Mój obecny skład to:

mqypdu8xm4k5.png

CR7 wszedł do składu dopiero w niedzielę i będzie sukcesywnie podbijany, aż do 10lvl 99%. W miarę jego rozwoju będę obniżał poziom bocznych obrońców.

Taktyka:

yjszf4yth5ji.png

A tu moja niedokończona Barcelona:

bsx3g2gd3iom.png

Nie płacę ani złotówki na grę, bo nie ma potrzeby. Regularnie loguję się na złote godziny i gram zawsze wszystkie mecze dzienne - inne niekoniecznie.

Na tą chwilę mam 150 pozycję na świecie.

Postanowiłem ostatnio zebrać 2.500.000 GP i zrobić filmik z kupowania zawodników - do obejrzenia dla chętnych: https://www.youtube.com/watch?v=yxu6wV0soOk

Kolejne kupowanie po dobiciu do 1.000.000 GP (zapewne w sobotę wieczór).

Z chęcią pomogę radą każdemu nowemu graczowi a i sam z chęcią dowiem się czegoś nowego :)

Swego czasu też się w to bawiłem. Jednak gra wymaga dość częstego logowania, przez co musiałem zrezygnować z tego tytułu.

Tutaj moje składy:

Barcelona:

Chelsea: (niedokończona)

da sie w to grac normalnie bez przeszkod na androidzie?>

da sie w to grac normalnie bez przeszkod na androidzie?>

Tak.

Wchodzisz na ue-m.nexoneu.com i grasz normalnie przez przeglądarkę w widoku mobilnym. Mecze live będą normalnie lecieć jeśli zminimalizujesz przeglądarkę, bylebyś jej nie wyłączył i miał neta bez przerw.

Garść tipsów:

- loguj się najlepiej co 2-3 mecze, żeby uzupełnić kondycję i formę podstawowej jedenastki do maxa

- staraj się oglądać na żywo mecze o 9:00, 13:00 i 21:00 - w nagrodę dostajesz 10.000 GP, a w sobotę 20.000 GP za każdy z tych meczy

- do meczu na żywo możesz wejść w jego trakcie, ważne żebyś zdążył przed 90 minutą i Ci go zaliczy do nagrody

- obejrzyj na żywo jeden mecz w niedzielę, aby otrzymać super kartę taktyczną

- rozgrywaj wszystkie mecze codzienne (5 meczy), reszta nie jest tak ważna; gdybyś miał się nie wyrobić ze wszystkimi, to zaczynaj od meczu najniżej na liście (jest najlepiej płatny)

- docelowo staraj się zebrać drużynę z 18 zawodników jednego klubu - da Ci to maksymalny bonus (18tka klubowa - wszystko +12 dla każdego; 18tka ligowa - wszystko +8 dla każdego)

- jeśli brakuje Ci Witam i Gum dla zawodników, to graj sparingi (witaminy i gumy dostaje się w nagrodę za sparingi)

- do wyrównanych i trudnych meczy stosuj karty taktyczne

- jeśli z rana jest przerwa techniczna obejmująca czas trwania meczu o 9:00, dostajemy rekompensatę za niemożność uczestniczenia w tym mecz - myk polega na tym, że zazwyczaj można go obejrzeć na żywo z komórki i dostać 10.000 za jego obejrzenie i dodatkowo otrzymać rekompensatę dla wszystkich graczy :)

Kolejny mój opening - tym razem za 1.1kk https://www.youtube.com/watch?v=qMNq-LtCf_w

Dopóki CR7 nie będzie wymaxowany, postanowiłem go nie wystawiać i zmieniłem skład i taktykę:

fkhn1wrdtjhn.jpg

Ekstraklasa wygrana z przewagą 20 punktów nad 2 miejscem. Poza tym oba puchary i superpuchar ligi :) Sezon bardzo udany.

Też spróbuje pograć w U11. Moze czasem dorzucę jakieś opinie do siebie ;) (PS gralismy razem w SF kiedys ^^ )

Też spróbuje pograć w U11. Moze czasem dorzucę jakieś opinie do siebie (PS gralismy razem w SF kiedys ^^ )

Powodzenia. Jeśli będziesz potrzebował jakichś porad, to wal śmiało :)

Powodzenia. Jeśli będziesz potrzebował jakichś porad, to wal śmiało

Prawie cała kase wydawać na paczki z zawodnikami?

Jak na ten moment wieksozsc wygrywam, ale w koncu latwe początki są zawsze.

Do czasu aż wyklaruje ci się wyjściowa 18tka radzę kupować paczki po 2k, żeby jak najszybciej zebrać skład. To samo z treningiem zawodników do 6lvl włącznie - kupuj paczki za 2k i spalaj niepotrzebnych zawodników w treningu partnerskim.

Uda mi sie wygrać lige z tego co wygląda. Jakieś porady co do taktyki masz?

W sumie gierka nawet fajna, nawet jezeli nie ma sie czasu nonstop siedziec. Polecam wszystkim! :)

Jak dla mnie 4-4-2 CDM2 sprawdza się świetnie. Taktycznie gram to tak:

pcuroi11wais.jpg

Kolejna ekstraklasa wygrana, ale niestety nie mam czym się pochwalić z kupowania, bo za 2.500.000 GP nie trafiłem żadnego złotka :(

Awans na 133 miejsce na świecie :)

Chcę założyć konto, ale mimo że wszędzie mam "Name available", to wyskakuje "Club creation failed", wiesz może o co chodzi?

Całkiem możliwe że podaj istniejącą już nazwę klubu - zobacz, czy po delikatnej zmianie Ci wejdzie. Ewentualnie zobacz na innej przeglądarce.

Akurat w zakładaniu konta mam małą wprawę, bo robiłem to tylko raz :)

- jeśli z rana jest przerwa techniczna obejmująca czas trwania meczu o 9:00, dostajemy rekompensatę za niemożność uczestniczenia w tym mecz - myk polega na tym, że zazwyczaj można go obejrzeć na żywo z komórki i dostać 10.000 za jego obejrzenie i dodatkowo otrzymać rekompensatę dla wszystkich graczy

Obecnie trwa przerwa techniczna na www. A tymczasem ja spokojnie wszedłem przez komórkę do gry, ustaliłem taktyki na mecz (inni mogli nie zdążyć i mam przewagę) i nie dość że dostanę 10.000GP za udział w meczu na żywo, to jeszcze później wpadnie do mnie rekompensata za to, skierowana do wszystkich :)

Ważny tip dla złotej karty taktycznej Dni chwały(otrzymywanej za obejrzenie dowolnego meczu na żywo w niedzielę, w pierwszy dzień nowej ligi) :

- karta chwały jest ważna tylko przez 7 dni, do następnej niedzieli

Jeśli nie jesteście pewnie jak wam pójdzie sezon w lidze, zostawcie sobie tą kartę na sobotę. Jeśli będziecie grać o utrzymanie w lidze, to ta karta + pełna forma i kondycja praktycznie wam to zagwarantują.

Jeśli wiecie, że się utrzymacie, to użyjcie jest w finale pucharu, lub Superpucharu - no chyba że macie nóż na gardle i gracie o wygraną w lidze, to wiadomo że ten mecz będzie ważniejszy.

Tak czy siak, warto trzymać ją aż do ostatniego dnia ligi :)

Mam nadzieję, że wielu z was dzięki temu uniknie degradacji.

Trochę gorsze wyniki w lidze w tym sezonie skłoniły mnie do testowania nowej formacji:

v5t2d1uy005a.png

CR7 docelowo zastąpi Benzeme, ale ma dopiero 37%.

Zagram tak do końca sezonu i powiem jak poszło.

Było już 118 miejsce na świecie, ale zaliczyłem spadek na 170 :/

Dziś pokaże jak zrobić napastnika "doskonałego" (dotyczy tylko złotych).

Doskonały w jakim sensie? Taki, który posiada 3 atrybuty główne na 99 (źle rozwijany skończy z głównymi atrybutami max na 99, 99, 98)

Większość graczy podczas levelowania złotego napastnika popełnia podstawowy błąd i dodatkowe punkty rozwoju ładuje w najwyższe atrybuty, czyli zazwyczaj w atak - błąd. Złoty napastnik lvl 10 99% i tak będzie mieć główny atrybut na 99.

Cały myk w tym, że punkty wrzucać w NAJSŁABSZE atrybuty cząstkowe(strzał, wykończenie, strzał z dystansu), trzeciego najwyższego atrybuty głównego (ATK, OBR, POD, etc.).

Pokaże na przykładzie mojego Neymara lvl 6

c54neovae8ed.png

Główny atrybut to Szybkość, drugi to Technika, trzeci to Atak.

O ile Szybkość i Technika bez pomocy dobiją do 99, to właśnie w atak musimy inwestować dodatkowe punkty. Jeśli dostajemy mniej punktów przy lvlu niż jest atrybutów cząstkowych, to dodajemy do tych najsłabszych ( w przypadku Neymara najpierw w strzał z dystansu, potem w strzał, na końcu wykończenie.)

Przykład jak wygląda źle zrobiony zawodnik:

5bjj9hijdwwi_t.jpg

a jak wygląda dobrze zrobiony:

tauvh2c7vni8_t.jpg

Oczywiście wszystko jest też zależne od szczęścia i tego ile punktów dodatkowych dostaniemy przy leveleach, ale w teorii każdy złoty napastnik może mieć trzy 99-tki :)

Skład Realu ukończony - podstawowa 11 i rezerwa na limicie i każdy 99%.

Ostatnie 2 sezony miałem bardzo ciężkie i musiałem walczyć o 2 miejsce w ekstraklasie. Wymusiło to na mnie eksperymenty z nową taktyką i formacją. Udało mi się znaleźć bardzo zadowalającą i ten sezon zapowiada się obiecująco :)

ne112xzyazjc.png

flxcdvtrt5uc.png

lxo4mg8c12ya.png

W końcu mogłem spokojnie zacząć trenować Barcę, ale jeszcze długie miesiące przede mną ;)

8ga45rtp4g3a.png

Jak zwykle zapraszam do dyskusji.

Przy okazji innego tematu, pomyślałem o utworzeniu forumowego topiku, na którym moglibyśmy pomóc sobie nawzajem, dzieląc się spostrzeżeniami i poradami o grze.

Gram od początku gry, czyli 31 sezonów w 2014 i teraz 44 sezon w 2015 (1 sezon = 1 realny tydzień gry).

adres gry: http://ue.nexoneu.com/

zespół: WislaKraków

manager: PanTalon

rozgrywki: Ekstraklasa 1 miejsce (przewaga 11 punktów do 2 miejsca)

Grałem na początku Osasuną, ale po degradacji zespołu z najwyższej klasy rozgrywek, przestali wydawać dla nich karty i musiałem znaleźć nowy zespół. Padło na Real.

Do pełnej 18tki Barcelony brakuje mi 1 zawodnika, i wtedy zacznę ich powoli expić aby ostatecznie grać katalończykami.

Mój obecny skład to:

mqypdu8xm4k5.png

CR7 wszedł do składu dopiero w niedzielę i będzie sukcesywnie podbijany, aż do 10lvl 99%. W miarę jego rozwoju będę obniżał poziom bocznych obrońców.

Taktyka:

yjszf4yth5ji.png

A tu moja niedokończona Barcelona:

bsx3g2gd3iom.png

Nie płacę ani złotówki na grę, bo nie ma potrzeby. Regularnie loguję się na złote godziny i gram zawsze wszystkie mecze dzienne - inne niekoniecznie.

Na tą chwilę mam 150 pozycję na świecie.

Postanowiłem ostatnio zebrać 2.500.000 GP i zrobić filmik z kupowania zawodników - do obejrzenia dla chętnych: https://www.youtube.com/watch?v=yxu6wV0soOk

Kolejne kupowanie po dobiciu do 1.000.000 GP (zapewne w sobotę wieczór).

Z chęcią pomogę radą każdemu nowemu graczowi a i sam z chęcią dowiem się czegoś nowego :)