Heroes & Generals

Witam

wie ktoś może jak w tej grze za rozgrywkę można zdobyć wiecej kredytów ?

Bo podczas potyczki mam np statystyki 13:4 + 3/4 przejęcia i dostaje 2,500/3.000 to mało trochę

Kup premke czy tam veterana

Bez premki tego nie przeskoczysz :)

Gra mimo tego jest całkiem przyjemna i gracz non premium też może się w niej nieźle bawić.

A dalej takie kosmiczne ceny dodatków do broni?

nie wiem jak kiedyś . Teraz to niektóre dodatki 30k 40k , a nawet 80k

Nie no ceny sa bardzo dobre jakby były niskie musieły by sie kasować co nową wojne... Nie przesadzajmy kasa nie idzie zle bo w sumie nic sie tam tak mocno nie psuje (no moze czołgi ;p)

mam jeszcze 2 pytania

1 . da się coś zrobić aby celownik snajperski tak się nie ruszał ? coś jak wstrzymanie oddechu ?

2. po stronie Ameryki co jest najlepsze przeciw czołgom ? Bo mam wrażenie jak bym grał w World Of Tanks

Jezeli chodzi o celownik to nie pamietam bo nie uzywam takich udogodnien
PPanc ? Bazooka ;p przeciw czołgom najlepsze sa moim zdaniem w zależności od gameplay albo PPanc albo granaty....
Jezeli chodzi o coś ciężkiego to bez roznicy bo zasada jest prosta ktory czolg zobaczy sie szybciej wygrywa

To slabo teraz stawki sa godzinowe im dluzej grasz tym wiekszy hajs pls bonusy za tanki etc no i ofc ranga wysoka musi byc piechura

1: sa mody na celnosc ale mniejszy dmg masz

2: granaty przylepne i bazzoka, naj dmg ma niemiecki ale to trzeba do tanka podejsc tak jak z mina( mina na hita juz nie bierze chyba ze tenk najedzie na nia)

z której broni po stronie ameryki najlepiej zrobić sniperke ? m1g czy 1903 czy moze jakaś inna broń jest lepsza ?

1903 ma wiekszy scope i na hita sciaga m1g mniejszy scope gorsza jakosc ale spamowac mozna :) nie wiem czy tommy gun moze scopa miec ale jakis mg usa moze wiec warto tutaj dluzej pomyslec ^^ Jak zastanawiasz sie nad tylko tymi dwoma 1903 bym bral.

A ja mam takie pytanie: jak wbiję Tier 2(najwyższy), to automatycznie mam taki tier na wszystkich postaciach i gram tylko z ludźmi z tieru 2 tak? W związku z tym, czy jest sens rushować ten tier, czy lepiej jak posiedzę na tier 1 i nie będę musiał się przejmować wszystkim tym co ludzie będą mieli odblokowane a ja nie?

m1g i 1903 mają ten sam scope różnica jest tylko w tym ze m1g ma celownik T-post a 1903 ma ten german#1 . A oba mają zoom 2.2 .

na YT widziałęm że Mossin Nagat od Ruskich ma większy zoom niż 1903. Czy każda strona ( Ameryka , Niemcy , Rossia ) ma inny celownik i zoom do sniperek ?

np na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=LKlEWC9GeY4 koleś ma całkiem inny celownik z lepszym zoomem . Ja np nie mam możliwości aby taki kupić . Więc mam pytanie jak taki celownik można zdobyć ?

Witam

wie ktoś może jak w tej grze za rozgrywkę można zdobyć wiecej kredytów ?

Bo podczas potyczki mam np statystyki 13:4 + 3/4 przejęcia i dostaje 2,500/3.000 to mało trochę