Darmowe Gry Online - Blog

Czesc wszystkim! Chcialbym zaprosic was do zajrzenia na moja stronke o najlepszych darmowych grach online! Duzo kategorii, bede sukcesywnie powiekszal baze gier.

http://graniezafree.blogspot.com

Napiszcie co wam sie podoba, a co byscie zmienili :) Pozdroweczki!

SKad wziales szablon?? Gotowiec czy sam robiles?

edit: okienka na glownej Ci sie troche rozjechalY :D

jakieś filtry by się przydały, np. "strategiczne, rpg ....."

SKad wziales szablon?? Gotowiec czy sam robiles?edit: okienka na glownej Ci sie troche rozjechalY

Szablon gotowiec, az tak dobry nie jestem, ale mimo wszystko bardzo duzo przerobek musialem zrobic :) dzieki za uwage co do okienek, zmniejsze liczbe postow na stronie i powinno byc dobrze :)

jakieś filtry by się przydały, np. "strategiczne, rpg ....."

To o czym piszesz docelowo wydaje mi sie, ze jest( po kliknieciu w przycisk menu, albo po wejsciu w post po prawej znajduja sie kategorie ), ale sluszna uwaga, powinny byc bardziej dostepne, bede musial cos z tym zrobic.

dzieki serdeczne za opinie :) jezeli ktos jeszcze mialby jakies uwagi to prosze pisac :)

Co bym zmienił... Nazwę, bo blog jest miejscem w którym piszemy subiektywne wpisy, a nie opisy gier, druga rzecz to nachalne reflinki, rozumiem chęć dorobienia sobie, ale nie w ten sposób. Gdyby to jeszcze było jakieś wow, a to krótki opis (wątpliwego pochodzenia) i wklejony reflink w wiadomym celu.

Jak chcesz prowadzić blog, to pisz recenzje, swoje przemyślenia o danym tytule, a nie zamieszczasz krótkie wpisy i reflink. Rozumiem chęć zarobienia, w internecie podobno leżą pieniądze na ziemi, ale nie przesadzajmy, zrobienie strony w kilka godzin, kiedy innych z takimi samymi opisami jest tysiące, to nie jest odpowiednia droga. Radzę zacząć od początku, ale od innej strony.

Ze tak powiem startuje od zera, wszystkie opisy, ktore nazwales "watpliwymi" sa 100% unikalne, pisane przeze mnie :) i linki sa po to, abym mogl pozniej zainwestowac $ w dalszy rozwoj, wykupienie domeny itp. Niestety nie dysponuje gotowka, a chcialbym dalej sie rozwijac w tej dziedzinie.

Rozumiem, ze masz swoje zdanie w tej sprawie :) nie neguje, aczkolwiek szkoda, ze nie zwrociles uwagi na to, ze nie dodalem zadnych reklam i innych rzeczy, ktore czesto przeszkadzaja w przegladaniu strony, a sa typowo nastawione na zarabianie i posiada je 99% stron ktore przegladasz w internecie ;)

rzeczywiście, zasłaniał mi to komunikat o ciasteczkach. Lepsze już reflinki niż reklamy, bo użytkownik nic nie traci bo zarejestrowaniu się poprzez reflink.

Wracajac do szablonu, to dostosowany pod bloggera czy przerabiales z HTML'a?? Mozna prosic o link do strony z szablonami.

Bardzo mi wpadl w oko, wlasnie robie szablon i troche sie zainspiruje :D

Już pomijam samą zgodność reklamowania swoich stron o grach tutaj, bo mnie to nie rusza. Ważna jest inna sprawa odnośnie samej strony.

BLOGSPOT SIĘ NIE POZYCJONUJE!

Nie licz na to że blog będzie wysoko w rankingu, bo nie będzie - dotrzesz do ludzi jedynie wklejając gotowy link tak jak tu. Mówię z autopsji z własnymi blogami.

Zainwestuj 70zł w nazwę domeny i hosting, np na takim hekko, stawiasz stronę na wordpresie (z tutorialem to nic trudnego), instalujesz wtyczkę SEO i wtedy jedziesz z tematem - efekt będzie o niebo lepszy niż na darmowym blogu, że już nie wspomnę o normalnej nazwie strony, bez dennego "blogspot.com".

Btw z kim się bawisz w refki, z Evilportem, czy jakimś amitadem? :)

Wydawanie x złoty w ciemno to nie jest dobry pomysł, szczególnie jak autor wspomina że nie ma funduszy na bawienie się w coś takiego. Nie ma, to nie wyczaruje, a taka suma jest duża dla osoby, która stałego zarobku nie ma. Nie chce być nieuprzejmy, ale bawienie się w darmowe odpowiedniki jest średnie, bo nigdy się nie odbijemy i nawet nie zarobimy na przejście na normalny hosting, gdzie pracujemy na własny prestiż. Żeby się sprzedać, trzeba mieć pomysł, prowadzenie blogu to nie liczenie na momentalny zarobek, trzeba wypracować markę, a to nie przychodzi od początku. Dla mnie to jest strzał w ścianę, spisanie kilku gier, opisanie ich czterema zdaniami i dodanie reflinku to nie jest coś, w co warto inwestować. Spisów jest tysiące, nie będzie na tej stronie niczego co ją wyróżnia i sprawia że warto z niej korzystać. Człowiek szukający w google nigdy tam nie trafi, nigdy nie dowie się że coś takiego istnieje i nigdy nie wejdzie w reflinka (co moim zdaniem jest i tak słabym sposobem na zarobek bez posiadania bazy ludzi, którzy będą wchodzić. Pojedyncze przypadki nie generują prawie nic).

Wszedłem na stronę, przejrzałem praktycznie każdą stronę, kilka wpisów... I nie widzę nic, co by mnie przyciągnęło do korzystania z tego spisu (bo to nie jest blog), opis jest suchy, nie mówiący o grze nic poza superlatywami. Nie oddaje nijak tego, co w grze znajdujemy. Zgodnie z opisem każda gra jest najlepsza i warto się zarejestrować z reflinka generując przychód. Całość zrobiona jest po najmniejszej linii oporu, tylko w jednym konkretnym celu. Można sobie wstawić dowolny epitet opisujący moje podejście, od zazdrości, po zawiść, czy zwyczajny hejt, ale moim zdaniem ten blog naprawdę nic nie reprezentuje, nie mieści się w ramach blogu, nie porusza tematu, który jest w jakiś sposób przyszłościowy, nie reprezentuje sobą nic poza sprzedażą każdej możliwej gry oferowanej na stronie z reflinkami... Tak, w spisie są tylko gry do których dorobić można reflinki przerabiane na $, większość to przeglądarkowe shity które stoją daleko od przyzwoitości. Nie, zdecydowanie nie. Piszę to, żeby autor zastanowił się, czy warto, bo pomysł jest nietrafiony i bez przyszłości. Już lepiej zacząć prowadzić normalny blog z własnymi wpisami, które będą recenzować dane gry i zapraszać do zarejestrowania się. Takie opisy nie przejdą, bo jest ich już tysiące.

Wracajac do szablonu, to dostosowany pod bloggera czy przerabiales z HTML'a?? Mozna prosic o link do strony z szablonami.Bardzo mi wpadl w oko, wlasnie robie szablon i troche sie zainspiruje

Sprawdz sobie szablony Lycoris ;)

Już pomijam samą zgodność reklamowania swoich stron o grach tutaj, bo mnie to nie rusza. Ważna jest inna sprawa odnośnie samej strony.BLOGSPOT SIĘ NIE POZYCJONUJE!Nie licz na to że blog będzie wysoko w rankingu, bo nie będzie - dotrzesz do ludzi jedynie wklejając gotowy link tak jak tu. Mówię z autopsji z własnymi blogami.Zainwestuj 70zł w nazwę domeny i hosting, np na takim hekko, stawiasz stronę na wordpresie (z tutorialem to nic trudnego), instalujesz wtyczkę SEO i wtedy jedziesz z tematem - efekt będzie o niebo lepszy niż na darmowym blogu, że już nie wspomnę o normalnej nazwie strony, bez dennego "blogspot.com".Btw z kim się bawisz w refki, z Evilportem, czy jakimś amitadem?

Hmm...domene zamierzam wykupic, to chyba nie jest duza inwestycja, bo ta koncowka blogspot rzeczywiscie troche psuje klimat ;) A jezeli chodzi o seo, to moim zdaniem rowniez sie da strone wypozycjonowac do top 10 - wszystko zalezy od jakosci artykulow, backlinkow, dostosowania pod przegladarki - przeciez blogger jest od google :)

A co do programu to korzystam z funhuba.

Wszedłem na stronę, przejrzałem praktycznie każdą stronę, kilka wpisów... I nie widzę nic, co by mnie przyciągnęło do korzystania z tego spisu (bo to nie jest blog), opis jest suchy, nie mówiący o grze nic poza superlatywami. Nie oddaje nijak tego, co w grze znajdujemy. Zgodnie z opisem każda gra jest najlepsza i warto się zarejestrować z reflinka generując przychód. Całość zrobiona jest po najmniejszej linii oporu, tylko w jednym konkretnym celu. Można sobie wstawić dowolny epitet opisujący moje podejście, od zazdrości, po zawiść, czy zwyczajny hejt, ale moim zdaniem ten blog naprawdę nic nie reprezentuje, nie mieści się w ramach blogu, nie porusza tematu, który jest w jakiś sposób przyszłościowy, nie reprezentuje sobą nic poza sprzedażą każdej możliwej gry oferowanej na stronie z reflinkami... Tak, w spisie są tylko gry do których dorobić można reflinki przerabiane na $, większość to przeglądarkowe shity które stoją daleko od przyzwoitości. Nie, zdecydowanie nie. Piszę to, żeby autor zastanowił się, czy warto, bo pomysł jest nietrafiony i bez przyszłości. Już lepiej zacząć prowadzić normalny blog z własnymi wpisami, które będą recenzować dane gry i zapraszać do zarejestrowania się. Takie opisy nie przejdą, bo jest ich już tysiące.

Dzieki za uwagi, nie bede wyzywal od cebul, hejterow itp. sam z reszta chcialem poznac wasze opinie, piszac temat bylem gotowy na krytyke(rzecz jasna konstruktywna).

Troche nie rozumiem tutaj problemu linkow, poniewaz osoba ktora chce zagrac w jakas darmowa gre nic nie traci zapisujac sie ode mnie, w tym przypadku obie strony sa zadowolone.

Ja dzieki temu moge usprawnic strone i zaproponowac wiele nowych ciekawych rozwiazan.

Zwrocie uwage na youtuberow- przeciez oni bez zadnego wstydu namawiaja do rejestracji ze swoich linkow i nikt nie ma nic przeciwko.

Co do opisow gier, to bede sie staral pisac dluzsze teksty oraz bardziej interesujace, choc wiadomo doba ma tylko 24h no i samemu troche nie wyrabiam :(

Jezeli wsrod was sa osoby, ktore by chcialy mi pomoc w prowadzeniu tej strony, maja ciekawe propozycje na polepszenie( a wiem, ze jest tutaj duzo zajawkowiczow), chcieliby wyrazic siebie poprzez prowadzenie takiego serwisu, to zapraszam do kontaktu :)

Szczerze i pewnie sam o tym doskonale wiesz. Takich rzeczy jest masa w internecie bez większych szans na przebicie. Jeśli dla 4fun to spoko :)

Czy sie przebije, czy nie, to bede zadowolony, bo robie to dla funu, tak jak napisales :) bede sukcesywnie rozwijal, zobaczymy jaki przyniesie efekt :) Kibicujcie mi i zagladajcie czasem ;)

Od kiedy Stronghold Kingdoms przestał być grą przeglądarką ?

Od kiedy Stronghold Kingdoms przestał być grą przeglądarką ?

Dzieki, poprawione ;)

szablon jak na Bloggera naprawdę zacny, co do bloga to trzymam kciuki, staraj się pisać obszerne i ciekawe dla czytelnika opisy tych gier, wymieniaj wady, zalety przecież nie ma gry idealnej

szablon jak na Bloggera naprawdę zacny, co do bloga to trzymam kciuki, staraj się pisać obszerne i ciekawe dla czytelnika opisy tych gier, wymieniaj wady, zalety przecież nie ma gry idealnej

Dzieki ziomeczku, w nowych tekstach nie zapomne napisac tez o wadach.

Maly update! Zmienilem wlasnie domene, teraz strona jest pod adresem zatokagier.eu :) Powoli sie rozgladam za osoba chetna do pisania recenzji, bo sam nie wyrabiam :) Takze zapraszam do kontaktu jak ktos chetny :)

Dzięki twojej stronie przypomniało mi się o moim ulubionym przeglądarkowym klikaczu tj. Rising Cities, za to plus ode mnie i lajka na fb. Moją uwagą jest zmiana filmiku w grze w którą gram i widać pod awatarem na jakiś bardziej zjadliwy filmik, możesz śmiało użyć tego którego zrobiłem jakiś czas temu KLIK

Moją uwagą jest zmiana filmiku w grze w którą gram i widać pod awatarem na jakiś bardziej zjadliwy filmik, możesz śmiało użyć tego którego zrobiłem jakiś czas temu KLIK

Ej, podoba mi sie ten filmik :D zmienilem, thx