Paladins - Dyskusja ogólna

Nie ma takiego tematu, więc zakładam :))

Pograłem już ok. 4 godzinki w Paladins i bardzo przypadła mi ta gra do gustu. Szybkie rozgrywki, łatwa mechanika, może trochę niedopracowana, ale to beta...

Jestem naprawdę ciekawy, w jakim kierunku pójdzie nowa produkcja HiRez. Jaka jest wasza opinia o rozgrywce, co wasz urzekło lub zniechęciło?

Ludzie notorycznie przyrównują tę grę do Overwatcha, że aż nie można :P Ogólnie nadal nie mam klucza ale oglądam sporo strimów, nawet spotkałam HiRezStewa na jednym co odpowiadał ludziom na pytania związane z grą.

Osobiście bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że będzie kilka trybów rozgrywki a nie tylko Capture the points. Patrząc po Tribes Ascend gdzie tych trybów jest chyba z 7, to mam spore nadzieje.

Niestety, póki co, mało trochę contentu, wiem, wiem, to tylko beta, ale Overwatch (heh, sama teraz ją do niego przyrównuję) na tym etapie miał go więcej. Z tego względu obawiam się, że jeśli nie będą nowego contentu odpowiednio szybko wypuszczać, to ludzie znudzą się po dwóch tygodniach i serwery mogą świecić pustkami tak długo aż nie pojawi się nowy patch, potem znowu tydzień hype i znowu stagnacja i tak cały czas.

Ludzie też oczywiście płaczą, że P2W bo komuś na start może dropnać legendarka, która nie dość, że ma OP ulepszenie to jeszcze daje więcej do statystyk. Ogólnie też trochę nieogarniam tego systemu cd na kartach, co się nakłada po śmierci. Według mnie z tymi legendarkami powinni zrobić tak, że szansa na ich drop jest jakaś sensowna dopiero po osiągnięciu np. 3 poziomu postaci, a nie, że na start możesz ją od razu dostać, bo na samym początku rozgrywki serio robi sporą różnicę, potem już mniej.

Chciałem dzisiaj uruchomić paladins i przy uruchamianiu, po naduszeniu 'play', gdy pokazuje się ten shieldhack, czy co to tam jest, wyskakuje komunikat, że paladins.exe przestał działać, od tak. Miał ktoś taki problem, lub wie, gdzie może leżeć jego źródło, dodam, że przegrałem już kilkanaście godzin i do tej pory, nie było problemów. Reinstall pomaga :)

Ja jednak zostanę przy Overwatchu, ten wallhack w paladins to jakaś porażka, co to ma być jak cały czas widać przeciwników za przeszkodami

No ja tez bym chetnie zagrał, ale keya nie ma xD
Ogólnie z tego co widze po streamach to nawet niezłe, różni się za bardzo od Overwatcha by to porównywać.

Ja jednak zostanę przy Overwatchu, ten wallhack w paladins to jakaś porażka, co to ma być jak cały czas widać przeciwników za przeszkodami

O czym ty niby mówisz? Widac wrogów przez ściany tylko gdy;

-Cassie z twojego teamy użyje Scout i są w zasięgu tej umiejętności.

-Któryś z twoich sojuszników ich widzi bo po prostu gdzieś tam w pobliżu jest.

Dla mnie to jak najbardziej ok. Ponadto po ostatniej zmianie karty dobierają się w systemie 2x common, 1x rare, 1x epic i 1x legendary/epic. Jak dla mnie świetna zmiana :D

Ciekawe kiedy nowe postacie będą... Ma być jakaś lodowa babka a także facio, który ma pistolet z ostrzem, więc pewnie jakiś ala assasin.

O czym ty niby mówisz? Widac wrogów przez ściany tylko gdy;-Cassie z twojego teamy użyje Scout i są w zasięgu tej umiejętności.-Któryś z twoich sojuszników ich widzi bo po prostu gdzieś tam w pobliżu jest.Dla mnie to jak najbardziej ok. Ponadto po ostatniej zmianie karty dobierają się w systemie 2x common, 1x rare, 1x epic i 1x legendary/epic. Jak dla mnie świetna zmiana Ciekawe kiedy nowe postacie będą... Ma być jakaś lodowa babka a także facio, który ma pistolet z ostrzem, więc pewnie jakiś ala assasin.

Wiem o czym mówię, widzę cały czas przeciwników przez przeszkody

mi sie nie podoba jeszcze to ze wiele postaci ma za mały range... gram fernando i jak strzelam to tylko mam polowe zasiegu niz inne postacie...

@SiLuS - chyba cię straszy kolego bo nic takiego nie ma miejsca, jak nie wierzysz to odpal pierwszy lepszy stream z tej gry. Jedynie cały czas widać Siege Engine. Może masz zbugowanego klienta czy coś, ale naprawdę w tej grze nie ma czegoś takiego jak widzenie przeciwników cały czas przez przeszkody :P

@SoniQ1988 - No Fernando ma mały zasięg bo on takim płomieniem wali no ale to tank, od bycia snajperem jest w sumie póki co tylko Cassie (ma największy zasięg w grze, a ma też kartę go zwiększającą dodatkowo) i od biedy Ruckus/Barrik. Mnie osobiście się to podoba bo każdą postacią gra się jednak znacznie inaczej i nie można "snajperować" jak to bywa w innych grach fps.

Jak dla mnie gra wygląda fajnie, a takim mega dużym plusem są karty, których wprowadzenie jest według mnie strzałem w 10. Gra przypomina mi overwatcha tylko w jednym aspekcie, ani do jednej ani do drugiej nie mam dostępu ;)

Moim zdaniem, bardzo logicznym rozwiązaniem jest to, że taki Fernando ma mniejszy zasięg ze swojego miotacza niż Cass, czy Pip... Co do widzenia przez ściany, to SiLuS niepotrzebnie sieje ferment. Tak jak wspomniał Hasira, albo jest to działanie scouta, jakiś sojusznik widzi przeciwników lub przeciwnicy są blisko Twojej siege machine..

Aktualnie do czego można się doczepić, to mało postaci przez co, na dłuższą metę, gra staje się nudna i trochę słabo zbalansowane karty, ale HiRez pracuje nad tym ostro, bo w każdym patchu można zauważyć zmiany na lepsze.

@SiLuS - chyba cię straszy kolego bo nic takiego nie ma miejsca, jak nie wierzysz to odpal pierwszy lepszy stream z tej gry. Jedynie cały czas widać Siege Engine. Może masz zbugowanego klienta czy coś, ale naprawdę w tej grze nie ma czegoś takiego jak widzenie przeciwników cały czas przez przeszkody @SoniQ1988 - No Fernando ma mały zasięg bo on takim płomieniem wali no ale to tank, od bycia snajperem jest w sumie póki co tylko Cassie (ma największy zasięg w grze, a ma też kartę go zwiększającą dodatkowo) i od biedy Ruckus/Barrik. Mnie osobiście się to podoba bo każdą postacią gra się jednak znacznie inaczej i nie można "snajperować" jak to bywa w innych grach fps.

no ok, jest to spowodowane postacią Cassie ale i tak to jest chore, powinno być to jakoś ograniczone czasowo że kilka sekund a nie jak ma się w teamie cassie to widać wszystko non stop

To akurat nie Cassie, tylko twój Siege Engine, wrogowie wokół nieco są widoczni :P Ogólnie jeśli chodzi o niego to w tej sferze mają trochę jeszcze do zrobienia, według mnie powinien przesuwać się tylko jak jakiś sojusznik jest obok niego, bo w końcu widnieje nad nim napis "ESKORT" co aktualnie nie jest adekwatne z prawdą bo sam siebie eskortuje, ale pewnie poprawią to za jakiś czas.

P. S. O masz AVG jak ja xD

To akurat nie Cassie, tylko twój Siege Engine, wrogowie wokół nieco są widoczni Ogólnie jeśli chodzi o niego to w tej sferze mają trochę jeszcze do zrobienia, według mnie powinien przesuwać się tylko jak jakiś sojusznik jest obok niego, bo w końcu widnieje nad nim napis "ESKORT" co aktualnie nie jest adekwatne z prawdą bo sam siebie eskortuje, ale pewnie poprawią to za jakiś czas.P. S. O masz AVG jak ja xD

W sumie byłaby to dobra taktyka,ale najpierw też skupić się trzeba na balansie.

Skye chwilowo jest za dobra(usunięcie magazynka dało za dużo możliwości,jeśli chodzi o likwidację wrogów).

To akurat nie Cassie, tylko twój Siege Engine, wrogowie wokół nieco są widoczni Ogólnie jeśli chodzi o niego to w tej sferze mają trochę jeszcze do zrobienia, według mnie powinien przesuwać się tylko jak jakiś sojusznik jest obok niego, bo w końcu widnieje nad nim napis "ESKORT" co aktualnie nie jest adekwatne z prawdą bo sam siebie eskortuje, ale pewnie poprawią to za jakiś czas.P. S. O masz AVG jak ja xD

Ale ile ja mam pisać że mam tego wallhacka od początku do samego końca ?

Możliwe że to jakiś bug skoro Wy tak nie macie

Gra ogólnie spoko ale wygląda jakby była robiona na szybko, na kolanie. Mało postaci i mała (jeśli w ogóle można to nazwać małą...) ilość map sprawia że rozgrywka staje się monotonna. Jedyne co potrafi utrzymać przy grze to system kart który jest całkiem ciekawy.

Ludzie, to jest beta, a patrząc na to, ile trybów rozgrywek i bohaterów ma SMITE, można być pewnym, że te kwestie nie zostaną pominięte w Paladins.

Pamietacie jak wyglądał Smite podczas closed bety ? No właśnie... ;) Chociaż przynam, że pierwsza mapa conq z dwoma bocznymi dżunglami była fajna :D

Na razie nie ma co panikować. Gry od hi-reza podczas Closed Bety są dość ubogie, ale jak już się rozpędzą, to nowe patche z contentem, będą się pojawiać co miesiąc.

Wiadomo, że Overwatch prawdopodobnie zaoferuje więcej i stanie sie grą dużo bardziej popularniejszą - w końcu to gra b2p i na dodatek od blizzarda

No w sumie racja, to beta. Dziękujmy im, że jest taki "wielki" wybór postaci. W końcu mogli dać jednego bohatera i połowę mapy do ogrania. ^^

A jak wyglada item shop? Jest juz jakis?

Wipe juz chyba nie bedzie, co nie?