Jakaś dobra produkcja, na słaby PC

Fakt że nie gram w MMoRpg, wymusił poszukiwania innych gier. I własnie zastanawiam się w co by tu mozna było posmigac.

Mój kalkurator to przedpotopowy PC z MediaMarktu

IntelCore2 1,8Ghz

1GB ramu

Karta grafiki GeForce8500GT [256MB]

Gram teraz w PES10, próbuje Maxpayne2, jeszcze kumpel ma mi pozyczyc FarCry.

Poradzicie coś? [tylko nie starategie... :)]

LEft 4 dead 2, ostatnio patrzyłem na Gameplaye alien vs predator i nawet nawet.

Powinny ci pójść te gry

Left4dead jedynka mi się wyłacza z powodu za małej ilosci RAM o dwójce nawet nie marzę xD

A widzisz! Dwójka ma lepszą optymalizację. Mnie na przykład chodziła płynniej niż jedynka. Opisz dokładnie jakie gatunki lubisz, czego szukasz, bo teraz można dosłownie kilkaset świetnych gier podać na twój "kalkulator" (jak to określiłeś).

Od jakegoś czasu zacząłem się interesowac grami FPS i TPS... nie wiem dlaczego xD

Gry wiscigowe sa chyba na drugim miejscu [NFS przeszedłem od U2 do Carbona]

Sportowe- ONLY PES <33333333, mówcie co chcecie, ale FIFA 08 chodzi mi srednio na 1076x786 czy jakos tak na niskich, a PES 10 na tej samej rozdziałce na najwyższych i sie nie tnie [ale moja karta nie posiada Shaderów 3.0]

Nie lubie RTS i strategii

Rpg? Jakis typu Diablo [bardzo spodobał mi sie Torchlight]

Najbardziej zależy mi na FPS, potem to juz raczej obojetne

Left4dead2 chodzi płynnej niz jedynka? Ewenement chyba xD

Left4dead jedynka mi się wyłacza z powodu za małej ilosci RAM o dwójce nawet nie marzę xD

To jest niemożliwe. Mam tyle samo RAM co Ty, i gra mi ładnie śmiga(jedynka L4D). Ale procka mam 2.01 GHz. Proponuję GTA: San Andreas.

System Shock 2 (fps/rpg);

Psychonauts (TPP, platformowka);

GRID (nie wiem czy Ci ruszy, ale moze da rade),(wyscigi);

TimeShift (FPS)

Pjotr... No czy ja wygladam na kogos kto nie grałw GTA:SA ??? xD

Dzz: komentarz wzorowy, o takie cos mi własnie chodziło

Nie wiedziałem że TimeShift mi pójdzie xDDDD

To teraz zobacz filmiki na YT i powiedz, czy bedziesz gral w cos z tych gier. Jesli nie, to bedziemy myslec dalej.

serious sam1, 2? może quake4? Prey? moze nie za nowe ale świetne :D

ja nie mówię o najnowszych produkcjach xDD Seriousy grałem, quake, Pret zobaczę, ale na razie chce zobaczyc te gry od Dzz

temat NA JAKIS CZAS mozna zamknac, ale chciałbym by mozna było go otworzyc w przyszłosci :)

Zamykam, potem napisz mi PW, to owtworze.

Fakt że nie gram w MMoRpg, wymusił poszukiwania innych gier. I własnie zastanawiam się w co by tu mozna było posmigac.

Mój kalkurator to przedpotopowy PC z MediaMarktu

IntelCore2 1,8Ghz

1GB ramu

Karta grafiki GeForce8500GT [256MB]

Gram teraz w PES10, próbuje Maxpayne2, jeszcze kumpel ma mi pozyczyc FarCry.

Poradzicie coś? [tylko nie starategie... :)]