Skocz do zawartości

Welcome to Forum dyskusyjne o grach MMO
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Zdjęcie

Jakaś dobra produkcja, na słaby PC

Nie możesz wyświetlić tego tematu!
Guest, wiek ostatniego postu z tego tematu przekroczył 60 dni - nowe posty nie będą akceptowane.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Decok

Decok

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 255 postów
  • Twoje MMORzeczywistośc
  • Nick w MMOWojtek
  • Nr GG 9964986
Fakt że nie gram w MMoRpg, wymusił poszukiwania innych gier. I własnie zastanawiam się w co by tu mozna było posmigac.
Mój kalkurator to przedpotopowy PC z MediaMarktu
IntelCore2 1,8Ghz
1GB ramu
Karta grafiki GeForce8500GT [256MB]
Gram teraz w PES10, próbuje Maxpayne2, jeszcze kumpel ma mi pozyczyc FarCry.
Poradzicie coś? [tylko nie starategie... :)]
http://www.decorator.e-blogi.pl/mój blog... nie oceniajcie szaty graficznej, ja tylko piszę

Warcraft947

Warcraft947

Mistsz tego foruma

• Stały Bywalec
  • 1659 postów
  • SkądŁódź
  • Twoje MMORóżne MOBA
  • Nick w MMORóżnie
  • Nr GG 808277
LEft 4 dead 2, ostatnio patrzyłem na Gameplaye alien vs predator i nawet nawet.
Powinny ci pójść te gry

ldm2bA0.png

Decok

Decok

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 255 postów
  • Twoje MMORzeczywistośc
  • Nick w MMOWojtek
  • Nr GG 9964986
Left4dead jedynka mi się wyłacza z powodu za małej ilosci RAM o dwójce nawet nie marzę xD
http://www.decorator.e-blogi.pl/mój blog... nie oceniajcie szaty graficznej, ja tylko piszę

Michi16

Michi16

Czarnoksieżnik teoretyk

• Przyjaciel
  • 147 postów
  • SkądZ miasta
  • Twoje MMOLoL, Granado Espada, Fist of Fu, Divine Souls
  • Nick w MMOMichi16/ Szkaradnik/ **B-ce/ EvilGuy/ EvilMichi16 itd...
  • Nr GG Top secret
A widzisz! Dwójka ma lepszą optymalizację. Mnie na przykład chodziła płynniej niż jedynka. Opisz dokładnie jakie gatunki lubisz, czego szukasz, bo teraz można dosłownie kilkaset świetnych gier podać na twój "kalkulator" (jak to określiłeś).

Decok

Decok

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 255 postów
  • Twoje MMORzeczywistośc
  • Nick w MMOWojtek
  • Nr GG 9964986
Od jakegoś czasu zacząłem się interesowac grami FPS i TPS... nie wiem dlaczego xD
Gry wiscigowe sa chyba na drugim miejscu [NFS przeszedłem od U2 do Carbona]
Sportowe- ONLY PES <33333333, mówcie co chcecie, ale FIFA 08 chodzi mi srednio na 1076x786 czy jakos tak na niskich, a PES 10 na tej samej rozdziałce na najwyższych i sie nie tnie [ale moja karta nie posiada Shaderów 3.0]
Nie lubie RTS i strategii
Rpg? Jakis typu Diablo [bardzo spodobał mi sie Torchlight]
Najbardziej zależy mi na FPS, potem to juz raczej obojetne
Left4dead2 chodzi płynnej niz jedynka? Ewenement chyba xD

Pjotr

Pjotr

Niepełnosprytny

• Użytkownicy
  • 177 postów
  • SkądTychy
  • Twoje MMOMu Online, CS 1.6, TM:Nations
  • Nick w MMOPietras, gospodorz
  • Nr GG 1225041

Left4dead jedynka mi się wyłacza z powodu za małej ilosci RAM o dwójce nawet nie marzę xD

To jest niemożliwe. Mam tyle samo RAM co Ty, i gra mi ładnie śmiga(jedynka L4D). Ale procka mam 2.01 GHz. Proponuję GTA: San Andreas.

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3523 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nick w MMOKarza Kzad Stary
  • Nr GG 7452999
System Shock 2 (fps/rpg);
Psychonauts (TPP, platformowka);
GRID (nie wiem czy Ci ruszy, ale moze da rade),(wyscigi);
TimeShift (FPS)
Widziałem, jak wiara przenosiła miasta, jak odpędzała od ludzi śmierć i odwracała najgorsze przekleństwa. Cała ta Forteca została wzniesiona na wierze. Wiara była przekleństwem dla kobiety, której serce czepiało się nadziei, że kocha ją ktoś, kto nie kochał jej wcale. I ta sama wiara sprawiła, że pewien człowiek poszukiwał nieśmiertelności i znalazł ją. I ta sama wiara, sprawiła, że silący się na wymuszone pozy upiór zaczął uważać, że jest czymś więcej, jak tylko częścią mnie.

Decok

Decok

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 255 postów
  • Twoje MMORzeczywistośc
  • Nick w MMOWojtek
  • Nr GG 9964986
Pjotr... No czy ja wygladam na kogos kto nie grałw GTA:SA ??? xD
Dzz: komentarz wzorowy, o takie cos mi własnie chodziło

Nie wiedziałem że TimeShift mi pójdzie xDDDD

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3523 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nr GG 7452999
To teraz zobacz filmiki na YT i powiedz, czy bedziesz gral w cos z tych gier. Jesli nie, to bedziemy myslec dalej.
Widziałem, jak wiara przenosiła miasta, jak odpędzała od ludzi śmierć i odwracała najgorsze przekleństwa. Cała ta Forteca została wzniesiona na wierze. Wiara była przekleństwem dla kobiety, której serce czepiało się nadziei, że kocha ją ktoś, kto nie kochał jej wcale. I ta sama wiara sprawiła, że pewien człowiek poszukiwał nieśmiertelności i znalazł ją. I ta sama wiara, sprawiła, że silący się na wymuszone pozy upiór zaczął uważać, że jest czymś więcej, jak tylko częścią mnie.

daishi270

daishi270

Początkujący Mag

• Użytkownicy
  • 120 postów
  • Twoje MMOs4 league, nightwood
  • Nick w MMODeshinore, daishi
serious sam1, 2? może quake4? Prey? moze nie za nowe ale świetne :D
Tylko idiota ma porządek. Geniusz potrafi odnaleźć się w każdym bałaganie.

Dołączona grafika

Decok

Decok

Czarodziej

• Użytkownicy
  • 255 postów
  • Twoje MMORzeczywistośc
  • Nick w MMOWojtek
  • Nr GG 9964986
ja nie mówię o najnowszych produkcjach xDD Seriousy grałem, quake, Pret zobaczę, ale na razie chce zobaczyc te gry od Dzz
temat NA JAKIS CZAS mozna zamknac, ale chciałbym by mozna było go otworzyc w przyszłosci :)

Dzz

Dzz

Electric Eye

• Stały Bywalec
  • 3523 postów
  • Twoje MMOGW
  • Nr GG 7452999
Zamykam, potem napisz mi PW, to owtworze.