Paladins - klucze - zapracuj sobie!

Cześć wychodzę do was z inicjatywą, mam 3 klucze, mogę je rozdać chętnym osobą które sobie na nie zapracują.

Chodzi o to że dam kluczyk jeśli osoba zobowiąże się oddać 3 invity, nie, nie są one dla mnie czy też na sprzedaż, będą onne dla innych graczy, chodzi o to aby jak najszybciej powiększyć Polską społeczność Palladins, zainteresowanych zapraszam na ts-a - 92.222.20.227:100

Zrobienie takich 3 kluczyków jest dziecinnie proste, wystarczy wbić 4 lvl +- 6 gier

@Edit jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Jasne , bezproblemowo :)

Wchodzę w układ :)

Oddam kluczę jak tylko je dostane

Ja także wchodzę w to na PW napisałem :)

A na ts już wchodzę.

Pisze się na to :)

Wchodzę w taki układ. Zwykle i tak gram więcej niż 4 lvl(i/lub 10 gier).

Takie pytanie czy jeżeli ci gracze wbiją te dodatkowe kluczyki to następne kluczyki też sie "skopiują" jeżeli tak to jestem również chętny i oczywiście udostępniłbym kluczyki dalej.

Tak, to tak jakby podział komórek, 1 klucz + 4 lvl = 3 klucze, aktualnie kluczę poszły i pewnie będą za około 2/3h

@edit osoby chętne niech wejdą na kanał "pomoc"

To pisze się na następną serie ;)

Ja tak samo, jak sie znajdzie jakis ^^. Bo gra wydaje sie ciekawsza od Overwatcha + to hirez, ktorzy maja dobre pomysly jesli ktos pamieta global agende :D

Na team speak powstał kanał "Prośba o kod" .

Z checia przygarne bo nagral bym na YT :) no i ofc wbil ten 4-5 lvl ^^

Ktoś wie, dlaczego zdobywając poziom 6, nie otrzymałem dotychczas żadnych dodatkowych kluczy?

@CicutaVenenum https://www.paladins.com/my-account/ sprawdź tutaj.

Również chętnie przetestuje i potem podzielę się kluczami.

Też chętnie przytule kod a później podziele się z innymi :)

Też bardzo chętnie dołączyłbym do akcji

Chętnie dołączę do akcji kiedy dostanę kluczyk :)

Też się piszę! :)

Chetnie przyjme kodzik i oczywiscie nastepne 3 rozdam :D