PokeMMO

Szukam graczy do PokeMMO jestem totalnie nowy i nigdy nie grałem wcześniej w GBA ROMy pokemonów, uczę się, obecnie 3 odznaki posiadam :)

Zamiast pokemmo polecam pokemon world online. Gram z 2 kolegami od wczoraj wiec zapraszam. Wlasny kanal w grze "H2P", gramy w johto.

Zamiast pokemmo polecam pokemon world online. Gram z 2 kolegami od wczoraj wiec zapraszam. Wlasny kanal w grze "H2P", gramy w johto.

W czym ta gra jest niby lepsza? Poza tym, SZUKAM LUDZI DO POKEMMO a nie SZUKAM LUDZIE KTÓRZY DADZĄ MI INNĄ GRĘ NIŻ POKEMMO BO MÓWIĄ ŻE ICH GRA JEST LEPSZA.

Aczkolwiek jestem otwarty na sugestie.

Jest moze troszke mniej fabularna od pokemmo, ale bardziej rozbudowana pod wzgledem lokacji i generacji. Dodatkowo codziennie eventy, premium mozna kupic od graczy na rynku etc ;)

Jest moze troszke mniej fabularna od pokemmo, ale bardziej rozbudowana pod wzgledem lokacji i generacji. Dodatkowo codziennie eventy, premium mozna kupic od graczy na rynku etc

W nosie mam premium które pewnie jest p2w. W nosie mam więcej miejscówek i więcej generacji jeśli znam tylko kanto i johto a nigdy nie grałem w pokemony GBA. Jeżeli nie masz zamiaru grać w pokemmo to wypad z mojego tematu, załóż własny o swojej grze, okej?

Jeżeli oferta aktualna to też szukam kogoś do pogrania w PokeMMO

autor tematu to jakiś kid co się rzuca bez powodu ...

Szukam graczy do PokeMMO jestem totalnie nowy i nigdy nie grałem wcześniej w GBA ROMy pokemonów, uczę się, obecnie 3 odznaki posiadam :)