Laptop do 2000

Witam

Proszę Was o pomoc w dobraniu sprzętu przede wszystkim biurowego, ale od czasu do czasu potrafiącego pociągnąć jakieś średno wymagające gry lub sieciówki jak CS czy PoE. Kwota w jakiej się kręcę to 2000 zł. Jako że nie mam bladego pojęcia co można w tym segmencie sprzętu za taką kwotę kupić to proszę o pomoc. Mogę liczyć na jakąś grafikę inną niż intel HD lub inna zintegrowana ? :P

Pozdrawiam

Za tą kwotę możesz dorwać m.in. Lenovo Y580 (i7-3630QM, 8 GB RAM, GTX 660M 2 GB). Da się na nim pograć w Wieśka 3 na średnich detalach w rozdzielczości HD (oczywiście płynnie) więc to chyba niezła rekomendacja : ) Ja swojego kupiłem za 1800 zł i jestem z niego bardzo zadowolony. Pozdro.

Podeślij linka z tym Lenovo Y580 na i7 za 1800zł, sam kupie.

Podeślij linka z tym Lenovo Y580 na i7 za 1800zł, sam kupie.

Używanych jest masę w internecie, wujek Google prawdę Ci powie.

Używanych jest masę w internecie, wujek Google prawdę Ci powie.

no. aż dziw że nie wymyślili Religi gdzie modlą się do wujka google. i Wszech serwera.

no. aż dziw że nie wymyślili Religi gdzie modlą się do wujka google. i Wszech serwera.

Lepiej nie mów tego głośno bo jeszcze się tacy znajdą.

Żeby nie robić offtopu:

Asus R510LN

i3-4010

GeForce GT 840M

4 GB

Lenovo Y580 fajny ale używka nie wchodzi w grę. Musi być to nowy sprzęt.

Asus R510LN - całkiem fajna propozycja - dzięki. Trochę jeszcze o tym poczytam. Chociaż różne rzeczy czytałem o ASUS-ach i zastanawiam się czy HP nie byłby solidniejszy ? Proszę o radę.

Co powiecie na to:

http://www.x-kom.pl/p/227586-notebook-laptop-156-lenovo-z50-70-i3-4030u-8gb-1000-dvd-rw-gf840m.html

Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasową pomoc :)

czy HP nie byłby solidniejszy ? Proszę o radę.

wypluj te słowa.Bo bluźnisz. nie chcesz laptopa HP.

chłopie na 100% NIE BIERZ HP ! robiłem w serwisie komputerowym ponad 3 lata i znaczna większość laptopów które do nas trafiały były marki HP albo acer, tak że od tych dwóch ja osobiście trzymam się z daleka

Co powiecie na to:http://www.x-kom.pl/p/227586-notebook-laptop-156-lenovo-z50-70-i3-4030u-8gb-1000-dvd-rw-gf840m.html

Podobna specyfikacja co w/w Asus. Lenovo testowałem tylko laptopy 3k+ więc nie bardzo Ci powiem jak ten model się prezentuje w rzeczywistości, ale na papierze wygląda na 'w porządku'

Jedyne co mi tu nie pasuje to wolny dysk HDD, a Asusa możesz znaleźć takiego z 7200 obr/min

Lenovo Y580 fajny ale używka nie wchodzi w grę. Musi być to nowy sprzęt.Asus R510LN - całkiem fajna propozycja - dzięki. Trochę jeszcze o tym poczytam. Chociaż różne rzeczy czytałem o ASUS-ach i zastanawiam się czy HP nie byłby solidniejszy ? Proszę o radę.Co powiecie na to:http://www.x-kom.pl/p/227586-notebook-laptop-156-lenovo-z50-70-i3-4030u-8gb-1000-dvd-rw-gf840m.htmlPozdrawiam i dziękuję za dotychczasową pomoc

Powiem Ci tyle, HP żałośnie jest łase na kasę, kupisz u nich co najwyżej jakiś słabo-średni sprzęt przy sporych pieniądzach. Oczywiście po roku będziesz tego wydatku żałował, bo zobaczysz lepszy sprzęt za znacznie tańszą cenę. HP to ostatnia firma u jakiej bym kupował, bo po prostu żałosne jest to co oni swoim sprzętem reprezentują i co za to oczekują.

Dzięki za odpowiedzi i pomoc. Trochę jeszcze poczytałem i na 89 % zdecyduje się na lenovo tylko z dyskiem ssd zamiast tego hdd. Temat do zamknięcia :)

Witam

Proszę Was o pomoc w dobraniu sprzętu przede wszystkim biurowego, ale od czasu do czasu potrafiącego pociągnąć jakieś średno wymagające gry lub sieciówki jak CS czy PoE. Kwota w jakiej się kręcę to 2000 zł. Jako że nie mam bladego pojęcia co można w tym segmencie sprzętu za taką kwotę kupić to proszę o pomoc. Mogę liczyć na jakąś grafikę inną niż intel HD lub inna zintegrowana ? :P

Pozdrawiam