Paladins - friend invitation

Cześć! Szukam kogoś, kto dostał się do bety Paladins, zagrywa się i wbił 4 lvl - wtedy otrzymuje się zaproszenia dla znajomych.

Czy ktoś mógłby mi jedno podrzucić? Bardzo bym prosił i gwarantuję, że się odwdzięczę :)

Cześć! Szukam kogoś, kto dostał się do bety Paladins, zagrywa się i wbił 4 lvl - wtedy otrzymuje się zaproszenia dla znajomych.Czy ktoś mógłby mi jedno podrzucić? Bardzo bym prosił i gwarantuję, że się odwdzięczę

Jak chcesz kluczyk to napisz do mnie na pw. ;)

Kluczyki już mi się skończyły.

Jak ma ktoś kluczyk z friend invitation to bardzo chętnie przyjmę.

Jak wbije 4 lvl to oddam tej samej osobie kluczyk albo rozdam tu na forum :D

Próbowałem na innych stronach gdzie są giveaway'e ale większość opiera się na rzeczach typu: polub nas na FB albo dodaj na twiterze... a może wylosujemy akurat Ciebie i dostaniesz klucz ehh..

Pozdrawiam

Witam, chetnie przygarne kluczyk ^_^ Jeśli komuś został :)

Mam trzy invite, możecie napisać swoje emaile na moim PW na które je powysyłam.

Tylko prosiłabym się zgłaszać jakimś nie no-name, tylko takim, którzy mają już trochę postów i ogólnie znam ich z "widzenia" na forum, bo jednak chcę aby moje klucze znalazły dobrych właścicieli :P

Cześć, przydałby się też kluczyk :) Jakby ktoś miał to chętnie przyjmę :)

bardzo chetnie bym z wami pograł chlopaki i gdy tylko dostane kluczyk oddam kolejnemu potrzebującemu, w koncu niech kazdy bedzie miał szanse zagrac

Jakby był jakis kluczyk, to jeszcze dzisiaj pobiore i na jutro bede miec 3 klucze, bo pewnie nawalać całą noc będę.

Jakby ktoś miał to chętnie przyjmę :ph34r:

Ja też bym poprosił o jeden, podobno o nie łatwo, ale jakos nie moge dorwać ani jednego :D
Jak by ktoś miał to poprosił bym PW, jak sam dobije ten czwarty level to tez zapewne oddam swoje.

Chętnie przyjmę kluczyk :) Jak dobije poziom odwdzięczę się.

Jeśli ma ktoś zbędny klucz to chętnie przyjmę (oczywiście podzielę się tymi który dostaje się za wbicie tego 3 czy tam 4 lvl)

ja tak samo przytulil bym kluczyk i zobowiazuje sie przeslac je dalej.

też chętnie przygarnę i później podzielę się dalej

Również chętnie przygarnę kluczyk i podzielę się dalej.

Gdyby ktos posiadal 1 zbedny kluczyk to rowniez chetnie przygarne ;)
Oczywiscie po wbiciu lvla przekaze klucze dalej.

Prosze o PW.
Pozdrawiam.

Z chęcią rozmnożę kluczę, jeśli dostanę własny kluczyk dla znajomego to oddam dalej

Oddam jedno zaproszenie, email wysłać na pw, kto pierwszy ten lepszy:)

Mam do oddania 3 2 zaproszenia! Wyślijcie email na PW! :)

przygarnę kluczyk :)