Powrot na pl

Witam. Naszla mnie ogromna ochota na powrot na pl'a, jednak nie wiem czy warto :( wypowie sie ktos? Moze ktos chcialby rowniez zaczac pdzygode od nowa, moze zbierzemy jakas wieksza grupe? Ewentualnie pograc na SG bo tak czytam i ponoc lepszy? :)

Witam. Naszla mnie ogromna ochota na powrot na pl'a, jednak nie wiem czy warto wypowie sie ktos? Moze ktos chcialby rowniez zaczac pdzygode od nowa, moze zbierzemy jakas wieksza grupe? Ewentualnie pograc na SG bo tak czytam i ponoc lepszy?

grałem już drugi raz (moje podejście drugie) w tym roku... jak to zawsze bywa zrobiłem 40 lvl i stwierdziłem - a idź pan... tyle haxow lata że daj spokój;p

No wlasnie tak czytam ze pl jest zepsuty moze skusi sie ktos na sg? :D

Sg albo jakiś priv. Chociaż i one bywają słabe...

warto wrócić ale no z dużą ilością czasu lub z dużym portfelem :)

World of Metin polecam, najwieksza ilosc graczy obecnie tam jest

Nie, nie, nie. Nie chcę privów. Chcę poczciwego dobrego globala :D Tylko teraz pytanie: Singapur czy Pl?

Jeżeli global to tylko Singapur :)

Pograłem chwile na tym singapurze, questy nie są spolszczone, jakoś tak boję się grać nie wiem dlaczego :( Jak ktoś gra i się nudzi możemy pograć razem, nick: WillyiAm

Witajcie. Planuje powrót na PL od zera, będę spokojnie rozwijał swoją postać buzka.png po latach. Pytanie gdzie lepiej WETAR, czy DIAMUR? Z góry dzięki pozdraiwam !



Generalnie: jakby ktoś chciał pograć to chętnie mogę wspólnie buzka.png



Mam 20 lat, studiuję sobie, chętnie pogadam na TS3, chętnie poszukam gildi buzka.png i brygady na wypady !


Witam. Naszla mnie ogromna ochota na powrot na pl'a, jednak nie wiem czy warto :( wypowie sie ktos? Moze ktos chcialby rowniez zaczac pdzygode od nowa, moze zbierzemy jakas wieksza grupe? Ewentualnie pograc na SG bo tak czytam i ponoc lepszy? :)